Jump to content
Dogomania

Maleńki Tytusek-PILNA POMOC!!Psiak się wykończy w przepełnionym schronie!!ZOBACZ TO!!


Tomasior

Recommended Posts

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dorothy']czy ten psiaczek ma moze allegro?
Jesli nie chetnie zrobie, potrzebowalabym tylko ladne aktualne zdjecie. A jak z jego zdrowkiem?[/quote]
Dorothy, problem w tym, że pies jest w schronie (o ile jeszcze jest :( ), a dziewczyny z dogo, które działają w okolicy, nie mają czasu, żeby go odwiedzić... Nie mają też możliwości, żeby się psem zająć, nie ma go gdzie umieścić po wyciągnięciu ze schronu.
Tyle zrozumiałam z pw, którą napisała do mnie Alfa_i_Zuzia :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alfa i Zuzia']wstawiłam go na[COLOR=red] 4 lapy, eoferty, alegratka.[/COLOR]
Potrzebne informacje - do kiedy kwarantanna i który numer kojca - bo podaję także numer do biura a tam nie wiedzą potem o którego psa chodzi.
W ogłoszeniach nazwałam go Tytus :eviltong: .[/quote]
to jest mój post z 3 marca, nie doczekałam się odpowiedzi na te pytania, ani na nowe zdjęcia. Pies prawdopodobie miałby szanse na dom gdyby umożliwiono zrobienie mu zdjęc. Jest mały i nie wyglądał na starego.
W ogłoszenaich nadałam mu imię Tytus. Na początku marca pojechał do schroniska i nic więcej nie wiemy na jego temat.
Dodatkowe informacje na pw.

Link to comment
Share on other sites

no nie wiem, nie wyobrazam sobie, tam jest z trzysta psow, znajdzies go po wygladzi? Skoro od admina z ZOr nie doprosilismy sie zadnych informacji do ogloszen to myslisz ze doprosisz sie numeru ewidencyjnego, daty wyjazdu, i jakichs dokumentow? GUCIO, JAK ZNAM ZYCIE :-(
i biedny pisunio przepadnie, i pewnie odejdzie w tlumie innych odchodzacych za TM w tym schronie...:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']i biedny pisunio przepadnie, i pewnie odejdzie w tlumie innych odchodzacych za TM w tym schronie...:-([/quote]
Dziwne to wszystko. Wątek został założony... właściwie po co? Tydzień trwało samo dopraszanie się o zmianę tytułu...
Ja mogę pomóc finansowo - wpłacić trochę na AFN, wystawić jakiś bazarek. Na pewno ktoś jeszcze dorzuciłby parę złotych. Na pewno znajdą się osoby chętne do ogłaszania (już się znalazły, o ile wiem). Ale, kurka wodna, nie mogę w żaden sposób znaleźć się TAM, żeby fizycznie psu pomóc. Mam zdecydowanie bliżej do Kaliningradu :cool3:
Nie takie psy wyciągało się na dogo ze schronu, znajdowało się im hoteliki albo tymczasy, a wreszcie stałe domy... ale skoro nikt na miejscu nie może się tego podjąć, to my na forum niewiele możemy :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...