Jump to content
Dogomania

Fenek (*) mały dzikusek, dzięki swojej "opiekunce" za TM :( :( : Przepraszamy Fenuś:(


funia

Recommended Posts

[quote name='israel']Witam,

Chciałbym zadeklarować 30 zł stałej wpłaty.

Trzymam kciuki!

Pozdrawiam

p.s. proszę PW z danymi do wpłaty[/QUOTE]
Kochana cioteczko :loveu: nie wiem jak Ci dziękować :) To bardzo dużo, Fenuś kiedyś się zrewanżuje roześmianym pycholkiem :) Mam taką nadzieję, a wszystko na to wskazuje :)
Konto wyślemy jak zbierzemy pełną sumę, a jeszcze troszkę nam zostało...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 698
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Szarotka']Cos ostatnio nie mam polotu;) ale jestem przed wyjazdem do Polski, tzn. lece doslownie w nastepna srode.

Maly Fenek placze w katku
nie ma nikogo na watku :(
Jestem dziki i strachliwy,
maly, chudy, bojazliwy
Mam ogromne zolte uszy,
strach ogromny mam tez w duszy,
Boje sie wlasnego cienia
schronisko mnie w placek zmienia
Rozplaszczony na betonie
Fenek we lzach swoich tonie.

Trzeba by banerek zrobic,
zeby Fenkowi dogodzic
Bez banerka jak bez reki
nie pomoga Fenka wdzieki
Bo na dogo pieskow masa
kazdemu potrzebna kasa
na dogo same dramaty,
ten bez mamy, ten bez taty
ten bez lapy, bez ogona
inny juz na raka kona
Biedny Fenek w tlumie ginie
bez banerka i rok minie
zanim ktos dostrzeze Fenka
a dla Fenka to jest meka
Biedny Fenek placze w katku
"Nie ma nikogo na watku":shake::shake::-(:-(:placz::placz:[/QUOTE]

[quote name='Wiola&Miłosz']Mam nadzieje ze sie uzbiera te deklaracje bo dla Gremlina to ogromna szansa[/QUOTE]

[quote name='israel']Witam,

Chciałbym zadeklarować 30 zł stałej wpłaty.

Trzymam kciuki!

Pozdrawiam

p.s. proszę PW z danymi do wpłaty[/QUOTE]

Musimy uzbierac, bo biedak uswierknie w tym schronie!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Jas nie doczytal.., ale za tydzien lece i wogle powinnam sie zajmowac sprawami przed wyjazdowymi. To ide doczytac gdzie on jest...

Ale w pierwszym poscie nic nie ma poza tym, ze jest w schronie ?? to moze uzuplenicie.[/QUOTE]
Jest w dt bez szans na prawidlowa socjalizacje. Stad decyzja ze trzeba go przeniesc do doswiadczonego opiekuna ktory wyprowadzi go z lekliwosci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']Jest w dt bez szans na prawidlowa socjalizacje. Stad decyzja ze trzeba go przeniesc do doswiadczonego opiekuna ktory wyprowadzi go z lekliwosci.[/QUOTE]

Teraz juz wiem, bo zaczelam szukac na watku, ale dalej dobrze by bylo, zeby to bylo w pierwszym poscie, bo tam tylko, ze jest w schronisku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Kochana cioteczko :loveu: nie wiem jak Ci dziękować :) To bardzo dużo, Fenuś kiedyś się zrewanżuje roześmianym pycholkiem :) Mam taką nadzieję, a wszystko na to wskazuje :)
Konto wyślemy jak zbierzemy pełną sumę, a jeszcze troszkę nam zostało...[/QUOTE]

Głęboko wierzę, że się uda! :)

p.s. Mam na imię Maciej :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='israel']Głęboko wierzę, że się uda! :)

[B]p.s. Mam na imię Maciej :P[/QUOTE][/B]

[quote name='handzia']Ooo, tym bardziej mi miło wujaszku ;), panów na tym forum ze świecą szukać ;)[/QUOTE]
Handzia, obecność Pana Maćka, na wątku gremlinka, dobrze wróży !
Super ! Bardzo się cieszę ! Musi się udać !!!

[B]Kto jeszcze dołoży się do deklaracji dla fenka ?[/B]

Link to comment
Share on other sites

Dostałam dzisiaj informację od darczyńcy pragnącego zostac anonimowym ,ze wpaci jednorazowo na Fenka [B]300 zł !!![/B]!
Bardzo dziekujemy !!!!!!
Teoretycznie mamy więc kasę by na już zabtrac go do Pani Małagośi ...Na pierwszy miesiąc mamy ...Tylko co będzie potem jak już nic nie uzbieramy ??
Wypowiedzcie się tu wszyscy ,co parę głów to nie jedna .;)
Pieniadze za jego szkolenie mozna zapłacić z dołu więc mysle,ze gdyby zewrzeć szyki w parę osób( bazarki regularne ,żebranina gdzie kto moze itp)akcja udałaby sie .
Moze nawet znajdzie dom w kręgach Pani psycholog,przecież wkoło niej są sami psiarze ... .Ja wierzę w nią i wiem ,ze zrobi z niego ,,ludzi,,:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Dostałam dzisiaj informację od darczyńcy pragnącego zostac anonimowym ,ze wpaci jednorazowo na Fenka [B]300 zł !!![/B]!
Bardzo dziekujemy !!!!!!
Teoretycznie mamy więc kasę by na już zabtrac go do Pani Małagośi ...Na pierwszy miesiąc mamy ...Tylko co będzie potem jak już nic nie uzbieramy ??
Wypowiedzcie się tu wszyscy ,co parę głów to nie jedna .;)
Pieniadze za jego szkolenie mozna zapłacić z dołu więc mysle,ze gdyby zewrzeć szyki w parę osób( bazarki regularne ,żebranina gdzie kto moze itp)akcja udałaby sie .
Moze nawet znajdzie dom w kręgach Pani psycholog,przecież wkoło niej są sami psiarze ... .Ja wierzę w nią i wiem ,ze zrobi z niego ,,ludzi,,:evil_lol:[/QUOTE]

Ja osobiscie bazarkiem jakims moge poratowac. Chociaz wiadomo jak one ida ostatnio... Mysle ze Malgosia trzezwo oceni co z chlopaka bedzie.

Link to comment
Share on other sites

Jest już banerek od Cioci Fochu !!!

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229928-potrzebuje-310-z%C5%82-aby-nauczyc-sie-ufac-cz%C5%82owiekowi-dacie-mi-te-szanse-B%C5%82agam"][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/4314/fenek.jpg[/IMG][/URL]

Gosiu, bardzo dziękuję !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...