Jump to content
Dogomania

To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS


Gusiaczek

Recommended Posts

Dnia 15.02.2017 o 00:29, inka33 napisał:

Ovo,
po 1. uważaj Ty na linię, tak chociaż ze 3 tygodnie pewnie, bo wtedy może nadjechać kontrul straszliwa! ;)
po 2. powiedz Guśce, że do twarzy jej z Tobą wkółkową taką dogo'nową, że hej! :)

 

po 1. linię trzymam, co nie przeszkadza w jedzeniu wszak łapami pomagacie sobie wy dwułapni :P
po 2. Guśka gada, że jej to we wsiem jest cudownie, ale nie mam pewności czy z lekka nie przesadza ... ?

43 minuty temu, Maciek777 napisał:

Teriery wiecznie młode!!!:) Mój Baj jest dwa razy starszy, a i tak niejeden szczeniak pozazdrościłby mu zabawowego podejścia:)

Wagowo masz prawie dwie dodatkowe Ovy;)

To prawda, terierowate chyba mają zakodowaną młodość na baaaaaaaardzo długo (szkoda, że nie jestem terierką :D) ;)
Oby więcej się jej nie poczyniło, ale pilnuję, bo mam fisia, by psa nie utuczyć ... szkoda, że sobie odpuściłam :)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Gusiaczek napisał:

po 1. linię trzymam, co nie przeszkadza w jedzeniu wszak łapami pomagacie sobie wy dwułapni :P
po 2. Guśka gada, że jej to we wsiem jest cudownie, ale nie mam pewności czy z lekka nie przesadza ... ?

To prawda, terierowate chyba mają zakodowaną młodość na baaaaaaaardzo długo (szkoda, że nie jestem terierką :D) ;)
Oby więcej się jej nie poczyniło, ale pilnuję, bo mam fisia, by psa nie utuczyć ... szkoda, że sobie odpuściłam :)

Parafrazując znany cytat, powiem - ktoś musi nie jeść,  żeby mógł  jeść ktoś   :)

6 godzin temu, inka33 napisał:

No i cóż ja na powyższe...?
Że gitara buczy! :)))

Sie mówi: gra i buczy :) :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Do kitu, szczekam Wam :( 
Jestem zestresowana okrutnie, bo mnie Guś zawlokła do wetki Małgosi - rzekła, że tylko jej ufa ...
No bo tak: coś mi w gardle przeszkadzało, chciałam to wykrztusić, ale się nie dało, to zaczęłam zlizywać podłogę, dywan, chodnik .... nawet kapcie Guśczyne co je na girach miała. "To już po raz kolejny tak jest! koniec! jedziemy!" nawrzeszczała. W autobusie podłogę też umyłam, przed gabinetem straciłam, jak zawsze, ok, kilograma sierści na nerwowym tle ... Prześwietlenie, USG,  trzy zastrzyki - "zapalenie krtani, ale anomalii na zdjęciu nie widać" ... cosik moje zastawki dr Michałowi nie przypadły do gustu - w środę konsultacja kardiologiczna, jutro od rana zastrzyki + pobieranie krwi, bo jakąś tarczyce zamiarują sprawdzać :( Serce leży na czymś, czego ten aparat USG nie widział i nie wie co to je? być może jakaś zmiana pourazowa (wiele lat temu osiedlowa łachudra zasunęła kopa, bo śmiałam podbiec do ze wszech miar rasowego jorka zachęcając go do zabawy :( )
Do kitu ... :(
Serdeczności zostawiam. Ovo

 

17191129_1856144644655507_8275375700669396096_n.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za miłe słowa :)
Niestety nie widziałam zajścia, Ovo ze skowytem przybiegła zza krzaczków, dopiero śledztwo następnego dnia potwierdziło, że łachudra tak traktuje psy. Chciał się też popisać przed dziewczyną, której był jork ... 
Sucz była badana, serducho też miała sprawdzane - mam nadzieję, że i teraz badania nie wykażą nic złego. Ovo, jak doniósł chwilę temu syn, nadal jest bardzo zestresowana, ale nie wylizuje podłóg i  pokasływanie w odwrocie - znaczy leki trafione.

