Jump to content
Dogomania

KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...


paulina02

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Panna Marple']Nowy domek odpuści po jednym dniu? Nie dadzą jej szansy?[/QUOTE]
Tego nie pisałam ale się boje żeby całą noc im nie szczekała ....J nie raz jak miałam nowego psiaka z ulicy to nie spałam kilka nocy albo spałam na siedząco a potem było już lepiej ...Trzymamy za Kasie kciuki i dzwonie tam rano....

Link to comment
Share on other sites

astka cory ma 9 lat ,nie jest po przejsciach,szczeka b glosno ,gdy chce zwrocic na siebie uwage;wymiziana ,wybiegana -uspokaja sie ;domkowi -wytrwalosci zycze a Kasiuni wyciszenia...trzymam kciuki,moje 3 sunie zaciskaja lapy...:kciuki:.....asty to rasa kochajaca czlowieka-trzeba dac Kasi czas i serce....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02']Zaczekamy do jutra rano zadzwonie i zobaczymy , oby troche wyluzowała ....Cos konkretnego w razie nie wypalenia domku jedynie hotelik bo nic innego nie mam ....Zobaczymy może jak w domu by nie wypaliło to bym namówiła ich żeby była na podwórku tylko bude skołować , zawsze to coś swojego ...Czekamy do jutra mi już jej żal , może się boi...[/QUOTE]

z całym szacunkiem ale Ty chyba nie wiesz co piszesz !
ludzie w domku nie będą jej trzymać bo szczeka a na dworze w budzie to szczekać nie będzie ?
no krew mnie zalewa normalnie
ludzie stawali na głowie żeby kasę na Kaśkę zebrać, żeby na hotel i operacje było ... a Ty piszesz że sunia do budy ?
no fakt, jak dupę przymrozi to i szczekać może nie będzie miała ochoty

a co to za ludzie, nie byli świadomi że pies po przejściach może stwarzać problemy na początku, zanim poczuje że to jego miejsce na ziemi

a na hotel kasę skąd ? dalej Grażynka będzie deklaracji szukać a MALVA i inne osoby stawać na głowie żeby bazarki robić ?

do jasnej cholery o co tu chodzi ?

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny - nie denerwujmy się, bo to bez sensu...........żadna z nas Kasi nie pomoże tak na odległość, i żadna z nas nie ma wpływu na to, czy Kaśka szczeka czy też nie.........

Ale zgadzam sie z wypowiedzią powyżej (Fioneczka ), ze musi być jakiś plan awaryjny, bo co Kasia znowu do hotelu? Nie mamy pełnych deklaracji.......

I mnie też szlag trafia na tę sytuację, bo co miesiąc proszenie i jęczenie u ludzi, by dali choć parę groszy, bo Kasi brakuje, bo brakuje.... ale zawsze sobie powtarzam, ze ostatecznie pomagam Kasi... ona biedna nie wie, ze tu na dogo jej los zależy od ludzi, od pieniędzy, których nie ma .......

A co do nowego domku, to może zaakceptują Kasię taką jaka jest, a sama Kasia przestanie szczekać, albo przynajmniej choć trochę się wyciszy..............

Pies w nowych warunkach różnie reaguje, nawet we własnym środowisku, a tu jest i zmiana środowiska i warunków. Jeśli ludzie są odpowiedzialni i Kasię chcą ( bo mam nadzieję, ze nie została im wmuszona ), to zawalczą o nią np. idąc do weta na badanie czy zapisujac ją do behawiorysty. Skoro pies szczeka w domu, to nie przestanie szczekać na dworze, szczególnie przy budzie.

Link to comment
Share on other sites

pies rzucony na głęboką wodę , zabrany ze spokojnego azylu przez obce osoby ...musi odreagować ... chyba wiadomobyło każdemu że COŚ moze się dziać to nie szczeniaczek który pójdzie spać ...
do budy , na podwórze ...no takiej opcji chyba w najśmielszych oczekiwaniach nikt nie przewidział ( wiem , ze to tylko plany, ale nie wyobrażam sobie )
no i faktycznie ...czy oni chcieli Kaśkę , czy wiedzieli co to za pies ?? czy została im wmuszona ??

