Jump to content
Dogomania

ŁÓDŹ-TRAGEDIA-sunia wyciągnięta od alkoholika! Odeszła za Tęczowy Most:(((


Moriaaa

Recommended Posts

Dzwoniłam wczoraj do Panci Szarotki:)
Cudowna, cieplutka osoba, już czeka na przyjazd Szarotki:)
Zawoże ją w przyszłą sobotę...niestey w tą nie dałam rady.
No i czekamy, nowa Pancia Szarotki obiecała mi, że się na dogo zaloguje:multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 448
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzień dobry, cześć i czołem!:p
To ja - nowa pancia Szarotki. Przepraszam, że nie ,,zaistniałam'' wcześniej ale doba ma ,,tylko'' 24 godz! Poza tym starałam się znaleźć drogę w labiryncie tego forum do różnych pożytecznych informacji - jak wysyłać prywatne wiadomości lub zamieszczać zdjęcia. Niestety, ze mnie jest kompletna noga jeśli chodzi o komputery więc dalej nie wiem co i jak. Nic to jednak - dla chcącego nic trudnego, więc i ja kiedyś posiądę tę sztukę.
Dziś co prawda niedziela, ale moj biedny chłopak Sam zostal już zagoniony do pracy nad łóżeczkiem dla Szarotki.
Acha, Szarotka nie będzie Szarotką już niedługo - musimy dać jej inne imię bo Sam ma wielkie problemy z wymówieniem tego słowa.

Lepiej już skończę bo zagadam wszystkich na śmierć!
Pozdrawiam!!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Nie będzie za mała..ta obróżka ;)
A dzisiaj odwiedziłą Szarotkę w hoteliku...jejku jak ona się cieszyła:)
Dochodzi do siebei laleczka, wesolutka majta ogonkiem:)
Zosiu..czy możemy przyjechać w piątek? Raniutko byśmy wyjechali z Łodzi...o pilotowanie się nie martw, ja już zaprawiona w bojach jestem, więc na pewno trafię:)

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że ,,moja'' psinka lepiej się czuje! Łóżeczko już gotowe w pokoju, jutro jadę po zabawki, smycz itp.
Jeśli chodzi o piątek to sprawa ma się tak: Sam leci do Anglii z Rzeszowa. Niestety jego znajomość polskiego nie jest jeszcze wystarczająca:shake: , by jechał sam. W związku z tym ja muszę jechać z nim. Autobus powrotny mam dopiero o 12-tej tzn, że w Bieczu będę ok. 14.30 a w domu po 15-tej. Widzę więc 3 możliwości: musimy się spotkać po 15-tej; ewentualnie jeśli możesz przyjechać przez Rzeszów (choć to chyba dłuższa trasa) to możemy się tam spotkać i wrocę z tobą; albo musi to być sobota.
Przepraszam, że tak to wyszlo, ale Sam nie pamięta jeszcze dokładnie gdzie ma iść w Rzeszowie i obiecałam, że mu to pokażę po raz ostatni - wtedy będzie mogł jeźdźić sam.
Proszę daj znać co o tym myślisz.

I wielkie dzięki Sagittarius za tę obiecaną obróżkę dla Gertie.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Na Świętą Klotyldę - tylko się nie poduście!:shake:

Jak na razie wszystko idzie zgodnie z planem. Szarotka alias Gertie będzie u mnie w piątek po południu!:multi: Wszystko już gotowe na jej przyjęcie, a ja wciąż próbuję rozgryźć procedurę wklejania zdjęć na forum, żebym mogła wam posłać zdjęcia Gertie jak już tu będzie.

Już nie mogę się doczekać...

Link to comment
Share on other sites

Wklejanie zdjęć na forum.

1) Wejdz na [URL="http://www.fotosik.pl"]www.fotosik.pl[/URL]
Nie trzeba się rejestrować.
2) Kliknij "Przeglądaj" i wybierz zdjęcie z odpowiedniego pliku z komputera.
3) Kliknij "Dodaj".
Jeśli wyświetli się komunikat "wprowadzasz zdjęcie jako niezalogowany użytkownik" kliknij "kontynuuj mimo wszystko".
4)Skopiuj kod "Pełen rozmiar na forum" i wklej go na forum.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...