Jump to content
Dogomania

Dalsza część dramatu w ruskiej wsi :( piekło to za mało napisane !! Dt mega pilne!!


Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='niepokolorowanka']AgusiaP, wymiana osób tam pracujących nic nie da, to byłby tylko zabieg kosmetyczny, a to "schronisko" toczy nowotwór; trzeba odsunąć spółkę Eko-Ar od jego prowadzenia. Wiem, że tak się stanie, bo Fundacje, które zajęły się sprawą, nie odpuszczą.[/QUOTE]


Mam nadzieję, że się uda i mocnoooo trzymam za to kciuki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niepokolorowanka']Paulina, a wiadomo coś o tym małym białym piesku (na zdjęciu siedział w paszniku), który miał zostać zabrany, gdy pojechaliście tam pierwszy raz ? I czy Przylepka się odnalazła?[/QUOTE]

Tego białęgo ja osobiscie nie widzialam. Napewno jeśli byłto nie został zabrany. Natomiast przylepka..dziwne pytalam w lecznicy o sunie pogryziona otoz takiej tam podobno nie bylo... nie wiem przepadla jak kamien w wode ;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pies Szuka Domu']Witajcie!
Zapewne nie jesteśmy zbytnio znani na forum gdyż to nasze początki na dogomani, chcielibyśmy pomóc psom z Ruskiej Wsi.
Nasza fundacja prowadzi hotel pod Gdańskiem, znalazły by się u nas miejsca na 2-3 psy mogą to być DONki o których tu mowa.
Czy możemy prosić o kontakt do osoby nadzorującej sprawę, która udzieli nam wszelkich informacji na temat akcji i tematu?
Z góry bardzo dziękujemy!

Pozdrawiamy
Pomorska Fundacja Pies Szuka Domu
[URL="http://www.PiesSzukaDomu.pl"]www.PiesSzukaDomu.pl[/URL][/QUOTE]
Czy ktos odpowiedział na ptania zadane prze Pies Szuka Domu.
Czy ten post został pominiety...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niepokolorowanka']Paulina, a wiadomo coś o tym małym białym piesku (na zdjęciu siedział w paszniku), który miał zostać zabrany, gdy pojechaliście tam pierwszy raz ? I czy Przylepka się odnalazła?[/QUOTE]
Jesli chodzi o tego psiaka to został tam


[URL="http://www.facebook.com/photo.php?fbid=415601661816560&set=oa.425461384160327&type=1&ref=nf"][IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s480x480/553700_415601661816560_326774784_n.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alexa77']Moze byloby dobrze zrobic krotka dokumentacje tej calej tragedii i wyslac do Europaparlament do Brüssel zeby tam mogli zobaczyc [B]do czyich kieszeni trafiaja pieniadze przeznaczone na ochrone zwierzat w Polsce.[/B]W europa abgeordneten w Brüssel takimi sprawami zajmuje sie Jens Müller.Ochrona zwierzat-tierschutz w EU jest jego osobistym celem, poza tym raz w miesiacu pisze o tragediach zwierzat w [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]. Kontakt do niego to ; [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]

Alexa, napisalas b. wazny post.

Nie wiedzialam ze EU przeznacza pieniadze na ochrone zwierzat domowych .

Z Twojego postu wynika ze i ci bandyci z Ruskiej Wsi mogli otrzymywac jakies dotacje unijne , czy dobrze rozumiem ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pies Szuka Domu']Witajcie!
Zapewne nie jesteśmy zbytnio znani na forum gdyż to nasze początki na dogomani, chcielibyśmy pomóc psom z Ruskiej Wsi.
Nasza fundacja prowadzi hotel pod Gdańskiem, znalazły by się u nas miejsca na 2-3 psy mogą to być DONki o których tu mowa.
Czy możemy prosić o kontakt do osoby nadzorującej sprawę, która udzieli nam wszelkich informacji na temat akcji i tematu?
Z góry bardzo dziękujemy!