Link to comment
Share on other sites

przepraszam za offa ale zapraszam na wątek (jestem niepełnoletnia, robię co mogę!!)
[FONT=arial black][U][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/237101-okropnie-wychudzona-suka-same-ko%C5%9Bci-z-chorob%C4%85-sk%C3%B3ry-mo%C5%BCe-nie-przetrwa%C4%87-zimy-POMOCY?p=20108231#post20108231"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237101-okropnie-wychudzona-suka-same-kości-z-chorobą-skóry-może-nie-przetrwać-zimy-POMOCY?p=20108231#post20108231[/URL]
[/U][/FONT]
[SIZE=3]suczka megawychudzona sama skóra i kości, w dodatku choroba skóry, aż się dziwie, że do tej pory nikt jej nie pomógł a wygląda jak chodzący szkielet!! [/SIZE][U][B][COLOR=#ff0000][SIZE=3]POMOCY[/SIZE][/COLOR][/B][/U]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Czytam te" rewelacje" i jestem przerazona.
Mamy dla Kasi wpłate z bazarku arim - 126 zł 60 gr.
Prosze skarbnika o podanie nr konta.[/QUOTE]


Co do rewelacji, to pozostawię to bez komentarza....

A jeśli chodzi o konto baster i lusi - bo to ona jest skarbnikiem Kasi, to mogę przesłać, bo sama robiłam kilka bazarków dla Kaśki, i na to konto przelewałam pieniążki.

Proszę jeszcze o ujawnienie wątku bazarkowego.

Link to comment
Share on other sites

co do budy to by było wyjście awaryjne , są budy z przedsionkami , ocieplane itd ...Co do zdania że Kasia chyba nie została tam wmuszona to mi tez ręce opadają , wiem że się starałyście i za to dziękowałam .Co do Grażynki to ona sama zadeklarowała że pomoze i za to jej tez podziękowałam ...Co mam zrobć przed każdym wpisem pisać dziękuje , jeżeli tego chcecie to proszę .Zeby mi na Kasi nie zależało to bym jej z lasu nie zabierała , nie przewoziła bym jej do innego hoteliku bo tam mi się nie podobało.....A co do adopcji to nieraz wychodzi różnie i chyba sami o tym wiecie ..Nie chce mi się juz tłumaczyc.........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02']co do budy to by było wyjście awaryjne , są budy z przedsionkami , ocieplane itd ...Co do zdania że Kasia chyba nie została tam wmuszona to mi tez ręce opadają , wiem że się starałyście i za to dziękowałam .Co do Grażynki to ona sama zadeklarowała że pomoze i za to jej tez podziękowałam ...Co mam zrobć przed każdym wpisem pisać dziękuje , jeżeli tego chcecie to proszę .Zeby mi na Kasi nie zależało to bym jej z lasu nie zabierała , nie przewoziła bym jej do innego hoteliku bo tam mi się nie podobało.....A co do adopcji to nieraz wychodzi różnie i chyba sami o tym wiecie ..Nie chce mi się juz tłumaczyc.........[/QUOTE]

Jeżeli o mnie chodzi, to dziękować nikt mi nie musi... Kasi pomagam, bo ona sobie sama nie pomoże.

Mnie chodzi raczej o to, ze pisałaś wcześniej, ze znasz rodzinę, która weźmie Kaśkę, bo to jacyś znajomi córki czy jakoś tak, i dlatego mnie osobiście dziwi, że ta Rodzina moze tak szybko zrezygnować... po prostu czytam między wierszami... skoro awaryjnie jest szykowana dla Kasi buda.

