Jump to content
Dogomania

Fenek (*) mały dzikusek, dzięki swojej "opiekunce" za TM :( :( : Przepraszamy Fenuś:(


funia

Recommended Posts

[quote name='Wiola&Miłosz']Kurde Tymek bardzo mi przykro ale wiesz jak jest. Dogo to pole bitwy i wzjaemnych przepychanek u Ciebie mialaby jak w raju.. Ciebie mi nie szkoda ale psa. Za wiele nie moge w tej sprawie. Przepraszam trzymam kciuki ze pomozesz innemu psiakowi a lole bedziesz nadzorowal.. kurza dupa[/QUOTE]

ciągle ją oglądam a Lola miała być w domu!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 698
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fenek dzisiaj podobno zjadl kawalek mieska z reki Małgosi. W rozmowie telefoniecznej mowila ze dzisiaj nie bedzie mi pisac maila bo jest bez zmian wiekszych. On bardzo by chcial ale niestety strach go paralizuje. Udalo jej sie poglaskac go sztuczna reka. Ale pozwolil jej chwile tylko na ta przyjemnosc. Niestety ale uzywa ona sztucznej reki gdyz mowi ze skoro ma tendencje do klapania niestety nie bedzie ryzykowac. Tak wiec trzymam dalej kciuki za powodzenie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']No....to cos tam dryga w temacie :razz:
mój chłop ma taka reke na kiju do drapania po plecach :evil_lol:[/QUOTE]

:evil_lol: ja sobie powinnam zalatwic trojlapke;)

Moze cos drygnie.. Mam taka nadzieje. Goska mowila takze zeon bardzo chce
ale to bardzo coraz mniej reaguje na nia nerwowo. Za to z ciekawoscia reaguje na psy.
Jak widzi laba goski to mu sie przyglada. Jutro mowi ze powoli zacznie wprowadzac do niego
stabilnego psa..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']Fenek dzisiaj podobno zjadl kawalek mieska z reki Małgosi. W rozmowie telefoniecznej mowila ze dzisiaj nie bedzie mi pisac maila bo jest bez zmian wiekszych. On bardzo by chcial ale niestety strach go paralizuje. Udalo jej sie poglaskac go sztuczna reka. Ale pozwolil jej chwile tylko na ta przyjemnosc. Niestety ale uzywa ona sztucznej reki gdyz mowi ze skoro ma tendencje do klapania niestety nie bedzie ryzykowac. Tak wiec trzymam dalej kciuki za powodzenie:)[/QUOTE]

Maleńkie postepy, ale ważne, ze są:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']:evil_lol: ja sobie powinnam zalatwic trojlapke;)

Moze cos drygnie.. Mam taka nadzieje. Goska mowila takze zeon bardzo chce
ale to bardzo coraz mniej reaguje na nia nerwowo. Za to z ciekawoscia reaguje na psy.
Jak widzi laba goski to mu sie przyglada. Jutro mowi ze powoli zacznie wprowadzac do niego
stabilnego psa..[/QUOTE]

Juz drgnęło, będzie dobrze. Co Fenek wybrał kuwetę, podwórko czy jeszcze coś innego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']Fenek dzisiaj podobno zjadl kawalek mieska z reki Małgosi. W rozmowie telefoniecznej mowila ze dzisiaj nie bedzie mi pisac maila bo jest bez zmian wiekszych. On bardzo by chcial ale niestety strach go paralizuje. Udalo jej sie poglaskac go sztuczna reka. Ale pozwolil jej chwile tylko na ta przyjemnosc. Niestety ale uzywa ona sztucznej reki gdyz mowi ze skoro ma tendencje do klapania niestety nie bedzie ryzykowac. Tak wiec trzymam dalej kciuki za powodzenie:)[/QUOTE]
Mam nadzieję,że się uda i Fenek zaufa człowiekowi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']No wlasnie pominelam ten fakt przepraszam. Odsikal sie na srodku swojego bezpiecznego miejsca i nie zrobil tego nerwowo czyli nie zrobil pod siebie a normalnie podniosl noge;)[/QUOTE]

Podpisał się;) Cześc chłopaku.

