Jump to content
Dogomania

3,5 letnia boksia LORI znalazla nowy dom!!


elainfo

Recommended Posts

gratulujemy Lori nowego domku, a Panciostwu doskonałego wyboru, nie ma to jak boksiowa dziewczynka w domku:loveu:
One tak mocno potrafią kochac, ale Panowie na pewno sie o tym przekonają, jak ich wycałuje na powitanie, zakręci dupką w boksiwym tancu radości na widok ukochanego Pancia, eh zupełnie jak moja :evil_lol:

Lori mi chyba szczęście przyniosła, co tam mi mojej boksiowej znajdece, sunia już w Lublinie na leczeniu i mimo choroby serca podbija, tak jest fajna :loveu:

Pozdrowienia dla cioteczek, życzę miłego dnia i jak najmniej takich Pań jak miała Lori :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to witam na dogo jednego z naszych przystojniaków i całą ich rodzinkę :loveu: :loveu: :loveu:
Bardzo sie cieszę, że Loruchna podbiła wasze serca... chociaż szczerze mówiąć, nie miałam co do tego wątpliwości... To wyjątkowa sunia i znalazła wyjątkowych ludzi... Tak sobie myślę, że może wszystko co ją do tej pory spotkało, było gdzieś zapisane... Tych wszystkich paskudnych pseudo ludzi, wnagrodzi jej teraz nowa rodzina... Lepiej dziewczynka nie mogła trafić...
Buziaki dla całej rodzinki i Loruchny... i czekamy na zdjątka.
A wizytka poadopcyjna i tak was nie minie :cool1: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='suchy54']Lori ma się świetnie, ma ogromny apetyt i ciągle się bawi w ogrodzie. Wszyscy w domu jesteśmy wniebowzięci jej zachowaniem. Od razu ją pokochaliśmy... ale cóż tu więcej pisać jutro postaramy sie zdjęcia załączyć to się przekonacie. Chcieliśmy z całego serca podziękować Pani Katarzynie Fus bo to dzięki niej spotkało nas takie szczęście ... Lori :loveu:

Dzięki Dogomaniacy[/quote]

Witamy! Życzę powodzenie w wychowaniu panny. Na ochy i achy przyjdzie czas. Trzymam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaiTheta']Witamy! Życzę powodzenie w wychowaniu panny. Na ochy i achy przyjdzie czas. Trzymam kciuki![/quote]
Panna jest wychowana... Nie sprawia żadnych problemów, ani w domu ani na spacerze... Wystarczy powiedziec "spokój" i Panna siada grzecznie na zadku, na dokładkę podaje łapkę :loveu: Na komendę zostań... zostaje. Na spacerku jest grzeczna i macha ogonkiem na inne psiaki, troche się ciągnie ale bez przesadyzmu. Bardzo pięknie aportuje... Jak się na nią nie zwraca uwagi, to przynosi zabawkę, kładzie ją, siada i czeka na zainteresowanie (albo wrzuca te zabawki do wanny z Ciotką...)
Takie są moje obserwacje...

Link to comment
Share on other sites

Jest jedna zanmienna rzecz... Lori nie tęskniła za Pańcią, nie szukała, nie biadoliła... Na pierwszy spacer, wyszłyśmy uzbrojone po zęby (kagańce, bomby, miny, karabiny... :evil_lol: ). Okazało sie, że kaganiec Lori jest za mały, że jej ściska flafele..., więc natychmiast go zdjęłam i czekałam... I nic się nie stało... A dwa wściekłe buldożki francuskie, ewidentnie chciały ją zagryźć :evil_lol: Muszę przyznać, że patrzyła na nie ze zdziwieniem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='suchy54']Lori ma się świetnie, ma ogromny apetyt i ciągle się bawi w ogrodzie. Wszyscy w domu jesteśmy wniebowzięci jej zachowaniem. Od razu ją pokochaliśmy... ale cóż tu więcej pisać jutro postaramy sie zdjęcia załączyć to się przekonacie. Chcieliśmy z całego serca podziękować Pani Katarzynie Fus bo to dzięki niej spotkało nas takie szczęście ... Lori :loveu:

