Jump to content
Dogomania

Tosia ma już DS !!!


agastra

Recommended Posts

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='erka']Czy nie ma nikogo w lubelskim , kto by przechował sunię???
[B]Są tu wogóle jacyś dogomaniacy z Lublina?[/B]

Karolcia oferowała płatny dt, ale nie napisała jaki koszt.[/QUOTE]
W ogóle są, i to aktywni, ale nie na tym wątku........

Link to comment
Share on other sites

aktualnie sprawa wygląda następująco- nie mogłam już dłużej czytać, ze psiak nie może mieć operacji, bo nie ma DT. Sama mam psiaka i mieszkam w bloku w kawalerce, dlatego postanowiłam iść na urlop na 2 tyg. - jadę z mężem do teściów do Krosna (dom z ogrodem) i zajmiemy się Tosią po operacji, ale dziewczyny/chłopaki szukamy DS! Ważne,żeby w końcu miała operację,a później już może łatwiej będzie znaleźć DS.
Teraz czekam na wieści od Agastry, kiedy będzie operacja i kiedy będzie możliwy transport Tosi. Będzie potrzebny transport Tosi z Nałęczowa do Stalowej Woli (połowa drogi między Krosnem a Nałęczowem). Pomóżcie Agastrze.

Link to comment
Share on other sites

Siakach wielkie dzięki :loveu:! Nereszcie jakies konkretne działanie.

Może chociaż w transporcie ktoś z tamtych okolic pomoże.
Jak znacie lubelskich dogomaniaków, to porozsyłajcie im wątek, ja nawet nie wiem, kto jest z Lublina w miarę aktywny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']W ogóle są, i to aktywni, ale nie na tym wątku........[/QUOTE]
No właśnie...a w czym ta sunia jest gorsza od innych psiaków, że u niej są takie straszne pustki??? Na czym to polega:roll: tu przydałaby się cioteczki ,która wie jak i zna wszystkie zawiłosci Dogomanii. Jak załatwić transport i gdzie uderzyć aby więcej cioteczek tu wleciało i pomagało przy małej.

Link to comment
Share on other sites

Ja choć postów mam więcej to niestety większość powstało przez podnoszenie moich bazarków robionych dla różnych bied. Dla małej też właśnie jest zrobiony - w sobotę się kończy. Dużo kasy z niego nie będzie....ale zawsze to więcej niż nic, które mała w tej chwili posiada :roll:

Link to comment
Share on other sites

Pardon za długą nieobecność.
Ogromnie cieszę się że Tosia ma już DT-Siakach :loveu:
Teraz baaardzo pilnie poszukuję osoby z [B]okolic Lęborka[/B],która zgodziłaby się przeprowadzić wizytę przedadopcyjną w potencjalnym DS dla suni!
Wiem,że to drugi koniec Polski,ale rozmawiałam z zainteresowaną Panią wielokrotnie i wydaje mi się,że mała byłaby tam szczęśliwa ;)

Link to comment
Share on other sites

Dobre wiadomości z DS.
Teraz trzeba myśleć o załatwieniu transportu dla małej do DT no i później do DS.
No i ta wizyta PA...no i skąd tu forsę na transport zdobyć jak tu mało cioteczek z pomocą wchodzi :(

Link to comment
Share on other sites

Witajcie, zajrzałam tu trochę przypadkowo i całego wątku jeszcze nie prześledziłam (ale sie poprawię :evil_lol: ). Fizycznie w transporcie pomóc nie mogę, ale durzucę parę groszy dla Dziewczynki. Podajcie proszę nr konta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yoana']Witajcie, zajrzałam tu trochę przypadkowo i całego wątku jeszcze nie prześledziłam (ale sie poprawię :evil_lol: ). Fizycznie w transporcie pomóc nie mogę, ale durzucę parę groszy dla Dziewczynki. Podajcie proszę nr konta.[/QUOTE]
Yoana oby więcej takich przypadkowych cioć tu wpadało :D

Link to comment
Share on other sites

Fundusze na operację już są :lol:, ale nie wiem czy nie będziemy potrzebować wsparcia na transport ;)...to się jeszcze okaże.
Miałam nadzieję że Tosia pojedzie do DS dopiero po wizycie kontrolnej -teraz już wiem że to nierealne.Kilka dni tak czy inaczej musi zostać w Nałęczowie- odległości są znaczne,a mała będzie obolała,zestresowana.

