Jump to content
Dogomania

Second Chance Photos - UDAŁO SIĘ! Dziękuję!


Bonsai

Recommended Posts

[quote name='anorektyczna.nerka']Wolałabym nie używać tego, który masz na dgm, bo na innych forach by wyszło na to, że ja jestem autorką tych zdjęć i inicjatywy, a nie chcę ich sobie przywłaszczać.

Masz jakiegoś fajnpejdża albo dA?[/QUOTE]

Z fanpejdżem ruszę po egzaminach, czyli najwcześniej w weekend, a dA mam, choć już dawno nieużywany: [url]http://frecklydog.deviantart.com/[/url]

Bannerek zmodyfikuję w takim razie. :)

[quote name='faith35']Udostępniłam na fb tą stronę z prośbą o głosy ;)[/QUOTE]

Dzięki! :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 179
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sator_k_']A czy jest jakiś ranking żeby podpatrzeć jak Ci idzie? :)[/QUOTE]

Oficjalnego nie ma - jest jedynie stworzony przez uczestnika - [url]www.stypendium.bizpol.pl[/url] (trzeba na niego zagłosować, by móc podejrzeć ranking). Wczoraj byłam 13-sta (sprawdzam raz dziennie, bo jest ustawiony limit odświeżeń :P ).

Mogę robić screenshot'y rankingu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']Jakby tu się wyrazić... ;) W jakiej czołówce musisz być, żeby dostać nagrodę? 10, 20? :)[/QUOTE]

To zależy - od tego, o ile pieniędzy ludzie aplikują. Jest do rozdysponowania ok. 100 tys., więc 15-20 aplikacji pewnie wygra. Ale po zamknięciu głosowania jeszcze będą głosować mecenasi, więc im wyżej będę, tym większe szanse, że nie spadnę na sam koniec.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonsai']To zależy - od tego, o ile pieniędzy ludzie aplikują. Jest do rozdysponowania ok. 100 tys., więc 15-20 aplikacji pewnie wygra. Ale po zamknięciu głosowania jeszcze będą głosować mecenasi, więc im wyżej będę, tym większe szanse, że nie spadnę na sam koniec.[/QUOTE]
Dasz radę :) Na pewno Ci się uda :) A wtedy zamówię sobie u Ciebie profesjonalną sesję dla suczek z pseudo, o! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']A na miau próbujesz jakoś głosy pozyskać?[/QUOTE]

Na miau to ja się kompletnie nie potrafię odnaleźć. :shake:

Kotom do adopcji też robiłam zdjęcia, ale dużo rzadziej niż psiakom.

[img]http://fc00.deviantart.net/fs71/f/2011/334/8/5/js7h7358_by_frecklydog-d4hsm2i.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anorektyczna.nerka']Zareklamowałam Cię na jednym forum foto: [URL]http://www.forfoto.pl/showthread.php?tid=17334[/URL][/QUOTE]

Ooo, tego akurat forum nie znam, dzięki, bardzo dziękuję! :)

[quote name='Pianka']prosze
[url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=143453[/url][/QUOTE]

Wow, BARDZO fajnie, dzięki ! :) :) :)

[quote name='Lucyja']Oddałam głos :)[/QUOTE]

Dziękuję. :)

[quote name='Aimez_moi']Moj glos oddany jako ...... 1206......:)
Powodzenia....:)[/QUOTE]

Super! Dzięki!

Link to comment
Share on other sites

Zagłosowałam :) Mocno trzymam kciuki, ponieważ sama od jakiegoś czasu zajmuję się fotografowaniem psiaków z olsztyńskiego schroniska i wiem jak wiele znaczą dla nich te zdjęcia. W 100% popieram Twój pomysł i kibicuję z całych sił !!! Gratuluję pomysłu :)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Confess']Zagłosowałam :) Mocno trzymam kciuki, ponieważ sama od jakiegoś czasu zajmuję się fotografowaniem psiaków z olsztyńskiego schroniska i wiem jak wiele znaczą dla nich te zdjęcia. W 100% popieram Twój pomysł i kibicuję z całych sił !!! Gratuluję pomysłu :)))[/QUOTE]
Dziękuję!!! No i pochwal się swoimi pracami! :)

[quote name='Jolusia']Zagłosowałam. Życzę powodzenia![/QUOTE]

Super, dzięki! :)

[quote name='asia-s']Moj jako 1224, Z calych sil trzymam kciuki :-)[/QUOTE]

Dzięki! :)

[quote name='Amber']Da się głosować bez konta na fejsie?[/QUOTE]

Niestety nie da się inaczej głosować. :( Też nad tym ubolewam, bo sporo moich znajomych nie ma konta na fejsie...


A mie się powoli kończą pomysły ze zbieraniem głosów. Nie mam pojęcia jak kurs groomingu zebrał 1400 głosów, albo takie opłacenie czesnego w Akademii Marynarki Wojennej - 1500 głosów. Ja pozostaję na 13 miejscu, co nie jest bezpieczne. A jest już tak blisko... Co jeszcze można zrobić, by pozyskać głosy??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...