Jump to content
Dogomania

AMBER - bursztynowa piękność zostaje u Jo37!Szczęściara!


Ania W

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Dziwię się ,że komisyjnie nie sprawdzono czy Amber jeszcze żyje , Dogo tak chodziło ,że nie miałam zdrowia pisać .
A więc .... sunia niestety bardzo się przywiązała do mnie . Zrobiła się dużo fajniejsza . Na spacerach wita się z psami . Warczy już tylko na niektóre suczki . Jeździ dobrze samochodem . Była na jednodniowej wycieczce na wsi ( ok. 450 km ) . Nie spała w samochodzie ani minuty . Wyglądała przez okno albo patrzyła do przodu na drogę . A na wsi okazało sie ,że to jej środowisko . W parku pilnuje się i patrzy czy idę, a tam - zdecydowanym krokiem ,bez oglądania się poszła przed siebie zaglądając na podwórka .
Ewidentnie szukała swojego domu . Szkoda mi jej było ....

Link to comment
Share on other sites

Amberka już tak dlugo domu szuka, Jo może jakieś jej plakaty rozwieś w lecznicach??? allegro? gazeta?
jak Ty sie z nią rozstaniesz?:roll:
a możemy prosić o nowe fotki? ciekawa jestem jak teraz wygląda kluska jedna....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Teoretycznie Amber szuka domu ale w jej sprawie nie było ani jednego telefonu . Wygląda na to ,że założyła blokadę na połączenia przychodzące :mad: . Ponieważ nie znamy hasła do zniesienia blokady to ....... . No i trudno mówić o DT po takim zasiedzeniu :razz: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jo37']Ponieważ nie znamy hasła do zniesienia blokady to ....... . No i trudno mówić o DT po takim zasiedzeniu :razz: .[/quote]

to taki dom tymczasowy jak ze mnie ksiądz :evil_lol:

:p

ale wobec braku oficjalnego komunikatu pozostaje mi tylko cichutko marzyć w kąciku :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...