Jump to content
Dogomania

Gacuś znowu zwiał. Jarocin i okolice...;(


zuzolina

Recommended Posts

  • Replies 465
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

trzymam cały czas kciuki za domek dla Gacka i oczywiście jego naukę chodzenia na smyczy ;)

A przy okazji zapraszam wszystkich tu obecnych na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231049-LETNI-BAZAREK-MISZ-MASZ-do-03-09-12-g-23-00?p=19555874#post19555874"][B][SIZE=4]LETNI BAZAREK MISZ MASZ[/SIZE][/B][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']eh... szczęście w nieszczęściu, że Zuza szczyla znalazła...[/QUOTE]

no niby dobrze ale okazało się że szczeniak jest własnością miejscowego zbieraczka-pijaczka....
Pies uciekł ponad 500m od nieogrodzonej posesji co wg mnie jest raczej nienaturalne jeżeli chodzi o szczeniaka. Nie chciał się zgodzić by psa oddać do adopcji bo "to jego żabka kochana":mad: oprócz tego ma stado zwierząt domowych, dwie inne suki i kotkę...aż się boję co to będzie na wiosnę...ale mam go jakby co na celowniku.

Wracając do Gacka to muszę powiedzieć że ostatnio byłam dość zdegustowana brakiem postępów, brakiem mojego czasu by te postępy czynić i ogólnie całą sytuacją. Po dzisiejszym spacerze jednak widzę cień nadziei. Gacek wybiegany, pozbawiony nadmiaru energii całkiem nieźle radził sobie na smyczy. Lepiej mu idzie na krótszej niż długiej, jeszcze zdarza mu się zapomnieć że jest na uwięzi ale dużą część spaceru szedł ładnie po drodze. :)
Drugą informacją jest fakt że spróbowała go zabrać do domu. Chciałam zobaczyć jak się będzie zachowywał, czy kiedykolwiek miał okazję być w pomieszczeniu. Okazało się że nie...:shake: Najpierw powęszył w prawo, potem w lewo i...zrobił klasycznego gacka-placka na kafelkach. Dla kurażu chciałam zawołać z dworu swoją sunię, by mu pokazała że dom nie jest taki zły. Niestety jak tylko uchyliłam drzwi Gacek desperacko chciał się wydostać z mieszkania. To było strasznie. Nikt mu nic nie robił, nawet się do niego nie odzywałam a ten wyleciał jak oparzony...;(postaram się częściej go brać do domu zeby się przyzwyczaił. Zrobiłam tez plakaty, które dziś postaram się porozwieszać. Może ktoś tego ropuszka wypatrzy...

Link to comment
Share on other sites

bidny Gacuś Placuś, ale jeśli chodzi o kafelki, to mój poprzedni pies do końca życia nie umiał chodzić po kafelkach, tylko chodziła po dywanach, nawet w kuchni musieliśmy położyć, taki niby dywan, bo Ona wchodząc na kafelki wysuwała pazury i się rozjeżdżała; ale super jakby Gacaka udało się przyzwyczajać do domu, chłopakowi zwiększy to szanse na dom;

Link to comment
Share on other sites

u mnie też jeżeli nie znajdzie DS zimię spędzi na dworze...Cały czas jestem w trakcie kończenia kojca. Mam taką wizję że jak będzie gotowe i zapomne kluczy od domu to sama będę mogła tam spać, ale póki co to jest raczej porażka...Ale Gacek nie wygląda na niezadowolonego. Wczoraj byłam z nim na spacerku(szedł luzem) ładnie sie słuchał, może nie przychodził od razu na zawołanie ale raczej zerkał gdzie jestem.
Poza tym dostał ogromny apetyt(z resztą tak jak moje pozostałe psy)zaokraglił się nieco tu i ówdzie no i ta sierść. Już nie jest taki podwórkowy wiejski brzydal tylko piękny lśniący pies:) który serdecznie pozdrawia cioteczki:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolina']u mnie też jeżeli nie znajdzie DS zimię spędzi na dworze...Cały czas jestem w trakcie kończenia kojca. Mam taką wizję że jak będzie gotowe i zapomne kluczy od domu to sama będę mogła tam spać, ale póki co to jest raczej porażka...Ale Gacek nie wygląda na niezadowolonego. Wczoraj byłam z nim na spacerku(szedł luzem) ładnie sie słuchał, może nie przychodził od razu na zawołanie ale raczej zerkał gdzie jestem.
Poza tym dostał ogromny apetyt(z resztą tak jak moje pozostałe psy)zaokraglił się nieco tu i ówdzie no i ta sierść. Już nie jest taki podwórkowy wiejski brzydal tylko piękny lśniący pies:) który serdecznie pozdrawia cioteczki:)[/QUOTE]

kochany Gacuś, a my nie pogardzimy jego nowymi fotkami z tym błyszczącym futerkiem:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...