Link to comment
Share on other sites

teraz najważniejsze jest by miała w końcu tę operację i sprawdzenie DS, bo jeżeli wszystko z DS byłoby w porzadku, to faktycznie nie ma co Tosi obciążać setkami km w samochodzie- Nałęczów-Lublin-Nałęczów-Krosno-Lębork. Od razu niech jedzie na DS- tylko trzeba sprawdzić DS, nie ma tu nikogo z oklic Lęborka???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Siakach']teraz najważniejsze jest by miała w końcu tę operację i sprawdzenie DS, bo jeżeli wszystko z DS byłoby w porzadku, to faktycznie nie ma co Tosi obciążać setkami km w samochodzie- Nałęczów-Lublin-Nałęczów-Krosno-Lębork. Od razu niech jedzie na DS- tylko trzeba sprawdzić DS, nie ma tu nikogo z oklic Lęborka???[/QUOTE]
Lika1771 jest ze Słupska i ma 49km do Lęborka ale nie ma samochodu.Napiszę do Lili 1771 może kogoś zna.
Jeszcze może ktoś tu poszuka:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/27419-BLYSKAWICZNA-MAPA-DOGO-http-mapapomocy-dogomania-pl-REJESTRUJCIE-SIE!?p=2259817#post2259817[/url]

Edited by Anula
Link to comment
Share on other sites

Znalazlam osobe o nicku tequilla26, kaja2020 (na terenie pomorza - bezpłatnie lub za zwrot za paliwo - zależy od trasy), izis1984 (Bezpłatnie lub za zwrotem kosztów za paliwo. Zalezy od trasy (tereny 3miasta i okolic)), pewnie ten zwrot za przewoz psiakow, ale maja auto wiec moze sie zgodza.Tu z pomorza osoby do wizyt [url]http://mapapomocy.dogomania.pl/region2.php?cid=15&region=11[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Znalazlam osobe o nicku tequilla26, kaja2020 (na terenie pomorza - bezpłatnie lub za zwrot za paliwo - zależy od trasy), izis1984 (Bezpłatnie lub za zwrotem kosztów za paliwo. Zalezy od trasy (tereny 3miasta i okolic)), pewnie ten zwrot za przewoz psiakow, ale maja auto wiec moze sie zgodza.Tu z pomorza osoby do wizyt [URL]http://mapapomocy.dogomania.pl/region2.php?cid=15&region=11[/URL][/QUOTE]

Lika- daj proszę znać Agastrze na komorkę (sms z nr do kogoś, kto mógłby sprawdzić ten domek) my obie dopiero zaczynamy na dogo, a Agastra na necie nie jest często. Dobrze, by było żeby sprawdzić ten domek, wydaje się być wszytko OK, ale sunia jest przekochana i zalezy nam wszytkim by trafila jak najlepiej, zwlaszcza, ze to tak daleko od nas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Siakach']napisałam do tequilla26, czekamy na wieści.[/QUOTE]
Tak tylko tequilla26 ma 91 postów i ostatnio na Dogo była na początku grudnia a więc wątpię aby odebrała wiadomość.Wczoraj ją sprawdzałam.Kaja2020 ma chyba 9 postów i ostatnio była w maju.A izis1984 była w marcu na Dogo a więc wątpię czy dziewczyny odpowiedzą,dlatego podałam wątek pomocy dogo,może ktoś jest bystrzejszy i wypatrzy.Na tym wątku napisałam o poszukiwaniu osoby do przeprowadzenia wizyty.

Edited by Anula
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...