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Mattilu napisał:

Ovolinko zdrowiej proszę!

Przeziębienie w odwrocie, ale wyniki badania krwi jednoznacznie wykazały zaawansowaną niedoczynność tarczycy :( dzisiaj podałam pierwszą tabletkę, po ok. miesiącu badanie w celu sprawdzenia, czy zalecona dawka jest wystarczająca.
Przed nami konsultacja kardiologiczna - oby z wynikiem dobrym!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gusiaczek napisał:

Przeziębienie w odwrocie, ale wyniki badania krwi jednoznacznie wykazały zaawansowaną niedoczynność tarczycy :( dzisiaj podałam pierwszą tabletkę, po ok. miesiącu badanie w celu sprawdzenia, czy zalecona dawka jest wystarczająca.
Przed nami konsultacja kardiologiczna - oby z wynikiem dobrym!

Ovo, macie ze Stefano to samo...Trzymam mocno kciuki, żeby leki pomogły.

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Mattilu napisał:

Ovo, macie ze Stefano to samo...Trzymam mocno kciuki, żeby leki pomogły.

 

15 godzin temu, inka33 napisał:

Kciukaczę za zdrÓvkowanie! :)

Dziękujemy :)
Konsultacja kardiologiczna przełożona na za tydzień, bo nasza wetka wyjeżdża, a chce być przy badaniu.


Obecne kłopoty zdrowotne trafiły na wyjątkowo kiepski moment w budżecie domowym, ale Dobry Los dał nam los i to w dosłownym tego słowa znaczeniu :) 8 marca oprócz bukietu Guś został obdarowany tzw "zdrapką" : drap-zdrap! = 5 zł - wymiana na kolejną i tak trzy razy, dzisiejsza, czwarta zdrapka, skrywała niespodziankę - 100 zł = 2/3 kosztów badania!
Radość ogromna!
Pozdrawiamy :)
G&O

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.03.2017 o 16:03, elik napisał:

Oby następne zdrapki równie owocne były :)

 

Dnia 14.03.2017 o 16:08, Mattilu napisał:

kciuki, mocno!

 

Dnia 15.03.2017 o 00:25, inka33 napisał:

Ovo'cnych drapanek życzę też. :D

 

Dnia 19.03.2017 o 15:23, Maciek777 napisał:

Tarczyca to jeszcze nie tak źle. Trzymam kciuki za serce i zdrapki:)

 

4 godziny temu, inka33 napisał:

Ovka, zdrówka! :)
I powiedz Pani, żeby sobie banerek poprawiła, bo ma zepsuty link do jajek.

Dziękujemy za słowa wsparcia :)
Jajka są jeszcze niepodlinkowane, bo bazarek ruszy chyba dopiero w środę. Co chwilę wywala nas z systemu przez jakiś błąd, poza tym Guś szykuje się na jutrzejsze swoje badanie, do którego przygotowanie jest bardzo uciążliwe ..... brrrrrrrrr paskudne wrecz ;)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.03.2017 o 15:43, Gusiaczek napisał:

Dziękujemy za słowa wsparcia :)
Jajka są jeszcze niepodlinkowane, bo bazarek ruszy chyba dopiero w środę. Co chwilę wywala nas z systemu przez jakiś błąd, poza tym Guś szykuje się na jutrzejsze swoje badanie, do którego przygotowanie jest bardzo uciążliwe ..... brrrrrrrrr paskudne wrecz ;)

No i wsio banerkowo jasne. ;)

22 godziny temu, elik napisał:

A co to za uciążliwe przygotowania :( ?

Pewnie jeść nie wolno albo pić coś obrzydliwego trzeba...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...