Jump to content
Dogomania

Roki, ma dom, ale pilnie szukamy mu nowego, takiego, który będzie ODPOWIEDZIALNY...


Recommended Posts

Mi się wydaje, że jeśli p. Lucyna się zgodzi i będzie miała warunki na tyle, żeby przetrzymać Rokiego na DT to niech zostanie u niej. Nie ma po co psa stresować kolejny raz zmianą miejsca.
Tylko adopcja musiałaby spełnić kilka warunków :
- iść przez Nadzieję Na Dom TYLKO I WYŁĄCZNIE z warunkiem kastracji
- Wizyta przed adopcyjna przeprowadzona przez kogoś ogarniętego
- p. Lucyna nie powinna wydawać psu nikomu wcześniej, przed sprawdzeniem domu przez stowarzyszenie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Martika, czyli jak wygląda teraz sytuacja Rokiego?
Jest u p. Lucyny ale nie może tam zostać na stałe i mamy mu szukać DS? Tak?[/QUOTE]

Gosiu podaj mi swój numer telefonu na Pw proszę ....Gosiu poprosiłam Panią Lucynę aby odezwała się na wątku i wyjaśniła jaka jest i była sytuacja Rokiego i dlaczego doszło do tego że Roki wylądował w schronisku. Musimy jednak ustalić kto i kiedy odebrał tak naprawdę Rokiego ze schroniska ? od kiedy tam był ? Bo że był to jest pewne jak w banku!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Mi się wydaje, że jeśli p. Lucyna się zgodzi i będzie miała warunki na tyle, żeby przetrzymać Rokiego na DT to niech zostanie u niej. Nie ma po co psa stresować kolejny raz zmianą miejsca.
Tylko adopcja musiałaby spełnić kilka warunków :
- iść przez Nadzieję Na Dom TYLKO I WYŁĄCZNIE z warunkiem kastracji
- Wizyta przed adopcyjna przeprowadzona przez kogoś ogarniętego
- p. Lucyna nie powinna wydawać psu nikomu wcześniej, przed sprawdzeniem domu przez stowarzyszenie[/QUOTE]

w 100% się z tym zgadzam !!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Przyjęty został 13 września, jako znajda z Grota Roweckiego. Kiedy został odebrany to mogę się dowiedzieć, tylko nie wiem na kiedy, może w niedzielę albo dopiero po niedzieli.[/QUOTE]

Przez kogo został odebrany i kiedy dokładnie bo to ważne ....z Grota Roweckiego ? hmmm...to chłopak aż na Pogoni wylądował ??? :roll: ja zrozumiałam że jego nowi właściciele mieszkali w Milowicach czyli rzut beretem od schroniska..... nic już z tego nie rozumiem :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']No, tak napisała p. Licyna na fb, pies jest u nich, to w takim razie jak się w schronie znalazł?.. Ja juz nic nie rozumiem... Uciekł czy co?[/QUOTE]

Faith Roki nie szuka z tego co wiem DT bo nas na to nie stać a za darmo nikt nie przyjmie tak dużego psa .....Roki szuka Domu Stałego ...odpowiedzialnego!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']To czekamy na erudeo... Mam nadzieję, że będzie wszystko jasno wytłumaczone, jak pies znalazł sie w schronisku itd...[/QUOTE]


WITAM! Chciałam przeprosić za wszystko.... ale przyznam szczerze że ja jako LUCYNA M. nie wiedziałam nic o tym że pies był wydany do rodziny.. cały czas żyłam w przekonaniu iż został on zabrany przez mojego brata do Anglii. Dzisiaj po telefonie od P. Martiki dowiedziałam się tak naprawdę gdzie znajduje się Roki !! Mama mnie okłamała ponieważ wiedziała że nie zgodzę się na oddanie Go do innych ludzi ... jestem zdruzgotana jej postępowaniem.. Zaraz po skończeniu praktyki, pojechałam zobaczyć czy to wszystko jest prawdą , niestety okazało się że tak. Pan u którego był Rokuś oddał go do schroniska, po naszym telefonie z zapytaniem czy Roki jest napewno u niego, przestraszył sie i odebrał go spowrotem ze schroniska.. !!!!!!!! Gdy przyjechałam do tego pana bez wahania wzięłam małego z powrotem !! nie było mowy o pozostawieniu go tam!! PRZEPRASZAMy ZA WSZYSTKO .. ROKI JEST JUŻ BEZPIECZNY W DOMU !! DOŁĄCZAM ZDJĘCIe

[URL]http://imageshack.us/photo/my-images/29/img0238gp.jpg/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erudeo']WITAM! Chciałam przeprosić za wszystko.... ale przyznam szczerze że ja jako LUCYNA M. nie wiedziałam nic o tym że pies był wydany do rodziny.. cały czas żyłam w przekonaniu iż został on zabrany przez mojego brata do Anglii. Dzisiaj po telefonie od P. Martiki dowiedziałam się tak naprawdę gdzie znajduje się Roki !! Mama mnie okłamała ponieważ wiedziała że nie zgodzę się na oddanie Go do innych ludzi ... jestem zdruzgotana jej postępowaniem.. Zaraz po skończeniu praktyki, pojechałam zobaczyć czy to wszystko jest prawdą , niestety okazało się że tak. [B]Pan u którego był Rokuś oddał go do schroniska[/B], po naszym telefonie z zapytaniem czy Roki jest napewno u niego, przestraszył sie i odebrał go spowrotem ze schroniska.. !!!!!!!! Gdy przyjechałam do tego pana bez wahania wzięłam małego z powrotem !! nie było mowy o pozostawieniu go tam!! PRZEPRASZAMy ZA WSZYSTKO .. ROKI JEST JUŻ BEZPIECZNY W DOMU !! DOŁĄCZAM ZDJĘCIe

[URL]http://imageshack.us/photo/my-images/29/img0238gp.jpg/[/URL][/QUOTE]

[quote name='gosia2313']Przyjęty został [B]13 września, jako znajda z Grota Roweckiego.[/B] Kiedy został odebrany to mogę się dowiedzieć, tylko nie wiem na kiedy, może w niedzielę albo dopiero po niedzieli.[/QUOTE]

sorry ale nie trzyma się to kupy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Mowiłas Martice, ze Roki musi szukac domu.
Jak długo moze u Was pozostac, tak aby nie było znowu "niespodzianek " ?[/QUOTE]

Powiem tak, pies będzie u nas. Jeżeli znajdzie się ktoś kogo sprawdzimy od podstaw czy nie zrobi TAKIEGO TYPU "NIESPDZIANKI" to ZASTANOWIMY SIĘ. Ale na ten moment nie ma innej opcji byśmy go oddali !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

A ja mam pytanie ... czy można wyciągnąć z tego jakieś konsekwencje ? że zapewniał mamę iż pies będzie w domu szczesliwy na ogórdku a ODDAŁ GO PO PARU DNIACH DO SCHRONISKA?? PRZECIEZ POWINIEN DO NAS ZADZWONIC !!!!!!!!!!! I POWIEDZIEĆ WZIĘLIBYŚMY GO SPOWROTEM !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...