Jump to content
Dogomania

Pusia w DS u harpoonki :).


toyota

Recommended Posts

[quote name='kkasiiiar'][INDENT] [COLOR=#daa520][B]Przepraszam za offa ale juz nie mam wyboru [/B][/COLOR]..[B] Mamy dożywotni Bezpłatny Dom Tymczasowy dla Staruszka , ale zeby nie było za cudownie .. potrzeba 300 zł na transport :-( Proszę pomóżcie same nie damy rady.. a tak niewiele brakuje..jak zawsze pieniadze staja na drodze do szczescia :-([/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229840-Staruszek-ma-szanse-na-do%C5%BCywotni-BDT-brakuje-funduszy-na-transport-PROSZE-POMO%C5%BBCIE"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-POMOŻCIE[/URL]
[/INDENT]
[/QUOTE]

apel na fb udostepniony

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 539
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sliczna kruszynka :) ciesze sie, ze juz bezpieczna i wszystko sie wyjasnilo :)... harpoonko, chyba nie pozostaje nic innego jak zalozyc ponownie wydarzenie na fb, moze jakies dobre duszyczki dorzuca grosik do leczenia suni, a ze na poczatek jest u ciebie na dt, to tez nikt tym razem nie zarzuci ci tego, ze zbierasz pieniadze jako ds...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='understandme']Miałam zamiar dzisiaj wieczorem zrobic dla niej ogłoszenia, wchodzę na wątek, a tu takie nowiny, więc moje pytanie, [B]czy ogłoszenia są jeszcze potrzebne?[/B][/QUOTE]


To już musi harpoonka zdecydować.
Dzisiaj harpoonka jest poza netem.

Jutro Pusia jedzie do Poznania.


Rozmawiałam dzisiaj z ilon_n - Pusia ma ropnie po pogryzieniu, które być może będą wymagały nacięcia. Dzisiaj dostanie tylko antybiotyk, nie będą nacinane na samą podróż.

Link to comment
Share on other sites

O problemach zdrowotnych już wiem, toyota poinformowała mnie przez telefon. Powiem szczerze, że byłam zszokowana. To jest jeszcze młoda suczka, a już takie problemy :(
Jestem dzisiaj strasznie padnięta, dopiero wróciłam do domu, a jutro z rana już jadę po Pusię do Poznania.
Także więcej napiszę, jak przyjedziemy do domu.

Link to comment
Share on other sites

Matko, jestem totalnie padnięta po tej podróży. Żar lał się z nieba niemiłosiernie, a mała Pusia jeszcze mnie dogrzewała ładując się na kolana ;) Ogólnie była grzeczna, położyła się i próbowała spać, ale dźwięki pociągu były chyba dla niej nowością, bo wydawała się przestraszona.
Batkusa na razie wypuściłam na podwórko, bo muszę trochę odsapnąć zanim je ze sobą zapoznam. Na chwilę tylko założyłam mu na wszelki wypadek kaganiec i smycz i pozwoliłam im się powąchać. Mała na niego nie zwracała większej uwagi, później odgoniła zębami i od tej chwili Batki się jej boi :roll: No nic, na razie siedzi na podwórku, a Pusia maltretuje Perełkę. Nie daje jej spokoju - dosłownie. Na początku pogoniła i kłapnęła zębami, a jak zobaczyła, że Perła nic jej nie robi, zaczęła ją napastować. Łazi za nią i za wszelką cenę stara się ją zdominować. Narwana ta mała, oj narwana :razz:

Dzisiaj był dla niej ciężki dzień, długa podróż... a ona i tak biega po mieszkaniu i sprawdza każdy kąt :diabloti: Jak tylko się poruszę, od razu sprawdza, czy gdzieś nie uciekam. Już jestem pewna, że będzie z nią problem z zostawianiem samej w domu. Wyszłam tylko na chwilę z Batkusem na podwórko, a ona i tak potwornie płakała. Oby jej minęło ;)

Link to comment
Share on other sites

Hmm, ona duzo przeszla ostatnio...z rak do rak, jest zagubiona. Daj jej Harpoonko troszke czasu. Musi poczuc sie u Ciebie pewnie, ze juz nigdzie nie pojedzie, ze jej nikt nie odda juz. Perelka u mnie bedzie juz za 2 tyg, wiec jeszcze troszke bedzie napsatowana;) Dix na pewno nic jej nie zrobi, zaczepial nie bedzie. Przemecz sie troszke, potem bedzie lzej;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...