Pozdrawiamy
Pomorska Fundacja Pies Szuka Domu
[URL="http://www.PiesSzukaDomu.pl"]www.PiesSzukaDomu.pl[/URL][/QUOTE]

Przede wszystkim dziękujemy, myślę,że warto skontaktować się z Agnieszką z fundacji Rottka wydarzenie na fb - tam jest do niej telefon. Do nas "nadprogramowo' przywieziono długowłosego onka i sunię w typie onka. Po jedne z nich ktoś miał się zgłosić i ciszaaa . Ewa

Link to comment
Share on other sites

Jola, 18 kg oneczka z tej mordowni.
Okropnie biedna, bez mięśni, skóra i kości :(


[IMG]http://images37.fotosik.pl/1643/edc731f847029078med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images46.fotosik.pl/1637/2dd5a2f5306cb7d2med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

czy ktoś z Was się tam dziś wybiera ?poszukuję osoby , która mogłaby wyciągnąć nam stamtąd psa..(prawdopodobnie jest tam jeszcze jeden pies w typie labka )...jutro mamy dla niego z Ełku transport do Wawy ..a tam chwilowe dt..proszę o pomoc

Link to comment
Share on other sites

Witajcie,
skontaktowałam się z 1st Choice (to firma od karmy). Byliby w stanie zasponsorować karmę dla bid z Ruskiej Wsi np. za lajkowanie ich fanpage'u czy udostępnianie (narazie rozmawialiśmy bardzo ogólnie). Czy ktoś mógłby - kto jest najbliżej wydarzenia - operacyjnie i jest decyzyjnie - mógłby się ze mną skontakotować i może byśmy mogły poustalać szczegóły :)

Aśka

Link to comment
Share on other sites

Przed momentem telefonowała Pani z Gdańska w sprawie onka z Ruskiej Wsi ,który jest teraz w naszym schronisku. Pytała też o inne. Nasza Agnieszka powiedziała m.in o suni w b. wysokiej ciąży , która chyba właśnie jest na stole operacyjnym. Pani na to ; a nie można pozwolić jej urodzić i wyadoptować szczeniaczki :crazyeye: Krótko i zwięźle w Ostatniej Szansie NIE URODZI SIĘ ŻADEN SZCZENIACZEK . Jesteśmy gorącymi zwolennikami sterylizacji, kastracji oraz sterylek aborcyjnych oraz usypiania ślepych miotów. I żadnych odstępstw. A na stanie mamy szczeniaczki- 2, w wieku ok 10 tygodni, podrzucone pod bramę schroniska :angryy:. Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Przed momentem telefonowała Pani z Gdańska w sprawie onka z Ruskiej Wsi ,który jest teraz w naszym schronisku. Pytała też o inne. Nasza Agnieszka powiedziała m.in o suni w b. wysokiej ciąży , która chyba właśnie jest na stole operacyjnym. Pani na to ; a nie można pozwolić jej urodzić i wyadoptować szczeniaczki :crazyeye: Krótko i zwięźle w Ostatniej Szansie NIE URODZI SIĘ ŻADEN SZCZENIACZEK . Jesteśmy gorącymi zwolennikami sterylizacji, kastracji oraz sterylek aborcyjnych oraz usypiania ślepych miotów. I żadnych odstępstw. A na stanie mamy szczeniaczki- 2, w wieku ok 10 tygodni, podrzucone pod bramę schroniska :angryy:. Ewa[/QUOTE]

Bardzo to smutne,ale tak musi być..choćby nie wiem jak się chcialo,czasem trzeba wybrac mniejsze zło....po prostu.
Czasem beznadziejny jest ten świat....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='thinkplando']Witajcie,
skontaktowałam się z 1st Choice (to firma od karmy). Byliby w stanie zasponsorować karmę dla bid z Ruskiej Wsi np. za lajkowanie ich fanpage'u czy udostępnianie (narazie rozmawialiśmy bardzo ogólnie). Czy ktoś mógłby - kto jest najbliżej wydarzenia - operacyjnie i jest decyzyjnie - mógłby się ze mną skontakotować i może byśmy mogły poustalać szczegóły :)

