małaKatowice
Members-
Posts
43 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by małaKatowice
-
To właściwie dzięki KOCHANEJ cioteczce BETI :) Tofiś ma teraz swój własny domeczek, w którym i on i jego nowe panciorstwo są bardzo, bardzo HAPPY !! Pancia Tofika mówi ,że on jest ROZKOSZNY ;)) i to szczera prawda :))Nie mógł trafić na lepszy domek :)) !
-
Dostałam informację, że Feluś już beztrosko panoszy się na nowym terenie :razz:
-
[quote name='agnes34']:loveu: :loveu: :loveu: Felek spi już dzisiaj w nowym domku!!![/quote] Kochana Agnes ;) gdyby nie Ty to Feluś nie byłby dziś taki szczęśliwy jak jest :loveu: :loveu: :loveu: Wielkie dzięki za wszystko:Cool!: dobrze, że są jeszcze ludzie o tak wielkim sercu jak TY:loveu: i Beti:loveu: :ylsuper:
-
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
małaKatowice replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aganiok']ja robiłam ostatnio aukcje cegiełkowe dla Tonia, poszły 3 - Allegro mi nie zdjęło, więc... :cool3: Udało się zebrać ponad 800 zł w ciągu 3 tyg podaję linka do aukcji [URL]http://www.allegro.pl/item170424184_cegielki_ratunek_dla_tonia_z_poznania.html[/URL][/QUOTE] Ja znam aukcje Tonia sama w jednej z nich bralam uddział ;) Pozdrowionka dla Tonia przy okazji -
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
małaKatowice replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
no no artystkę odkryłam (Deisunia to do Ciebie ):multi: więc jak bedzie z tymi cegiełkami:roll: ?? KOSTEK - wystawiasz tą aukcje - jeśli tak to daj nam wszystkim szybciutko adresik strony i do dzieła ...:lol: -
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
małaKatowice replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Mam kolejną przykładową aukcję - może z niej też skorzystamy [url]http://www.allegro.pl/item178643746_stokrotek_potrzebuje_twojej_pomocy_wejdz_.html[/url] ;) -
Ja też kupiłam cegiełki pieniążki już poszły pozdrawiam
-
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
małaKatowice replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Deisunia w Tobie drzemią talenty może Ty poracujesz nad textem ?? Wnioskuję to z wcześniejszych propozycji textowych cyt. słowa Deisuna : "dziękuję Ci za okazane serce..że pochyliłeś sie nad moim cierpieniem, albo :Finek nie może podziękować Ci osobiscie, więc musi Ci wystarczyc świadomość, że pomogłeś mu uratowąć życie..." -
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
małaKatowice replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kostek']malaKatowice bo w tresci aukcji nie ma wzmianki ze cos wyysla sie droga mailowa a allegro o to sie czepia...dlatego mysle ze miski beda dobra przykrywka a i tak sadze ze ludzie nie beda ich chcieli(takie miski spanielowe gdy pracowalalm w zoologicznym zawalaly nam pol magazynu bo jakis glab zle spisal kod :D a nikt po prostu nikt nie chcial ich kupowac)[/quote] Ha ha ha no to niezly był ten pracownik. Ok więc cegiełkami są miski :) to już ustalone a co dalej czy ja mogę je wystawiać czy na dogo są osoby specjalnie do tego przeznaczone (nie chciałabym złamać regulaminu :roll: ) no i potrzebny byłby jeszcze jtoś uzdolniony literacko ,żeby jakiś wzruszający text napisać (mnie wzusza każdy tu ale ja sama wszystkich cegiełek nie dam rady wykupić :cool3: -a pozatym co później zrobiłabym z taką ilością misek :lol: pozdrawiam wszystkich zgromadzonych tu dogomaniaków ;) i Fineczka oczywiście :Dog_run: -
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
małaKatowice replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Hmmm.. jak pisałam wcześniej nigdy aukcji cegiełkowych nie wystawiałam ale zdziwiona jestem tym co piszecie bo brałam udział w niejednej aukcji "cegiełkowej" i było ok tu np przykład aukcji dla Bona (pieska z innego wątku ) [URL]http://www.allegro.pl/item178233848_charytatywna_ocal_wzrok_pieknego_psa_blagamy_.html[/URL] ale nie mam nic przeciwko miską ;) stworzymy zwartą grupę pod wezwaniem i aukcja się powiedzie :lol: wszystko to dla Fineczka .On jest wart zachodu :razz: -