Dzięki Dogomaniacy[/quote]

to my dziekujemy chopaki,ze tak uwzięliscie sie na Lori i tyle kilometrów po nia przyjechaliscie!!!!!czekamy na relacje i zdjatka koniecznie!! juz szykujemy wizytke poadopcyjna:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elainfo']juz szykujemy wizytke poadopcyjna:evil_lol:[/quote]
Tjaaa, właśnie wyjeżdżamy na szkolenie do izraela, Mosad nas będzie szkolił... Krawiec szyje gustowne kombinezoniki moro, a my wieczorami przyklejamy do hełmów sztuczne listki... Jeszcze tylko Grom, nauczy nas skakać ze spadochronem i wpadamy....:cool1: :cool1: :cool1:
A ja tak dla własnej rozrywki poznaje tajniki, wyrafinowanych przesłuchań...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fusica']Tjaaa, właśnie wyjeżdżamy na szkolenie do izraela, Mosad nas będzie szkolił... Krawiec szyje gustowne kombinezoniki moro, a my wieczorami przyklejamy do hełmów sztuczne listki... Jeszcze tylko Grom, nauczy nas skakać ze spadochronem i wpadamy....:cool1: :cool1: :cool1:
A ja tak dla własnej rozrywki poznaje tajniki, wyrafinowanych przesłuchań...[/quote]

tak tak juz ja wiem jakie tajniki "wyrafinowanych przesłuchań" opracowujesz wzgledem tych 2 biednych panów...ehe....lepiej nie bede pisac na forum publicznym.. bo chopaki parskna smiechem i opluja monitor.. przy najblizszych relacjach..:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No oburzona wprost jestem... Jak nie Kacha to ty... Hmmmm, musze pogadać z waszymi TZtami, coś wyposzczone jesteście... :evil_lol: Ja przez "wyrafinowane przesłuchania", mam na myśli np: torturę wodną, zamknięcie w pomieszczeniu i puszczanie w kółko zespołu Boys itd.
A tam nie będę, sie tłumaczyć, bo tlumaczą sie tylko winni :cool3: :cool3: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fusica']No uburzona wprost jestem... Jak nie Kacha to ty... Hmmmm, musze pogadać z waszymi TZtami, coś wyposzczone jesteście... :evil_lol: Ja przez "wyrafinowane przesłuchania", mam na myśli np: torturę wodną, zamknięcie w pomieszczeniu i puszczanie w kółko zespołu Boys itd.
A tam nie będę, sie tłumaczyć, bo tlumaczą sie tylko winni :cool3: :cool3: :cool3:[/quote]
DŻAKUZI - ROZUMIESZ POD TORTURA WODNA... ??? ŻARTUJE SŁONCE.. I NIE JESTESMY WYPOSZCZONE!!! NIE WIEM JAK KACHA ALE JA NIE!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kacha_wawa']Wy jesteście nienormalne (niemoralne) :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
Są takie chwile, kiedy cieszę się, że nasi TZci nie są zainteresowani czytaniem dogo... :evil_lol: Miałybyśmy domowe "eldorado"...:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elainfo']DŻAKUZI - ROZUMIESZ POD TORTURA WODNA... ??? ŻARTUJE SŁONCE.. I NIE JESTESMY WYPOSZCZONE!!! NIE WIEM JAK KACHA ALE JA NIE![/quote]
Nie no Ciotka, nie musisz się tłumaczyć.... Wszystko zostanie w rodzinie....:cool3:
I tak sie zastanawiam, czy ty przypadkiem, nie prowokujesz Kachy do intymnych zwierzeń....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fusica']Dobra Ciotki basssssta, może to wszystko czyta Babcia naszych chłopaków ???? Troszkę kiszka, co???? Albo np. ich kobity ???? Kurna, Elka, Kacha, pakujemy się... Pociąg do Ałma-Aty, odchodzi za 15 minut....:scared:[/quote]

Odjaaaazd!!!!!! ;) (cholera gwizdek zgubiłam ;) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fusica']Do kabaretu sie nadajemy... I śmiszno i straszno... No stare baby, a głuuuupie :stupid: :stupid: :stupid:
Eeeeee... a może to jakiś "uwiąd starczy" ???? Tjaaaaa, pojechałabym do jakiegoś sanatorium..., odpocząć....[/quote]

Wezmę Cię jako bagaż podręczny do tej Irlandii i mi tu nie płacz ;)

Link to comment
Share on other sites

No to ja jako boczny obserwator stwierdzę, że ciotki moralno nienormalne i normalnie niemoralne. Wariatki jakich mało, ale kochane wariatki. Na pewno cała rodzina Lori czyta te wypociny i leżą ze śmiechu na podłodze, a Lori daje buziaczka z jęzorkiem i ślinką... Ewentualnie wpycha prosiaka do ręki i prosi o tarmoszenie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wilejkaros']No to ja jako boczny obserwator stwierdzę, że ciotki moralno nienormalne i normalnie niemoralne. Wariatki jakich mało, ale kochane wariatki. Na pewno cała rodzina Lori czyta te wypociny i leżą ze śmiechu na podłodze, a Lori daje buziaczka z jęzorkiem i ślinką... Ewentualnie wpycha prosiaka do ręki i prosi o tarmoszenie...[/quote]

I ewentualnie odgryza doopkę kolejnemu krokodylowi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...