Jump to content
Dogomania

KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...


paulina02

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cześć, dopiero dziś przebrnęłam przez wątek.
baster i lusi - może napisz do moda z prośbą o dodanie 2 postu dla Ciebie - będziesz mogła pisać tam rozliczenia.
Maupa4 - super mod :) Polecam.

Stałej nie mogę zaoferować, dokładam na 6 psów.. i jakoś żaden do domu się nie wybiera.. :-/
Ale mogę póki co wpłacić jednorazowo - 30 zł, bardzo proszę o numer konta.

Wyczytałam, że Kasia miała już operację wcześniej na oczko... matko.. czyli ktoś o nią dbał.. a potem tak po prostu przywiązał do drzewa w lesie... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tobciu']

Stałej nie mogę zaoferować, dokładam na 6 psów.. i jakoś żaden do domu się nie wybiera.. :-/
Ale mogę póki co wpłacić jednorazowo - 30 zł, bardzo proszę o numer konta.

Wyczytałam, że Kasia miała już operację wcześniej na oczko... matko.. czyli ktoś o nią dbał.. a potem tak po prostu przywiązał do drzewa w lesie... :shake:[/QUOTE]
I to jest najgorsze ,że jak można przyjaciela wywalić do lasu.Nr konta wysłałam na pw.
Penny dziękuję za foteczkę Kasi.

Link to comment
Share on other sites

[B]
Rozliczenie w 2 poście.

[/B][quote name='baster i lusi']Post rozliczeniowy.

[COLOR=#000000]LIPIEC jednorazowe
[/COLOR][COLOR=#000000][B]przelane na konto hotelu [/B]70 zł z bazarku from_wordeland 70 zł [/COLOR]
[COLOR=#000000]ze skarpety Czesia 100 zł jest wpłata 100 zł od fioneczki 09.07.
[/COLOR]Andzia69 200 zł 09.07. na operację oczka.
Ewa-Gonzales 10 zł 10.07.
Delaila z niebieskiego 25 zł 11.07.
Doddy 20 zł 11.07.
Córcia alab108 20 zł 10 .07.
Znajoma Pauliny02 100 zł 15.07.
Tobciu 30 zł 16.07.
-------------------------------------
[B]505 zł na moim koncie[/B]

bazarek cegiełkowy [COLOR=#000000]from_wordeland :
[/COLOR][COLOR=#a52a2a][SIZE=3][U]wujek & ciocia[/U]- 10 zł :smile: wpłynęło 09.07
[/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=3][U]eski[/U]- 5zł[/SIZE][/COLOR][COLOR=#a52a2a][SIZE=3] :smile: wpłynęło 5 zł 11 .07.
[/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff8c00][SIZE=3][U]maximiller[/U]- 5zł[/SIZE][/COLOR][COLOR=#a52a2a][SIZE=3] :smile: wpłynęło 10 zł 09.07.
[/SIZE][/COLOR][COLOR=#ee82ee][SIZE=3][U]Aldrumka[/U]- 10zł :smile: wpłynęło 10 zł 09.07.
[/SIZE][/COLOR][COLOR=#40e0d0][SIZE=3][U]MALWA[/U]- - 10zł [/SIZE][/COLOR]:lol: wpłynęło 20 zł 10.07.
[COLOR=#000000]----------------------------------------------------------[/COLOR]
[B]55 zł z bazarku + 505 zł z deklaracji jednorazowych = 560zł + 60 zł z deklaracji stałych = 620zł[/B]

[B]
LIPIEC. DEKLARACJE STAŁE

baster i lusi 20 zł od czerwca

[/B][B]alab108 20 zł wpłata 09.07.

=====================================
[/B][B]560 zł z deklaracji jednorazowych + 60 zł z deklaracji stałych = 620 zł

rozliczenie

+620 zł

za hotel - 350 zł bo 70 zł jest na koncie hotelu
--------------------------------------------------
400 zł przelałam na operację oczka i sterylkę

+ 620 -750 =-130 zł

zwrot będzie na moje konto 200 zł

200 zł - 130 = 70 zł

Tyle będzie na koncie Kasi a już 3 .08. trzeba będzie zapłacić za hotel 420 zł.



[/B][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Podczytuję wątek od jakiegoś czasu, tj. od czasu kiedy mnie ktoś zaprosił na bazarek cegiełkowy dla Kasi.

Straszna bida, sporo przeszła, żal mi jej, i pomysleć, ze lato dopiero co się zaczęło, a takich bid będzie jeszcze pewnie sporo....

