Jump to content
Dogomania

Jamniczka na 3 łapach już we wspaniałym domu


Neris

Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O rety ! nie mogę ... patrzeć na to zdjęcie :-(:-(:-(
a może tu znajdzie DT ?[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223329-Opolski-dom-tymczasowy-i-do-tego-bezp%C5%82atny-%29/page2[/url]
malutka kruszynko.. teraz już będzie tylko lepiej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']Zgłosił się do mnie ewentualny DT, w weekend postaram się znaleźć kogoś do weryfikacji.[/QUOTE]
To dobrze, że jakiś domek się pojawił... jest jakaś nadzieja.....

[quote name='malagos']Jamnisia bezpieczna? Pewnie w lecznicy? Kiedy ta operacja była? Napiszcie coś..... [/QUOTE]
Chyba nie mamy zbyt wiele wiadomości o Maleńkiej, ale może Neris napisze nam (jak wie) coś więcej....

Link to comment
Share on other sites

Jamnisia miała 3 operacje, niestety nie udało się uratować łapki
Jest w lecznicy


Chyba z 5 osób mi dzisiaj mówiło, że wie o niej od 2 tygodni, szkoda że nikt nie ruszył zadka żeby coś dla psa zrobić. Dopiero wczoraj zadzwoniła do mnie z płaczem dziewczyna, która ją przez przypadek zobaczyła. DObrze, że nie skasowałam naszej strony, dzięki temu pani do mnie dotarla.

Link to comment
Share on other sites

ale tu juz widzialam dzis zdjecie zamieszczone przez Isadore i to chyba dosyc stare skoro jeszcze ma lapke...cala we krwi.....Isadoro,wiedzialas o suni??????
...............................................................
Neris strasznie sie ciesze,ze odpowiedzialas na apel dziewczyny.....przeciez ta jamnisia to tragizm:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lolalola']ale tu juz widzialam dzis zdjecie zamieszczone przez Isadore i to chyba dosyc stare skoro jeszcze ma lapke...cala we krwi.....Isadoro,wiedzialas o suni??????
...............................................................
Neris strasznie sie ciesze,ze odpowiedzialas na apel dziewczyny.....przeciez ta jamnisia to tragizm:([/QUOTE]


Dostałam to zdjęcie w mailu i informacje że dostanę szczegółowe info, jak już sunia będzie po zabiegu i nie będzie co z nią zrobić - nie dostałam.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiam z dwoma ewentualnymi DS, już mam ugotowane ucho od telefonów.


Na telefon z dziewczynami, które sunię namierzyły, umówiona jestem na wieczór, jest kilka pytań od potencjalnych domków.

Bardziej podoba mi się pani ze Śląska, ma starszą jamniczkę która akceptuje inne zwierzęta. Kiedy tylko wspomniałam o ewentualnych problemach ze schodami natychmiast przerwała mi z oburzeniem, że jej jamniczka W ŻYCIU nie zeszła ze schodów bo po to ma panią żeby ją nosiła. Mała też byłaby noszona.
Na razie wszystko jest w fazie rozmów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']Rozmawiam z dwoma ewentualnymi DS, już mam ugotowane ucho od telefonów.


Na telefon z dziewczynami, które sunię namierzyły, umówiona jestem na wieczór, jest kilka pytań od potencjalnych domków.

Bardziej podoba mi się pani ze Śląska, ma starszą jamniczkę która akceptuje inne zwierzęta. [COLOR=#800080][B]Kiedy tylko wspomniałam o ewentualnych problemach ze schodami natychmiast przerwała mi z oburzeniem, że jej jamniczka W ŻYCIU nie zeszła ze schodów bo po to ma panią żeby ją nosiła. Mała też byłaby noszona.[/B][/COLOR]
Na razie wszystko jest w fazie rozmów.[/QUOTE]

Naprawdę - brzmi super, oby okazało się, że Sonieczka będzie miała domek:)
A gdzie Pani "namierzyła" Sonię?

Link to comment
Share on other sites

Dostaję multum PM na facebooku, sunia ujęła ludzi za serce.

Obydwa ewentualne domy są z ogrodem, państwo z Podlaskiego już szukają w internecie możliwości zrobienia protezy, zmartwiła ich wiadomość że to nie jest praktykowane.

Czekam na wieści z lecznicy, lekarz prowadzący chce mieć zdanie decydujące o domu dla suczki.
Trochę jestem zdenerwowana bo państwo umówieni na adopcję jamniczki Lolki którą mam na DT mieli rano zadzwonić wyjeżdżając po sunię i ani telefonu ani panstwa...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...