[quote name='Tootiki']Czy wiadomo ile pieniędzy już się uzbierało? z ostatnich danych wynika ,że na Stokrotka jest - 1105,00
-
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
małaKatowice replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
[quote name='mariolka']Kostek zaproponowała miski, bo mamy duzo takich misek "dla spanieli" plastikowe. jutro zrobie zdjecia. to mogą być cegiełki. chyba ze mata jakies pomysly jeszcze (?)[/quote] Myślę ,że miski to niezły pomysł ale z doświadczenia wiem ,że akceptowane formy cegiełek to również np zdjęcia Fineczka wysyłane na maila osób biorących udział w aukcji ( u przykładowa aukcja cegiełkowa [URL]http://www.allegro.pl/item175045720_podaje_lape_charytatywna_serce_dla_psa.html[/URL] ) A miseczki na pewno przydadzą się w schroniskach -
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
małaKatowice replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
[quote name='mariolka']ja sie kompletnie nie znam na tych ciegielkach i w ogole wiec nie pomoge... i nie wiem co jak gdzie kiedy...[/quote] Ja szczerze mówiąc nigdy jeszcze cegiełek nie wystawiałam ale pojęcie jako takie mam :cool3: nieraz brałam udział w cegiełkowych aukcjach :roll: . W końcu kiedyś musi być ten pierwszy raz bo czworonogów w potrzebie wiele :placz: , poćwiczę i się wprawię ;) . Nie wiem tylko gdzie i kogo pytać o zgodę :sad: . -
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
małaKatowice replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
szkoda ze Finuś do tej pory cegielek nie ma :( oferowalam juz swoja pomoc ale wiem ze sa osoby ktore zajmuja sie wystawianiem cegielek (gdybym byla potrzebna to wciaz sluze pomoca:oops: ) poki co robie kolejna wplate dla Finka - musimy uzbierac jakos ta kase -
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
małaKatowice replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Wie ktoś czy jakies cegielki sa moze wystawione na Fineczka i Apsika?? -
Bartek mix podhalana. Znaleziony nieprzytomny. Wa-wa.
małaKatowice replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
[quote name='agusiazet']A czy ma nazwę bartek podhalan?[/QUOTE] TAK " Bartuś podhalan" - tak właśnie wpłaciłam i pieniążki są w skarpecie :) pozdrawiam :loveu: -
Podnoszę I Jutro Wspomogę ;)
-
Bartek mix podhalana. Znaleziony nieprzytomny. Wa-wa.
małaKatowice replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
:-( dziś tu jeszcze nikt nie zaglądał ?:shake: Bartuś się przypomina :). -
Bartek mix podhalana. Znaleziony nieprzytomny. Wa-wa.
małaKatowice replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
podnosimy ;) -
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
małaKatowice replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
A czy on dostaje coś przeciw bólowego ? - już chyba wystarczająco się nacierpiał :( biedaczek -
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
małaKatowice replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
[quote name='GreenEvil']Finek bedzie na sggw jako pies AFN-u (znizki). Jedna prosba - pomozcie w zbiorce, bo przez sggw przewija sie tyle mniej lub bardziej afn-owych zwierzakow, ze nie mozemy sobie pozwolic na zadne dlugi!!! aukcje cegielkowa wystawie jak bedzie juz wiadomo jak bedzie wygladalo leczenie Fina. pzdr GreenEvil[/QUOTE] CZY MOZNA WYSTAWIĆ 2 AUKCJE CEGIEŁKOWE JEDNOCZEŚNIE ?( dla tych samych psiaczków przez dwie różne osoby ) ? Co prawda nie mam w tym wprawy ale kiedyś musi byc ten pierwszy raz - myślę ,że to odpowiedni moment by zacząć :)