Jump to content
Dogomania

Gacuś znowu zwiał. Jarocin i okolice...;(


zuzolina

Recommended Posts

  • Replies 465
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

z plakatami postaram się coś jutro wykombinować. A Gacek właśnie hasa po ogrodzie z moją bandą i cieszy się życiem. Bardzo się otworzył przez te dwa tygodnie. Jest radosny, już nie tak bojaźliwy,sam przychodzi i domaga się pieszczot. Cud miód malina:)

Link to comment
Share on other sites

[LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Gacek dziś po raz trzeci miał lekcję chodzenia na smyczy. Zamieniałam treningówkę na bawełniany sznurek i bardzo lekki karabińczyk. Mimo to Gacek przy każdym naprężeniu sznurka kładzie się plackiem na ziemi i nieruchomieje. Czeka nas ciężka przeprawa z tym chodzeniem na smyczy...Dziś 40 min siedziałam na trawie totalnie go ignorując. Po pierwszych 15minutach się podniósł powęszył, osikał kępkę trawy a gdy sznurek się naprężył i chciałam wstać by pójść za nim, od razu gleba, amen. [/FONT][/COLOR][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolina'][LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Gacek dziś po raz trzeci miał lekcję chodzenia na smyczy. Zamieniałam treningówkę na bawełniany sznurek i bardzo lekki karabińczyk. Mimo to Gacek przy każdym naprężeniu sznurka kładzie się plackiem na ziemi i nieruchomieje. Czeka nas ciężka przeprawa z tym chodzeniem na smyczy...Dziś 40 min siedziałam na trawie totalnie go ignorując. Po pierwszych 15minutach się podniósł powęszył, osikał kępkę trawy a gdy sznurek się naprężył i chciałam wstać by pójść za nim, od razu gleba, amen. [/FONT][/COLOR][/LEFT]
[/QUOTE]

no taki biedak, ktoś Go musiał tak wystraszyć i się teraz boi:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']no taki biedak, ktoś Go musiał tak wystraszyć i się teraz boi:([/QUOTE]


Gacuś jest śliczny.
Może on po prostu nie był uczony chodzenia na smyczy, dlatego się boi.
Niestety znam przypadek, gdy mała sunia nie była nauczona chodzić na smyczy, nie znała nawet obroży. Gdy jej pani zmarła sąsiadom cudem udało się suni założyć obrożę, a ona stała bez ruchu jak posąg

Link to comment
Share on other sites

udało mi się nakręcić filmik z Gackiem (prawie) w roli głównej. Amatorów na pozowanie przed kamerą było więcej ale mam nadzieje że udało mi się choć po części uwiecznić gackowy urok:)
[video=youtube;qYf0JYVqbyI]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&list=ULqYf0JYVqbyI &v=qYf0JYVqbyI[/video]

Link to comment
Share on other sites

proszę nie zwracać uwagi na te moje czasem durne komentarze...:oops:niestety nie umiem zatkać japy przy filmowaniu i zawsze sobie coś tam mruczę pod nosem co nie zawsze jest mądre:cool3:
[video=youtube;nN-Dc2p-bFI]http://www.youtube.com/watch?list=ULnN-Dc2p-bFI&v=nN-Dc2p-bFI&feature=player_detailpage[/video]

Link to comment
Share on other sites

no, to powiem jedno, cała sfora jest fajna, ale Gacuś jest najpiękniejszy; proponuję Mu zrobić kilka zdjęć z czymś kontrastującym w tle lub na nim, ogłoszenie wyróżnić, i czekać na lawinę telefonów.
Przesyłam link do ogłoszenia Masajka, który był u mnie w dt i dziś poszedł do swojego domku; a jak na okres wakacyjny to miał spore wzięcie (oczywiście jak na zwykłego psiaka, a nie szczenięcą kulkę, bo wiadomo, kulki najłatwiej wyadoptować);
[URL]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Masaj-do-zakochania-jeden-krok-szuka-domku-pelnego-milosci-W0QQAdIdZ397665301[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Masaj faktycznie bardzo w gacusiowym typie:) To czuję się podniesiona na duchu że takie psiaki mają branie:)
A ja coraz bardziej mam wrazenie że Gacek to jednak chyba nie podwórzowy psiak... Wcale się nie załatwia w kojcu, czeka aż go wypuszczę , a poza tym to dziś go przyłapałam jak leżał na fotelu ogrodowym. Albo jest taki spryciarz albo wie do czego służą fotele...:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...