Jump to content
Dogomania

To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS


Gusiaczek

Recommended Posts

tak Ovo czeka na michę siedząc na stole :crazyeye:

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/9-yUqnTkl3F4SjCaNh71B8ywXXcmHUmvx0NGms_4EL8=w600-h450[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-rq7PnZMJcfw/U4C4S-vDcYI/AAAAAAAAC2g/HKFMuqZajLg/w600-h450-no/DSC01832.jpg[/IMG]

zdarza się, że moczy ogon w misce z wodą:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mattilu']Czesc Siostra! Nawet miski mamy takie same:) A w ta druga co Ci dali?
Hopka zywo zainteresowana[/QUOTE]

W drugiej, żółtej, dostaję z puchy jagnięcinę z ryżem i marchewką - pycha! szcekamCi ;)

Hopcia, słyszałam, że u Was normalnie - u nas kosmos, ledwo klikam,
ale chyba zbiera się na burzę - oby!

Buziole dla Ciebie i Stada

Ovo oczekująca niższej temperatury

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Jaka ona jest śliczna :lol::lol::lol:[/QUOTE]

nieładnie jest zachwycać się własnym dzieckiem, ale Ovka,
pomimo że miała być jamnikiem, jest rzeczywiście bardzo urokliwa -
ma piękną lśniącą sierść i uśmiech naokoło głowy ;), że o innych walorach przez wrodzoną skromność nie wspomnę ;)

[quote name='Nutusia']A tylne łapiny pomiędzy przednimi jak u... Lesia! :)[/QUOTE]

uwielbiam, gdy tak siedzi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gusiaczek']Bardzo nam miło :)[/QUOTE]
a gdybyś wystawiała na bazarku III część Eragona...albo Hobbita-krzycz głośno, bo mnie pierworodny zje chyba-zamówiłam w księgarni-może będzie...a może nie... i po kim on ma to zamiłowanie do czytania? no po kim ja się pytam?

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj Ovka dała terierowaty popis, że szczena nie tylko mnie opadła.....

Wracamy ze spacerku, Ovke za sekundę miałam przysmyczyć, zza winkla wychodzi Nana koleżanka,
z którą od zawsze chętnie się bawiła. Nana ma piłeczkę, na którą Ovka od razu szturmem, właścicielka
piłeczki w krzyk i ................ no ludzie! Ovka wpadła w furię, rzuciła się z paszczą, ale jak?!?!!
to miał być mord z założenia! trudno było mi capnać agresorkę, bo na wolności, Nana na smyczy ino fruwała
Efekt: pani ma posiniaczone dłonie, Nana lekko dziabnięta, a ja ..... zasromotana okrutnie
Oczywiście zadeklarowałam pokrycie ew. kosztów wet.

Ovo zupełnie ignoruje psie towarzystwo, ale piłeczka rzecz, za którą skoczy w ogień, zamorduje,
a co dziwne - jeśli jakaś psica zabierze jej piłeczkę nie wykazuje agresji, ale teraz przy kradziejstwie
okazała się bezwzględna
Może była zła, bo nie miała swojej piłeczki? ...

Inna rzecz, to że Nana nie po raz pierwszy była zaatakowana - jest zaczepna,
ale ... "ukochana córunia mamuni", mikropsinka ....

Nie mam pojęcia, jak to wszystko wytłumaczyć ...
Z jednej strony spolegliwa, z drugiej szatan ...

Będzie skazana na smycz? o matulu, szkoda :-(

Link to comment
Share on other sites

Gusiaczku, może to przez tę nieszczęsną pogodę? gorąco, duszno, może Nana mową ciała wyraziła coś nieprzyjemnego...Rozumiem, że Ci przykro i wstyd za Ovolinę, ale nie uogólniaj, każdemu się zdarzy "wypadek przy pracy"...

Przytulam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']A tylne łapiny pomiędzy przednimi jak u... Lesia! :)[/QUOTE].... Prze-słodkie te łapiny :loveu:
[URL="https://lh3.googleusercontent.com/-rq7PnZMJcfw/U4C4S-vDcYI/AAAAAAAAC2g/HKFMuqZajLg/w600-h450-no/DSC01832.jpg"]https://lh3.googleusercontent.com/-rq7PnZMJcfw/U4C4S-vDcYI/AAAAAAAAC2g/HKFMuqZajLg/w600-h450-no/DSC01832.jpg

... zdarza się! ja myślę że to incydentalny przypadek ;)
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mattilu']Gusiaczku, może to przez tę nieszczęsną pogodę? gorąco, duszno, może Nana mową ciała wyraziła coś nieprzyjemnego...Rozumiem, że Ci przykro i wstyd za Ovolinę, ale nie uogólniaj, każdemu się zdarzy "wypadek przy pracy"...

