Jump to content
Dogomania

Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)


pumcia02

Recommended Posts

[quote name='GoniaP']To w takim razie nie rozumiem.... Dyktują warunki i nie płacą??? Swoją postawą nie zjednują sobie zaufania ludzi i darczyńców.:shake: A Fundacje nie mają szans przetrwania bez datków szarych ludzi... Dyrygują i wyciągają łapę po kasę - bardzo brzydko, bardzo......!!![/quote]

GoniaP . Masz racje-bardzo brzydko , bardzo.

Najlepiej zeby osoba z tej fundacji tutaj sie wypowiedziała.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 579
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wiem ze fundacja nie chce zaplacic długu za Apsika. co do Finka nie wiem, ale nawet nie dali znaku zycia w lecznicy i sie nie pytali ile pieniedzy bedzie potrzeba (czyli ich to "duzo" obchodzi)
po drugie: fundacja nie wie o zbiórce, no chyba ze sie zorientowali. na kazda zbiorke musimy miec ich zgode. i wtedy pieniadze ida na fundacje, a nie na azyl, czy jak w tym przypadku na leczenie. tak wiec postanowilismy zrobic tak a nie inaczej

Link to comment
Share on other sites

Mariolka, dalej nie wyrażasz się jasno. Wobec postawy Fundacji, nie sądzę, by ludzie zgromadzeni tu na wątku, chcieli przelewać na jej konto...Proszę odpowiedz mi na pytania:
kto opiekuje się Finkiem i jest odpowiedzialny za jego leczenie i uregulowanie rachunku?
Do kogo należy pies?
Jak dlugo Finek pozostanie w klinice?
Co z nim będzie po wyleczeniu?
Wszystko tu jakieś mgliste i zawiłe jest:shake:

Link to comment
Share on other sites

[B]Mariolka.[/B]
Jak to wysłali informacje że pies ma być tam umieszczony i tyle?

[I]To znaczy że informuja , a nie ma kto zapłacić za leczenie psa?[/I]
[I]To na jakiej zasadzie lecznica przyjeła psa?[/I]
[B][/B]
[B][I]Poprawcie mnie jeżeli sie myle.[/I][/B]
[B][I]Skoro wysłali informacje, że pies jest od nich , to chyba też sa zobowiazani do zapłacenia.[/I][/B]
[B][/B]
Już chyba nic nie rozumiem.

Link to comment
Share on other sites

wszystko jest jasno napisane! kurde... :/
Finek został przywiązany [B]pod Azylem w Falenicy[/B]! wszystkie psy stamtąd są pod opieką [B]Fundacji Azylu pod Psim Aniołem[/B]. fundacja jednak [B]nie chce płacić[/B]!!!!!!!!!! dlatego[B] zbiórka prowadzona jest na konto AFN [/B]poniewaz jakby byla prowadzona na konto Fundacji Azylu to pieniadze byłyby "rozlozone ogólnie" a nie na leczenie psa! Fundacja Azylu ma wszędzie długi! których nie chce regulować! przez co jak chcemy gdzies umiescic psa to mamy problem zeby gdziekolwiek nam go przyjeli! Finka przyjeli nam na Powstancow Ślaskich mimo to iz Fundacja ma u nich dług - 2240zl za Apsika!
[B]Fundacja Azylu pod Psim ANiołem, a AFN to dwie różne rzeczy![/B]~a pies jest niby pod opieka Fundacji Azylu która do cholery nie chce dawac pieniedzy na leczenie psów!!!!!!!!! :/
Fundacja Azylu wyslala tylko faks czy co tam ze pies moze byc umieszczony w lecznicy i tyle! nie interesuja sie nawet ile maja zaplacic i się nie pokazuja i nie odzywaja do lecznicy. a jak przywoza faktury do azylu to gosciu tylko je daje i zwiewa zeby nie musiec rozmawiac z Agnieszką Brzezinska której zalezy na tych psach! i na leczeniu oczywiscie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariolka']wróciłam kilka min temu.[B] Finek jest wspaniały :)[/B]
a co do info: stare odłamki kosci zostały usuniete, ( zamordujcie mnie ale nie wiem jak to sie nazywa) ozowanie czy cos takiego teraz ma. ma smarowana lapke, czyms co pozwala sie zagoic ladnie. opatrunek jest zmieniany co 4, 5 dni. jeszcze ok 2 tyg bedzie się goiło. pozniej bedzie mial zalozony gips na (cytuje) kilka dobrych tygodni.
co do kasy: jeden dzien pobytu kosztuje 30 zł + antybiotyk czyli ok 40 zl dziennie i jak trzeba zmienic opatrunek to kilka zl wiecej. do tej pory koszt wynosi prawie 700zł.
mozna go zabrac do domu tymczasowego, tylko trzeba byłoby jezdzic z nim na zmienianie opatrunku co te 4-5 dni. pies jest na Bemowie... jesli znalezlibysmy domek tymczasowy koszty byłyby o wiele mniejsze... 30 zl za dobe to wiecie...
zaraz powstawiam fotki
Co do spaceru to był zadowolony, ma smutne oczka ale jak sie do niego cokolwiek mówi to sie strasznie cieszy :) jest super przytulaskiem :)[/quote]
GoniaP - z tego co widze tu tu wszystko jest napisane!

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem podejścia w/w Fundacji...:shake: :shake: :shake: Ciężko to wszystko jakoś pojąć...:shake: A co z Finkiem po zakończeniu leczenia???

Finuś jest cudowny...wygląda pięknie...:loveu:
Zdrowiej Psiaczku, zdrowiej jak najszybciej!!!

Link to comment
Share on other sites

pieniadze z tej zbiorki ida na konto AFN, i stamtad zostana wplacone bezposrdenio do lecznicy za Finka.
na temat fundacji pod psim aniolem po prostu mi brak słow :/
jesli nie znajdzie sie dom tymczasowy dla Finka, chociaz mam nadzieje ze sie znajdzie to trafi z gipsem do azylu... jesli będzie miejsce, bo jak na ta chwile to nie ma...

Link to comment
Share on other sites

kiedys fundacja byla na prawde o wiele pomocniejsza... w sumie to co jest dzisiaj w azylu zawdzieczamy poniekad im, dlatego nie chce robic jakies antyreklamy... ale teraz po prostu nie chca dawac pieniedzy na leczenie, albo zdarzalo sie ze dali pieniadze za leczenie ale nie za pobyt psa w lecznicy... reszte właścicielka azylu musiala wszystko wykladac z własnej kieszeni...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariolka']pieniadze z tej zbiorki ida na konto AFN, i stamtad zostana wplacone bezposrdenio do lecznicy za Finka.
na temat fundacji pod psim aniolem po prostu mi brak słow :/
jesli nie znajdzie sie dom tymczasowy dla Finka, chociaz mam nadzieje ze sie znajdzie to trafi z gipsem do azylu... jesli będzie miejsce, bo jak na ta chwile to nie ma...[/quote]

rozumiem :) dziękuję.

trzeba powoli szykac tymczasu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariolka']:( a czemu? co sie stało?[/quote]

namieszalo sie kto ma jechac i z kim i w koncu pojechala Gosia z Oliwka(tzn nie ogladalam programu ale miala jechac Oliwka) wazne ze za 2 tygodnie(albo tydzien bo ja juz nie pamietam) znowu bedzie jakis psiaczek od nas w kawie czy herbacie:multi:


a moze ktos da dom tymczasowy Finkowi?(Mariolka moze warto wspomniec w tytule i informacje o leczeniu zamiescic w 1 poscie tzn jak ono przebiega)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...