Jump to content
Dogomania

Roki, ma dom, ale pilnie szukamy mu nowego, takiego, który będzie ODPOWIEDZIALNY...


Recommended Posts

Właśnie jestem po rozmowie z Panią Lucyną ....Pani Lucyny brat wyjechał razem z psem a właściwie "poleciał" na stałe do Anglii ......Pani Lucyna nie wie gdzie brat wyrabiał Rokiemu paszport ma się od brata dowiedzieć .....poprosiłam ją żeby się tego dowiedziała i odezwała się na wątku ......po 18 ma się zalogować ......zatem czekamy .......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Właśnie jestem po rozmowie z Panią Lucyną ....Pani Lucyny brat wyjechał razem z psem a właściwie "poleciał" na stałe do Anglii ......Pani Lucyna nie wie gdzie brat wyrabiał Rokiemu paszport ma się od brata dowiedzieć .....poprosiłam ją żeby się tego dowiedziała i odezwała się na wątku ......po 18 ma się zalogować ......zatem czekamy .......[/QUOTE]

Nie rozumiem... Kim jest p. Lucyna? (Już wiem, właścicielka)
A kiedy ten brak niby wyjechał?

Edited by gosia2313
Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']To [B]erudeo[/B], ktora szukała pomocy dla Rokiego. Włascielka, czy tez siostra własciciela.[/QUOTE]

No to czekamy z niecierpliwością, aż znów tu zawita i wytłumaczy czemu Roki wylądował w schronisku :| Póki co w boksie z tylko 1 psem, ale potem tak miło nie będzie -.-

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']zwierzę musi mieć wszczepiony mikroczip (elektroniczny system identyfikacji) lub czytelny tatuaż. Jeśli Roki poleciał do Anglii oprócz paszportu musi mieć też czipa. Czekamy zatem aż odezwie się Pani Lucyna i napisze co ustaliła z bratem ..........[/QUOTE]

W takim razie poproszę p. wet o przyniesienie czytnika, sprawdzimy uszy (tatuaż w uchu??) i wszystko będzie jasne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Gosiu nie nie ....zanim "wyleci" gdziekolwiek musi mieć czipa ;) jak nie poleciał i to Roki to czipa nie znajdziemy ;)[/QUOTE]

Wiem, wiem chodziło mi o to, że jak będzie miał blizny, a nie bd miał czipa to znaczy, że nigdzie go nikt nie zabierał, a na pewno nie dalej niż do granicy :|
Bo z wyglądu to ten sam pies

Link to comment
Share on other sites

Gooowno a nie poleciał do Anglii. To długa procedura kwarantanny, zanim zabierze się psa. Minia to opisuje na swoim wątku. Nie ma tak prosto i łatwo, że hyc i zabieram psiaka do Anglii. Żródło info znajdziecie w lecznicy. Czy może tam ktoś podjechać? Zadzwonić przynajmniej i ustalić, kto był prowadzącym wetem i wtedy się z nim spotkać?

Link to comment
Share on other sites

Z tego, co tu piszą to operację i przygotowaniem zajmowąła się właśnie p. Zawolik. Potem jest szczepienie (lyssetka) z PACO, ale nie mam pojęcia czy z 2011 czy 2012, bo daty na niej nie ma, tylko numerek który myślę, może być pozycją zapisania psa w bazie lyssetkowej danej przychodni

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erudeo']oj dziekuje ;) Hm drażni się ze mną , bawić się chce pomimo że kuleje :). Jak wychodzimy na spacerki bawimy się to po 10 min zabawy zaczyna kuleć na przednią łapę i musimy wracac, ale wróci do domu i biega wokół wersalki :D[/QUOTE]

Ostatni wpis .......... więc 25.08. był jeszcze w Polsce i ani słowa o wyjeździe do Anglii ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Dostałam odpowiedź z lecznicy, że to raczej Roki.[/QUOTE]

W razie wątpliwosci p.doktor Zawolik twierdzi, ze na pewno go rozpozna, bo go pamieta. Zreszta kazdy chirurg chyba poznaje swoją prace ( tzn. blizny po zabiegu ).
Gosiu, a czy on reaguje na imie ROKI ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']W razie wątpliwosci p.doktor Zawolik twierdzi, ze na pewno go rozpozna, bo go pamieta. Zreszta kazdy chirurg chyba poznaje swoją prace ( tzn. blizny po zabiegu ).
Gosiu, a czy on reaguje na imie ROKI ?[/QUOTE]

Bela - to właśnie p. Monika odpisała na mojego maila :)
Nie mam pojęcia, jak robiłam zdjęcia to o tym nie wiedziałam. Jak będę w schronisku to sprawdzę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...