Przytulam.[/QUOTE]

Wczoraj Ciapek zabrał piłeczkę i leżał sobie z nią, Ovo toczyła wokół niego koła,
ale nawet nie pisnęła, zero agresji. Czekała na zwrot własności

Spotkałam córkę pani z Naną, zapytałam jak się mama i suczka czują, czy były u weta
Cóż, oczywiście zadeklarowałam pokrycie kosztów, ale zadziwia mnie jedno -
Ovo została agresorką, ale córka słowem nawet nie wspomniała, że to Nana naskoczyła na Ovo
i sprowokowała awanturę, że "wina" leży po obu stronach .... otrzymałam paragon z przychodni
na 49.00 zł, mimo że usłyszałam o kosztach nieco wyższych
Ovka też została dziabnięta, ale nie gnałam do weta po paragon
Muszę wykupić polisę OC, bo nigdy nie wiadomo, co się zdarzy


[quote name='Hope2']Zdecydowanie zgadzam się z Mattilu- powodów mogło być milion i zdarza się każdemu. Więc głowa do góry, buziak i dla Cie i dla Ovki :)[/QUOTE]

Zapłacimy i głowa do góry ;)
Wiem, że Ovo sama z siebie agresji nie wykazuje, ale gdy ktoś jej
na odcisk nadepnie ... inna "rozmowa" (mam podobnie) ;)

[quote name='anica'].... Prze-słodkie te łapiny :loveu:
[URL="https://lh3.googleusercontent.com/-rq7PnZMJcfw/U4C4S-vDcYI/AAAAAAAAC2g/HKFMuqZajLg/w600-h450-no/DSC01832.jpg"]https://lh3.googleusercontent.com/-rq7PnZMJcfw/U4C4S-vDcYI/AAAAAAAAC2g/HKFMuqZajLg/w600-h450-no/DSC01832.jpg

... zdarza się! ja myślę że to incydentalny przypadek ;)
[/URL][/QUOTE]

Łapinki zbyt długie, a stópki prawie jamnicze - "plaskate" :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']juz widze spotkanie Ovki i Zochy w realu...może by Ovcia utemperowała koleżankę? bo to diablatko wydziera się na wszystko co się rusza, zabkami kłapie-a jak się jej uda, to i nimi częstuje...[/QUOTE]

proszę o powiadomienie o takim spotkaniu, dołączę Rambiego i Gangę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']juz widze spotkanie Ovki i Zochy w realu...może by Ovcia utemperowała koleżankę? bo to diablatko wydziera się na wszystko co się rusza, zabkami kłapie-a jak się jej uda, to i nimi częstuje...[/QUOTE]

[quote name='Isadora7']proszę o powiadomienie o takim spotkaniu, dołączę Rambiego i Gangę[/QUOTE]

Zatem trzeba się zwołać;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

się okazało,że moje brzucho bardzo wredne jest! :mad:
no, chapnęłam cosik :oops: - nikt nie widział - i dwa dni [U]DWA [/U]głodówki!
seria zastrzyków i do jutra antybiotyk, którego udaję, że w żarciu nie widzę i zjadam ;)
niestety, dieta w SPA-OLKUSZ zgoła inaczej wyglądała, że o zapachu nie wspomnę
- czasami zatęsknię, chapnę, a Gusiak trzepie kasą u weta

Ps. Ciociu Ellig bardzo dziękuję, że wskazałaś moim czym karmić trzeba poharatany brzuszek :Rose:

poza tym baaaaaaaaaaaaaaardzo tęsknię z Olgą :( i tu nijak nic chapnąć nie można na pocieszenie :shake: wiem, że dzisiaj będą gadać na urządzeniu internetowym na S,
ale, tumany, zapodziały kamerkę i Olga nie zobaczy mnie :(

Pozdrawiam i lecę dalej godzinki wyśpiewywać na balkonie ;)

Ovo śpiewaczka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...