Jump to content
Dogomania

Maleńki Tytusek-PILNA POMOC!!Psiak się wykończy w przepełnionym schronie!!ZOBACZ TO!!


Tomasior

Recommended Posts

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='syla00']moge zrobić Allegro ale bardzo prosiłabym o jakiś namiar i może fajny tekst o Tytusku bo ja zbyt dużo o nim nie wiem.:shake:[/QUOTE]

Dzięki Syla :loveu: :loveu: :loveu: !
Możesz skopiować tekst, który jest w ogłoszeniu na forum muratora, tam też jest podany mój email.
[url]http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=102897[/url]
Tylko na końcu trzeba dodać taki standardowy tekst o tym, że to aukcja charytatywna, w celu znalezienia najlepszego domu dla psa, itp.
Można to przepisać np. z aukcji Alfika: [url]http://www.allegro.pl/item194580144_alfi_pies_z_najpiekniejszym_usmiechem_swiata.html[/url] .

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście najlepiej byłoby, gdyby kontakt był podany do kogoś, kto mieszka w okolicach schroniska i tam bywa - ja jestem na drugim końcu Polski...

Trzeba będzie popytać dogomaniaków stamtąd, czy się zgodzą...

Póki co, niech będzie kontakt do mnie - będę po prostu ludzi odsyłać do schroniska...

Link to comment
Share on other sites

Tu jest dobry tekst na zakończenie opisu w aukcji:

[QUOTE]Aukcja ma na celu znalezienie najlepszego domu dla psa. Zanim zalicytujesz - skontaktuj się ze mną, napisz. Zastrzegam sobie prawo wyboru odpowiedniego opiekuna dla tego skrzywdzonego przez życie psa oraz zakończenia aukcji przed czasem, jeśli pies znajdzie właściwy, kochający dom. Jeśli nie możesz, nie chcesz adoptować psa - nie obserwuj - rozbudzasz niepotrzebne nadzieje, iż ma szansę na nowy domek.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...