Jump to content
Dogomania

Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)


pumcia02

Recommended Posts

  • Replies 579
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Boze co za biedactwo :( Kolejne niewinne stworzenie cierpi przez jakiegos zwyrodnialca.. Ktory chodzi gdzies teraz po ulicach i byc moze nie pamieta juz jaka krzywde zrobil psu :(
Jak tylko bede cos miala wystawie na bazarek i porozsylam watek znajomym.. Trzymam kciuki z calych sil!

Link to comment
Share on other sites

A ja mam konkretne pytanie. Czy pies już był badany przez tego dr Sterna? Jaka jego diagnoza? I dlaczego pozwalacie mu tak cierpieć i nie wieziecie na sygnale na SGGW? Przecież każdy dzień zwłoki, to niepotrzebne cierpienie a do tego umniejsza szansę na powodzenie operacji....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariolka']Sterny wczoraj nie było - bedzie dopiero dzisiaj. po jego konsultacjach bedzie cokolwiek wiadomo. Sylwia jak wroci to napisze czego sie dowiedziala. ludzie troche cierpliwosci.... lecznice zaczynaja olewac azyl wlasnie przez fundacje... :/[/quote] Nie obraź się, ale ciekawe, czy byłabyś taka cierpliwa, jeśli Tobie by sterczała kość z nogi, czego oczywiście Tobie nie życzę. :-(

Link to comment
Share on other sites

wiem ja to rozumiem... ale my na serio jestesmy ograniczeni przez fundacje... mam swoja cichą nadzieje ze juz niedługo! ... dlatego dzisiaj jak juz bedzie wiadomo co dalej to ruszamy ze wszystkim i to allegro wtedy i co tam jeszcze sie wymysli. ja biore sie z Magda za przygotowywanie puszek do szkoly i jakis plakat tez by sie przydal....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Nie obraź się, ale ciekawe, czy byłabyś taka cierpliwa, jeśli Tobie by sterczała kość z nogi, czego oczywiście Tobie nie życzę. :-([/quote]


Goniu, Sterna jeswt wybitnym ortopedą zwierzęcym. Bardzo trudno jest się do niego dostać. Na sggw przyjmuje tylko w określone dni o określonych godzinach, a kolejki są duże. To i tak dobrze, że już dziś zostanie obejrzany.
Mariolka masz jakieś wieści odnośnie fundacji? Wczoraj było zebranie, nawet nie chce mi się dzwonić i dowiadywać...

Marioka przecież puszki są. Fundacja ma fajne puszki.

Link to comment
Share on other sites

kurcze dlaczego Wy wszyscy myslicie ze Finek jest jeen na swiecie...naprawde gdybysmy mieli dobrych chirurgow Finek juz dawno bylby leczony...

co do dr.Sterny tak jak bylo pisane cholernie trudno jest sie do niego dostac a i tak Finek o dziwo dlugo nie czekal...to co powiedzial dr.Sterna napisze dopiero jutro poniewaz jeszcze nic nie wiemy

co do tego dlaczego pies nie jest na SGGW a no dlatego ze czekamy na diagnoze dr.Sterny zaleznie od niej bedziemy dzialac dalej...

psiakowi krzywda sie nie dzieje naprawde wszystko jest pod kontrola a wczesniejsze zdjecia tzn jego brak to bylo zwykle nieporozumienie...

prosze Was czekajcie cierpliwie chociaz wiem ze to trudne,relacje zdaje zadko bo po prostu jestem ciagle w azylu

Link to comment
Share on other sites

a tak w sumie to ja Wam naprawde serdecznie dziekuje i chyba sie z piw nie wystawiam za taka super natychmiastowa pomoc


ps.GoniuP przepraszam ze nie dzownilam ale ja kompletnie teraz na nic nie mam czasu nawet tutaj z doskoku pisze co u Finka itd

Green Evil bezczelnie padla mi rano komorka dlatego nas rozlaczylo jutro zadzwonie jak bedzie juz na 100% wiadomo co Sterna powiedzial i co chce robic


ach no i ja nie mowie ze psiak sie nie pojaiw na SGGW dajcie tylko go odpowiednio zdiagnozowac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kostek']
ps.GoniuP przepraszam ze nie dzownilam ale ja kompletnie teraz na nic nie mam czasu nawet tutaj z doskoku pisze co u Finka itd
[/quote]
Kostek, nie przepraszaj, rozumiem. Ja tylko martwię sie o tego psa i serce mi się kraja, że tak długo już cierpi. W takich złamaniach liczy się czas, obawiam się, że może juz być musztarda po obiedzie...:-(

Link to comment
Share on other sites

P.S. Jako zodiakalny Baran, mam rogi i kopyta, a na pewno nie mam cierpliwości. Znając siebie wiem, że w takiej sytuacji poruszyłabym niebo i ziemię, a jak trzeba wyciągnęłabym dr. Sterna z łóżka i zmusiłabym go żeby zbadał cierpiące zwierzę.

Link to comment
Share on other sites

ja tez baranek i takze mnie skreca tylko jest tez problem taki ze...nie za bardzo mozemy fikac bo mamy nieoplacone faktury za Apsika(wymienionego w tym watku przez Mariolke)wiec z tej strony takze jestemy ograniczeni...ja mam tylko nadzieje ze to juz moja ostatnia nieprzespana noc i ze jutro bedzie wiaodmo co robic...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kostek']ja tez baranek i takze mnie skreca tylko jest tez problem taki ze...nie za bardzo mozemy fikac bo mamy nieoplacone faktury za Apsika(wymienionego w tym watku przez Mariolke)wiec z tej strony takze jestemy ograniczeni...ja mam tylko nadzieje ze to juz moja ostatnia nieprzespana noc i ze jutro bedzie wiaodmo co robic...[/quote] Rozumiem Kostek, ale przecież inna Fundacja mogła firmować Finka. Finanse są w tym wątku, więc pieniądze nie są ograniczeniem...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...