Zaczęłam klecić klepać kolejny bazarek, i jeśli mogę prosić, to napiszcie tu lub do mnie na pw kto tu odpowiada za finnase Kasi, bo chcę umieścić Kasię jako 2 cel bazarku, i muszę wpisać komu oddam pieniądze po rozliczeniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='from_wonderland']Witamy :)
Skarbnikiem Kasi jest baster i lusi.[/QUOTE]


Bazarek m.in. dla Kasi:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229631-NOWE-KSIĄŻKI-O-ZWIERZĘTACH-DLA-SABY-I-KASI-!!!-DO-23-07-godz-22-00[/URL]

Dziewczyny jeśli mogę prosić, to pomóżcie mi porozsyłac link bazarku, ja już wysyłam do "swoich".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Witam!

Podczytuję wątek od jakiegoś czasu, tj. od czasu kiedy mnie ktoś zaprosił na bazarek cegiełkowy dla Kasi.

Straszna bida, sporo przeszła, żal mi jej, i pomysleć, ze lato dopiero co się zaczęło, a takich bid będzie jeszcze pewnie sporo....

Zaczęłam klecić klepać kolejny bazarek, i jeśli mogę prosić, to napiszcie tu lub do mnie na pw kto tu odpowiada za finnase Kasi, bo chcę umieścić Kasię jako 2 cel bazarku, i muszę wpisać komu oddam pieniądze po rozliczeniu.[/QUOTE]
dziękuję za pamięć o Kasi.im nas więcej tym lepiej dla Kasiuli.
[quote name='from_wonderland']Witamy :)
Skarbnikiem Kasi jest baster i lusi.[/QUOTE]
dziękuję bo ostatnio brak czasu z powodu remontu domu.
[quote name='MALWA']Bazarek m.in. dla Kasi:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229631-NOWE-KSIĄŻKI-O-ZWIERZĘTACH-DLA-SABY-I-KASI-!!!-DO-23-07-godz-22-00[/URL]

Dziewczyny jeśli mogę prosić, to pomóżcie mi porozsyłac link bazarku, ja już wysyłam do "swoich".[/QUOTE]
zaraz lecę podrzucić bazarek.jeszcze raz dziękuję.
[quote name='MALWA']Zaglądam do suni... ale pustki![/QUOTE]

[quote name='ewa gonzales']:buzi::thumbs:zagladam do Kasienki i mocno trzymam![/QUOTE]

[quote name='alab108']rzeczywiście za cicho tu :( a Kasia cały czas potrzebuje pomocy ...[/QUOTE]
Nie wiem gdzie się podziewa cioteczka paulina02 że tu nie zagląda.dzwoniłam przed chwilą do hotelu a więc tak: Kasia jeszcze jest osłabiona bo to jednak dwa naraz zabiegi.W przyszłym tygodniu wizyta u weta kontrolna.Hotel oczywiście jest cały czas w kontakcie z wetem.
Dziękuję wszystkim za odwiedzinki u Kasi i pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Kasia słaba po zabiegach, ale jest lepeij, skoro dochodzi powolutku do siebe.

Dziewczyny, ja myślę, ze trzeba bardziej rozleklamować wątek, i słać do ludzi prośbę o deklaracje, fanty na bazarek itp.

Po prostu obawiam się, ze do 3.08. nie uzbieramy tu brakujących 350 zł.....niestety

Link to comment
Share on other sites

Jestem sory ale nie zawsze moge pisać , ale to nie znaczy że o Kasi nie myśle .Cieszę się że dochodzi do siebie ....
U mnie mała bida zrobiłam jej sterylke miała 7 maleństw , mam 7 małych 2 miesięcznych kociąt moze ktoś by chciał i są dwa maleńkie szczeniaki w lesie ...Ale to mój problem a za Kasie cały czas trzymam kciuki i dziękuje wam że do niej zaglądacie i pomagacie ...
Doszło 100zł od mojej znajomej ...

Link to comment
Share on other sites

Kasiula pod nadzorem. Przeszkadza jej nieco klosz na głowie,ale jeszcze troszkę musi go ponosić. Blizna po sterylce mała i dobrze wygląda. Wet zalecił ściągnięcie szwów dopiero 2 tygodnie po zabiegu. Kasia jest bardzo spokojna,wyciszona, nabiera sił. Jak widać na zdjęciu z kloszem, bardzo lubi poduszeczki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...