Jump to content
Dogomania

Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)


pumcia02

Recommended Posts

A jednak sie mylicie :roll: zresztą, szkoda gadac.
Tyle co sie dowiedzialem

"fin jest w gdańsku u pani, która była kiedyś technikiem weterynaryjnym i prowadzi dalej jego rekonwalescencję.
pies ma się dobrze, łapa nie jest w pełni sprawna, ale jemu bynajmniej to nie przeszkadza, bierze udział w szkoleniach i dzielnie pokonuje wszystkie przeszkody, rodzina jest w nim zakochna.
był jeden wypadek dziecko użarł, ale dziecko samo przyznało, że zachowywało się w stosunku do psa co najmniej nieprzyzwoicie, i ze więcej nie będzie"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 579
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie miałam tego tematu w subskrybowanych ale dziś go przez przypadek znalazłam więc dowiadywałam sie co z Finem.Lupi nie wiem dlaczego Fin nie pojechał do Ciebie jeśli Iwona złożyła taką obietnice.Źle się stało ale mam nadzieje,że pomogłaś innej bidzie i nie tylko Fin jest teraz szczęśliwy.

aj w tej części postu było to samo co napisał Kacper,był szybszy w pisaniu więc skasowałam chociaż to ja a nie on dowiadywałam się co u Fina :lol:

Link to comment
Share on other sites

cieszę się że Młodziak ma się dobrze :loveu:.

Asik! Najgorsze było to że nie zostałam poinformowana o innych planach związanych z psem i czekałam... Przez tą historię wyrobiłam sobie nieprzychylne zdanie o niektórych ludziach...

Ale co tam. Jeszcze raz napiszę: Cieszę się że u Finka jest OK.
U mnie temat skończony

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...