Aśka[/QUOTE]

na FB jest kontakt:

Fundacja Rottka
Agnieszka Pawlicka
[email][email protected][/email]
602159915

dopiero teraz przeczytałam na FB o tym koszmarze. Jestem na drugim końcu Polski - mogę pomóc tylko finansowo :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vicky62']Czy ktos odpowiedział na ptania zadane prze Pies Szuka Domu.
Czy ten post został pominiety...[/QUOTE]
Wysłałam wtedy od razu kontakt do Agi

[quote name='holmina']jak moge pomóc?poprosze o numer konta to przekaże troche kasy
mieszkam w Poznaniu
poza tym uważajcie dziewczyny,żeby te psy nie trafiły z deszczu pod rynne,nadal buszuja na Dogo osoby wywożące nielegalnie psy w nieznane!!!!![/QUOTE]

[LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]FUNDACJA ROTTKA[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]BZ WBK, Kraków, Rynek Główny 30[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]32109016650000000109278868[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]UL.ZAKOPIAŃSKA 2B/2C[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]31-418 KRAKÓW " PSY Z RUSKIEJ WSI" [/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]wpłaty zagraniczne[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]IBAN: PL321090166500000001092788[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]68[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]BIC/SWIFT WBKPPLPP[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]pay pal: [email protected][/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]om[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Za wszelkie wpłaty dziękujemy[/FONT][/COLOR][/LEFT]

[quote name='Vicky62']Nie wiem czy to ten sam co powyzej ,ale pisze ze został:-(
[IMG]http://m.nowyekran.pl/885184367e8f5c29e050c6ca55fe7728,0,0.jpg[/IMG][/QUOTE]


ten też został:(

[quote name='monta']czy ktoś z Was się tam dziś wybiera ?poszukuję osoby , która mogłaby wyciągnąć nam stamtąd psa..(prawdopodobnie jest tam jeszcze jeden pies w typie labka )...jutro mamy dla niego z Ełku transport do Wawy ..a tam chwilowe dt..proszę o pomoc[/QUOTE]

kuźwa..właśnie stamtąd wróciłam wyciągałam psiaka.. choroba.


[quote name='thinkplando']Witajcie,
skontaktowałam się z 1st Choice (to firma od karmy). Byliby w stanie zasponsorować karmę dla bid z Ruskiej Wsi np. za lajkowanie ich fanpage'u czy udostępnianie (narazie rozmawialiśmy bardzo ogólnie). Czy ktoś mógłby - kto jest najbliżej wydarzenia - operacyjnie i jest decyzyjnie - mógłby się ze mną skontakotować i może byśmy mogły poustalać szczegóły :)

Aśka[/QUOTE]


Asiu serdecznie dzięki !! Słuchaj Zadzwoń koniecznie do Agnieszki Pawlickiej
Kontakt :Fundacja Rottka
Agnieszka Pawlicka
[email][email protected][/email]
602159915

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pies Szuka Domu']Witajcie!
Zapewne nie jesteśmy zbytnio znani na forum gdyż to nasze początki na dogomani, chcielibyśmy pomóc psom z Ruskiej Wsi.
Nasza fundacja prowadzi hotel pod Gdańskiem, znalazły by się u nas miejsca na 2-3 psy mogą to być DONki o których tu mowa.
Czy możemy prosić o kontakt do osoby nadzorującej sprawę, która udzieli nam wszelkich informacji na temat akcji i tematu?
Z góry bardzo dziękujemy!

Pozdrawiamy
Pomorska Fundacja Pies Szuka Domu
[URL="http://www.PiesSzukaDomu.pl"]www.PiesSzukaDomu.pl[/URL][/QUOTE]



Kontakt :Fundacja Rottka
Agnieszka Pawlicka
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
602159915

wysyłam na pv

podaliscie namiary

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...