Jump to content
Dogomania

Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow


ewatr

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam
KONKURS KRAKVETU NA LIPIEC 2011
GLOSUJMY NA PRZYTULISKO PANA BERNARDA W DEBOWEJ


Proszę tez rozesłać gdzie się da
Nie będzie łatwo o wygraną, bo na forum dogomania ludzie skrzykują się i
głosują na swojego kandydata.
Spróbować warto, trzeba tylko zaangażować jak największą ilość osób.
wykrzystajmy szanse i pomozmy w ten sposob uzyskac karme
[url]http://www.mmopole.pl/artykul/​klika...-brzuszki-3919[/url]
[url]www.mmopole.pl[/url]
Pomozcie mi, gdyz sama od dluzszego czasu pomagam jemu i jego zwierzakom

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kava']Witam
KONKURS KRAKVETU NA LIPIEC 2011
GLOSUJMY NA PRZYTULISKO PANA BERNARDA W DEBOWEJ


Proszę tez rozesłać gdzie się da
Nie będzie łatwo o wygraną, bo na forum dogomania ludzie skrzykują się i
głosują na swojego kandydata.
Spróbować warto, trzeba tylko zaangażować jak największą ilość osób.
wykrzystajmy szanse i pomozmy w ten sposob uzyskac karme
[url]http://www.mmopole.pl/artykul/​klika...-brzuszki-3919[/url]
[url]www.mmopole.pl[/url]
Pomozcie mi, gdyz sama od dluzszego czasu pomagam jemu i jego zwierzakom[/QUOTE]

pomogę na pewno!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missy87']ma taki wyjątkowy wygląd a jeszcze nikt się nim nie zainteresował :([/QUOTE]

a my to "nikt"? ;) ;)

niestety, kto się zainteresował, ten przygarnąć nie może, a kto może..... ten się nie zainteresował..... :(
szkoda Depisia :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Wierzę w was, dziewczyny.[/QUOTE]

mam w domu 14 psów, jakby Diana z "próby" wróciła... to 15 będzie....

i do Rzeszowa pewnie z 600km... :(

ale tak dłużej być nie może, bo on tam dożywotnio biedak zostanie!

czy jest ktoś z Rzeszowa, kto zabrałby Depiego, adoptował na siebie?
bo schronisko nie wydaje na DT, do hotelu...

a my musimy znaleźć niedrogi hotel i deklaracje, aby Depisia od "właściciela" tam zawieźć, przygotować do adopcji i znaleźć mu szybko domek, albo z tych deklaracji pomagać "adoptującemu", którego potraktujemy jak platny DT - co Wy na to?
utopia? marzenia?
oby nie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']mam w domu 14 psów, jakby Diana z "próby" wróciła... to 15 będzie....

i do Rzeszowa pewnie z 600km... :(

ale tak dłużej być nie może, bo on tam dożywotnio biedak zostanie!

czy jest ktoś z Rzeszowa, kto zabrałby Depiego, adoptował na siebie?
bo schronisko nie wydaje na DT, do hotelu...

a my musimy znaleźć niedrogi hotel i deklaracje, aby Depisia od "właściciela" tam zawieźć, przygotować do adopcji i znaleźć mu szybko domek, albo z tych deklaracji pomagać "adoptującemu", którego potraktujemy jak platny DT - co Wy na to?
utopia? marzenia?
oby nie....[/QUOTE]
Przydałoby się odświeżyć wydarzenie Depiego na FB, bo pusto :(

Pomysł bardzo dobry i myślę,że do zrealizowania :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Collie']Przydałoby się odświeżyć wydarzenie Depiego na FB, bo pusto :(

Pomysł bardzo dobry i myślę,że do zrealizowania :)[/QUOTE]

jak daleko z Rzeszowa do Zamościa?
mamy tam psiaki w niedrogim hoteliku - może by i Depi mógł tam pojechać, na pewno bliżej, niż tu do nas "na zachód"
tam opieka serdecznia i fotki często, kontakt z dzieckiem, spacery.... chyba, że masz inną propozycję...
musimy się za to zabrać, bo on naprawdę smierci tam doczeka, jak tak dalej będzie... a więc - działamy?

no i prosimy o deklaracje, jesli nie znajdziemy skarbnika, może użyczyć konta "moje" stowarzyszenie

na dobry początek ja sama deklaruję [B]10 zł/mc stałej[/B] ( niewiele, ale wiele mam deklaracji na dogo i psów w domu ogrom - chorych i starych)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']jak daleko z Rzeszowa do Zamościa?
mamy tam psiaki w niedrogim hoteliku - może by i Depi mógł tam pojechać, na pewno bliżej, niż tu do nas "na zachód"
tam opieka serdecznia i fotki często, kontakt z dzieckiem, spacery.... chyba, że masz inną propozycję...
musimy się za to zabrać, bo on naprawdę smierci tam doczeka, jak tak dalej będzie... a więc - działamy?

