Jump to content
Dogomania

Roki, ma dom, ale pilnie szukamy mu nowego, takiego, który będzie ODPOWIEDZIALNY...


Recommended Posts

Napiszę tutaj, żeby już nie zaśmiecać wątku szorstkowłosej suczki.

Nie wiem na ile ocenia go wet, bo jeszcze nie był w gabinecie. W miarę możliwości poproszę, żeby go obejrzeć (teraz będzie czipowanie całego schroniska więc urwanie ^^^y) i sprawdzić wiek i te łapy.
Niestety nie wiem czy utyka :( Widziałam go tylko chwilkę, przed boks wyszedł na chwilę, więc mógł być nawet tak podekscytowany, że "zapomniał kuleć", a i ja nie zwracałam na to uwagi, ale też nie rzuciło mi się w oczy, żeby jakoś specjalnie utykał.

Też spojrzałam na tą strzałkę między oczami :(

Link to comment
Share on other sites

Czyli prosta odpowiedź, Pako to Roki :|
Pisałam Martice, że w weekend postaram się, aby Roki podszedł do gabinetu, żeby p. dr obejrzała jego łapy i ew stwierdziła czy trzeba mu jeszcze jakiejś rehabilitacji, leczenia itp.

A czy on był kastrowany, bo nawet nie zwróciłam uwagi w schronisku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Napiszę tutaj, żeby już nie zaśmiecać wątku szorstkowłosej suczki.

Nie wiem na ile ocenia go wet, bo jeszcze nie był w gabinecie. W miarę możliwości poproszę, żeby go obejrzeć (teraz będzie czipowanie całego schroniska więc urwanie ^^^y) i sprawdzić wiek i te łapy.
Niestety nie wiem czy utyka :( Widziałam go tylko chwilkę, przed boks wyszedł na chwilę, więc mógł być nawet tak podekscytowany, że "zapomniał kuleć", a i ja nie zwracałam na to uwagi, ale też nie rzuciło mi się w oczy, żeby jakoś specjalnie utykał.

Też spojrzałam na tą strzałkę między oczami :([/QUOTE]

Gosiu Roki popiskiwał jak się zapędził w zabawie .....wówczas odczuwał ból łapy ....przynajmniej tak było przed operacją ...potem wiadomości nie było za wiele ....Belu myśle że musimy skontaktować się z lecznicą czy właściciele pokazują się z naszym Rokim bo euredo niestety umilkła ......oby to nie był Roki .....taki fajny ...pogodny psiak .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Marticzko, a nie macie do nich telefonu?[/QUOTE]

No dobrze byłoby od razu zadzwonić do przychodni, ew. czy oni mogliby przekazać jakieś jego badania, prześwietlenia itp do jego schroniskowych dokumentów, żeby lekarka wiedziała na czym stoi i potem przyszły właściciel?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']śledziłam po cichu wątek... no to się Roki doczekał... draństwo! porzucenie psa jest karalne chyba nie?[/QUOTE]

właśnie napisałam na naszym forum w dziale interwencji czy można i co z tym zrobić, jeśli lekarka ostatecznie potwierdzi, że to ten sam pies, że miał operowaną łapę ... :?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']ale czy ludzie byliby aż tak głupi, żeby porzucić psa z lyssetką???? :crazyeye:[/QUOTE]

No właśnie o tym mówię, wywalić psa z czymś po czym można dojść do właściciela? No ale może niektórzy nie myślą :D
Spytam Renatę, może by tam pojechała z Danielem albo Grześkiem żeby dowiedzieć się co z psem. Tylko czy ktoś ma adres tych właścicieli?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']No dobrze byłoby od razu zadzwonić do przychodni, ew. czy oni mogliby przekazać jakieś jego badania, prześwietlenia itp do jego schroniskowych dokumentów, żeby lekarka wiedziała na czym stoi i potem przyszły właściciel?[/QUOTE]

Belcia dzwoni do przychodni ......no i się we mnie zagotowało !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']No właśnie o tym mówię, wywalić psa z czymś po czym można dojść do właściciela? No ale może niektórzy nie myślą :D
Spytam Renatę, może by tam pojechała z Danielem albo Grześkiem żeby dowiedzieć się co z psem. Tylko czy ktoś ma adres tych właścicieli?[/QUOTE]
Jak się skupię to sobie przypomnę ........to jest jak droga na elektronik .....ta długa ...Jagielońska .......blok jak moloch ......na pamięć wytłumaczę .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Jak się skupię to sobie przypomnę ........to jest jak droga na elektronik .....ta długa ...Jagielońska .......blok jak moloch ......na pamięć wytłumaczę .....[/QUOTE]

Martika jak sobie przypomnisz adres to napisz mi na PW, żeby się nikt nie czepiał potem, że piszemy dane publicznie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...