A jak minęła nocka i czy są jakieś wieści z domku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Jeżeli o mnie chodzi, to dziękować nikt mi nie musi... Kasi pomagam, bo ona sobie sama nie pomoże.

Mnie chodzi raczej o to, ze pisałaś wcześniej, ze znasz rodzinę, która weźmie Kaśkę, bo to jacyś znajomi córki czy jakoś tak, i dlatego mnie osobiście dziwi, że ta Rodzina moze tak szybko zrezygnować... po prostu czytam między wierszami... skoro awaryjnie jest szykowana dla Kasi buda.

A jak minęła nocka i czy są jakieś wieści z domku?[/QUOTE]



dokładnie, [U]nie o dziękowanie tu chodzi[/U] a o Kaśkę



może jakieś wieści o Kasi ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']

A jeśli chodzi o konto baster i lusi - bo to ona jest skarbnikiem Kasi, to mogę przesłać, bo sama robiłam kilka bazarków dla Kaśki, i na to konto przelewałam pieniążki.

Proszę jeszcze o ujawnienie wątku bazarkowego.[/QUOTE]
Podaje link do bazarku. Decyzja o przekazaniu pieniedzy dla Kasi zapadła juz po jego zakonczeniu, gdyz Gamza ( dla ktorej był bazarek) znalazła kochający dom, został wiec pokryty tylko jej dług.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235660-ZAKO%C5%83CZONY-!-Kolejny-bazarek-Arim-buty-swetry-bluzki-i-sosy-do-23-11-br?p=20109503#post20109503[/url]

Link to comment
Share on other sites

również czekam na informacje, jak minęła noc i jak zachowanie Kasi.. ludzie, którzy przyjmują psa "po przejściach" muszą sobie zdawać sprawę z tego, że on może szczekać, wyć, nie słuchać itp bo zwyczajnie jest w nowym miejscu, wśród nowych ludzi..
wiem, jak reagował psiak adoptowany przez moich rodziców - jak tylko wychodzili to wyła, a mieszkają w bloku.. dopiero po 2, 3 tygodniach, jak poczuła się bezpieczna, to odpuściła..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Podaje link do bazarku. Decyzja o przekazaniu pieniedzy dla Kasi zapadła juz po jego zakonczeniu, gdyz Gamza ( dla ktorej był bazarek) znalazła kochający dom, został wiec pokryty tylko jej dług.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235660-ZAKOŃCZONY-!-Kolejny-bazarek-Arim-buty-swetry-bluzki-i-sosy-do-23-11-br?p=20109503#post20109503[/URL][/QUOTE]
Bela dzięki za kasę dla Kasi.Choć niedziela to mam pracowity dzień zagladam do Kasi z doskoku.Rano Lidka nie dodzwoniła się do domku.Teraz ja nie mogę dodzwonić się do niej.Jak będę coś wiedziała napiszę .Może Lidka wejdzie i coś napisze.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z domkiem Kasi i Kasia szczeka ale troche mniej , co chwile puszcza śmierdzące bąki .Młodzi mają piętrowe łóżko i wieczorem jak się położyli to Kasia do nich tak szczekała że musieli zejść na dół i położyć się na kanapie i wtedy Kasia spała z nimi w łóżku .Teraz córa jest u nich i Kasia siedzi z nimi na tapczanie i puszcza bąki nadal ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02']Rozmawiałam z domkiem Kasi i Kasia szczeka ale troche mniej , co chwile puszcza śmierdzące bąki .Młodzi mają piętrowe łóżko i wieczorem jak się położyli to Kasia do nich tak szczekała że musieli zejść na dół i położyć się na kanapie i wtedy Kasia spała z nimi w łóżku .Teraz córa jest u nich i Kasia siedzi z nimi na tapczanie i puszcza bąki nadal ;).[/QUOTE]
haha ale się uśmiałam :):):):) te bąki :D dobre informacje, oby tak dalej.. oby się wyciszyła:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...