Link to comment
Share on other sites

Chcecie nowe wiesci?;) Czy nie chcecie? hm?

No dobra nie bede was trzymac w niepewnosci. Okazuje sie ze chlopak jest strasznie zainteresowany psami:) W kontaktach z normalnymi nie lekliwymi ani agresywnymi psami
potrafi sie odnalesc. Chloptads od rano merda ogonkiem popiskujac i zachecajac do zabawy Malgosi psy. Natomiast od razu wpada w panike jak ona probuje sie zblizyc badz gdy sie porusza. W rozmowie z nia powiedziala ze bardzo by chciala zrobic zdjecia wyslac ale boi sie ze aparat moze go speszyc i pozniej bedzie zle reagowal. Natomiast zdjecia ktore zrobila
telefonem komorkowym sa prawie ze ciemne.

Dzisiaj cieszyla sie jak dziecko bo mowila ze on wyglada jak chiulala (cholercia nie wiem jak sie to pisze) No to male biale:)Mowila ze on uszy stawia calkiem do gory nie jest speszony
wystraszony ani nic. Po jej telefonie az mi sie milo zrobilo:)
Mowi ze przebiega to znacznie szybciej niz myslala. Jesli dobrze pojdzie
w przyszlym tygodniu beda probowac wyjsc na dworek:multi:

Link to comment
Share on other sites

Dzieki kochana Małgosiu !!!To pewnie chłopu ulzy ..Bo jak miał zgniłka to go bolało ...
Nie wytrzymam dopuki nie zobaczę Fenka w szelkach .Walnę ze śmiechu !!!A jak jeszcze mi powiecie ,ze on chodzi na tych szelkach to sie napić musimy:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Dzieki kochana Małgosiu !!!To pewnie chłopu ulzy ..Bo jak miał zgniłka to go bolało ...
Nie wytrzymam dopuki nie zobaczę Fenka w szelkach .Walnę ze śmiechu !!!A jak jeszcze mi powiecie ,ze on chodzi na tych szelkach to sie napić musimy:diabloti:[/QUOTE]

powiedziala co wiedziala:mad: ja na bank sie napije:placz:

Nie no mysle ze skoro juz tak gruntownie z nim zrobila porzadek to w koncu wyjda
w koncu go na wielkie wyjscie odstrzelila jak talala;)
A no i jeszcze jedno- fenek jest kastratem nie jest wnetrem!!
Machneli mu szybkie USG. I ma okolo 6 ciu lat. Mala blizenka jest po kastracji
I na bank jeszcze o czyms zapomnialam;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']Info od Goski. Antybiotyk przez najblizsze 7 dni. Jeden zab wyrwany- powod usuniecia zgnity
kamien wyczyszczony, uszy wyczyszczone, pazury przyciete, gruczoly kalowe wyczyszczone,
Szelki zalozone;) Jednym slowem za kilka dni nowka niesmigany:)

W tym tygodniu pierwszy spacer. Amen[/QUOTE]

Łał, będzie się Fenek lansowł ;)

Dobrze, że ząb juz go nie boli

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']powiedziala co wiedziala:mad: ja na bank sie napije:placz:

Nie no mysle ze skoro juz tak gruntownie z nim zrobila porzadek to w koncu wyjda
w koncu go na wielkie wyjscie odstrzelila jak talala;)
A no i jeszcze jedno- fenek jest kastratem nie jest wnetrem!!
Machneli mu szybkie USG. I ma okolo 6 ciu lat. Mala blizenka jest po kastracji
I na bank jeszcze o czyms zapomnialam;)[/QUOTE]
Wiola ;) my się z funią na pewno napijemy i to porządnie :evil_lol: bo jak czytam te wieści to tylko napić się wypada z radości :multi: na Ciebie też przyjdzie pora, może za roczek? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...