no i prosimy o deklaracje, jesli nie znajdziemy skarbnika, może użyczyć konta "moje" stowarzyszenie

na dobry początek ja sama deklaruję [B]10 zł/mc stałej[/B] ( niewiele, ale wiele mam deklaracji na dogo i psów w domu ogrom - chorych i starych)[/QUOTE]

Samochodem chyba ok. 2-3 godziny :)
A jak hotelik się nazywa, schronisko by się zgodziło na wydanie Depiego ?
Pasowałoby ogłosić to na pierwszej stronie i rozsyłać wątek, na tą chwile ja nic nie dorzucę, bo jestem bez grosza :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Wcześniej ktoś pisał że schronisko nie wydaje psów do DT, więc nie wiem czy do hoteliku wyda, niestety..[/QUOTE]


no, niestety nie wydaje, ale...
...on ze schroniska pójdzie do adopcji!
przecież znajdziemy osobę, która adoptuje takie cudo - nie?:cool3:
inaczej go stamtąd nie wyrwiemy....:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']no, niestety nie wydaje, ale...
...on ze schroniska pójdzie do adopcji!
przecież znajdziemy osobę, która adoptuje takie cudo - nie?:cool3:
inaczej go stamtąd nie wyrwiemy....:-([/QUOTE]
Musi się taka osoba zaleźć. Pora przygotować zaproszenia na wątek i rozsyłać:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']jak daleko z Rzeszowa do Zamościa?
mamy tam psiaki w niedrogim hoteliku - może by i Depi mógł tam pojechać, na pewno bliżej, niż tu do nas "na zachód"
tam opieka serdecznia i fotki często, kontakt z dzieckiem, spacery.... chyba, że masz inną propozycję...
musimy się za to zabrać, bo on naprawdę smierci tam doczeka, jak tak dalej będzie... a więc - działamy?

no i prosimy o deklaracje, jesli nie znajdziemy skarbnika, może użyczyć konta "moje" stowarzyszenie

na dobry początek ja sama deklaruję [B]10 zł/mc stałej[/B] ( niewiele, ale wiele mam deklaracji na dogo i psów w domu ogrom - chorych i starych)[/QUOTE]

jestem z wami.... deklaruje stala cos 30-40 zlotych... i podzielam zdanie mari23, ze nalezy dzialac.... zbyt duzo czasu przeszlo na watku i nie poruszylo sie do przodu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Tyle że deklaracje na nic, jeśli schronisko nie wyda Depiego do hotelu. Trzeba to sprawdzić dokładnie, ktoś wie na pewno czy nie wydadzą?[/QUOTE]

podobno nie wydają, ale jeśli zbierzemy deklaracje - możemy spróbować załatwić sprawę ze schroniskiem, tak oficjalnie i konkretnie...może uda się dotrzeć do kogoś z wolontariuszy, bo, że nie wydadzą psiaka przypadkowej osobie do DT - to jest mądre i dla psa bezpieczne

pytać nie wiedząc, czy wogóle mamy za co Depiego w hotelu umieścić, to chyba sensu nie ma

podsumujmy więc deklaracje i szukajmy kolejnych - tylko tak pomożemy biedakowi

Mari23 - 10 zł
Kava 30-40 zł

a jakby Depi domek jednak znalazł - deklaracje się nie zmarnują - biedaków czeka niestety wielu :(

Link to comment
Share on other sites

Ale po co zabierać go do hotelu ? :hmmmm:
Nie lepiej zbierać tą kasę na jakiegoś naprawdę potrzebującego pieniędzy psa ?

Myślę, że schronisko Kundelek nie wyda psa na hotel i mają rację.
Przecież pies nie mieszka w mordowni, z której trzeba go natychmiast wyciągać.
Nie jest zamknięty w sobie, nie potrzebuje super - socjalizacji...

Naprawdę, zastanówcie się, czy nie warto zbierać pieniądze na kogoś, kto tej pomocy [B]naprawdę potrzebuje[/B]... :nonono2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Collie']Każdy pies w schronisku zasługuj na pomoc...
[/QUOTE]
Oczywiście, nie kwestionuję tego. Każdy pies zasługuje na [B]dom[/B].
A [B]hotel to nie dom[/B]... szczerze mówiąc warunki bytowania w Kundelku niewiele różnią się od hotelu dla psów.
Tomowi krzywda się nie dzieje, wręcz przeciwnie, jest pod dobrą opieką.

Tak jak pisałam wyżej... wydaje mi się, że lepiej zabrać do hoteliku psy z miejsc, w których nie ma zapewnionych nawet podstawowych warunków bytowania, a rozglądać się za takimi miejscami naprawdę daleko nie trzeba...

Zrobicie jak chcecie, ale... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...