Jump to content
Dogomania

Warszawa Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - (CACIB) 7-8.07.2012


izabela.szczepaniak

Recommended Posts

  • Replies 259
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My będziemy, nawet wystawiam swojego białasa :razz: jakby ktoś miał ochotę to zapraszam na ring grzywkowy żeby zrobić nam ładne fotki :lol:



[quote name='Matusz'][COLOR=#000080][B]Będę! :) ufff(bo długo mnie nie było[/B][/COLOR]:diabloti:[COLOR=#000080][B]), i to nawet na ringu się pojawię :)


pozdr.[/B][/COLOR][/QUOTE]



oooooo szok :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izabela.szczepaniak']No i proszę człowiek się stara zaplacić w terminie a tu :
[B][FONT=Tahoma][SIZE=2][COLOR=#ff0000]UWAGA ! Zgłoszenia dotychczas nieopłacone mogą być jeszcze opłacane, również w dniu wystawy. Opłaty pozostają bez zmian.

[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Ciekawe kiedy podadzą plan sędziowania i ringów ?[/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT][/QUOTE]

a to to już jakaś kpina jest, a jeszcze dzwoniłam w poniedziałek (25) bo mieli problem z moją wpłatą i pani powiedziała, że psy nie opłacone będą odrzucane...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izabela.szczepaniak']Skoro kryzys to ZK powinno grubo ceny obniżyć a nie robić takie nie-niespodzianki :-?[/QUOTE]

Możemy tylko domniemywać, ale liczba zgłoszonych psów na wystawę mówi sama za siebie.....

2005 rok - ilość zagłoszonych psów 3085
2006 rok - ilość zagłoszonych psów 2938
2007 rok - ilość zagłoszonych psów 2910
2008 rok - ilość zagłoszonych psów 2795
2009 rok - ilość zagłoszonych psów 3032
2010 rok - ilość zagłoszonych psów 3187
2011 rok – ilość zagłoszonych psów 2770
2012 rok - ilość zagłoszonych psów 2309

Dane ze strony oddziału.
Może wiele ze zgłoszonych psów nie było opłacone i stąd zmiana decyzji....

Link to comment
Share on other sites

Toć mówię niech jeszcze bardziej wiwindują cenę to będzie tak jak w Raciborzu 600-pare psów i prezes żalący się przez tel. że mała frekfencja :angryy: a jaka ma niby być ??

My jedziemy z ciekawości co to za teren, ponoć ładny park i pytanie czy jest tam jakiś staw/jeziorko żeby piesia ochłodzić bo ma być ponoć gorąco.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o wstęp to w zeszłym roku również nie było nic napisane, że studenci za darmo, ale nic nie płaciłam - jedyne co to musiałam pokazać legitymację :) Mam nadzieję, że w tym roku będzie tak samo...chcę iść w 2 dni, a 40 zł na taki "spacer" nie mam...

Link to comment
Share on other sites

Też mi się wydaje, że tu chodzi o te wygórowane ceny.. Gdyby nie zniżka za intera, to też bym nie jechała... Pojechałam tylko ze względu na konkurencję, bo co roku własnie w Warszawie ciekawa stawka w rasie była, a tu przykra niespodzianka, w tym roku jesteśmy sami... Szkoda, no ale z cenami faktycznie przesadzili... jak ktoś jeździ hobbystycznie, bo w Polsce ma już wszystko, a nie ma tej zniżki to pewnie woli zostawić pieniążki sobie na jakiś fajny zagraniczny wyjazd....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz'][COLOR=#000080][B]Będę! :) ufff(bo długo mnie nie było[/B][/COLOR]:diabloti:[COLOR=#000080][B]), i to nawet na ringu się pojawię :)
pozdr.[/B][/COLOR][/QUOTE]
Matusz - musisz byc pod ringiem basków w sobote, bo.... znam tę dobra nowine:)

[quote name='Iza.']a to to już jakaś kpina jest, a jeszcze dzwoniłam w poniedziałek (25) bo mieli problem z moją wpłatą i pani powiedziała, że psy nie opłacone będą odrzucane...[/QUOTE]
Jak to wczesniej zauważono - kryzys;)

[quote name='McDzik']Też mi się wydaje, że tu chodzi o te wygórowane ceny.. Gdyby nie zniżka za intera, to też bym nie jechała... Pojechałam tylko ze względu na konkurencję, bo co roku własnie w Warszawie ciekawa stawka w rasie była, a tu przykra niespodzianka, w tym roku jesteśmy sami... Szkoda, no ale z cenami faktycznie przesadzili... jak ktoś jeździ hobbystycznie, bo w Polsce ma już wszystko, a nie ma tej zniżki to pewnie woli zostawić pieniążki sobie na jakiś fajny zagraniczny wyjazd....[/QUOTE]
Ja zgłosiłam moje 2 baski tylko dlatego, że to sa własnie Intery (2x40 zł). Gdybym miała płacic normalna stawke - to musiałabym zrezygnowac...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izabela.szczepaniak']My jedziemy z ciekawości co to za teren, ponoć ładny park i pytanie czy jest tam jakiś staw/jeziorko żeby piesia ochłodzić bo ma być ponoć gorąco.[/QUOTE]

Hmmm, powiem uczciwie, że nie wiem. Mieszkam w okolicy ale na Hipodromie byłam może ze 3 razy przy okazji organizowanych tam festynów. Nie widziałam żadnego parku :shake:. Po prostu ogromny odkryty teren. Stawik lub jeziorko? Obawiam się, że nie ma nic takiego :shake:. Ale może wystawa będzie zorganizowana w jakiejś bardziej atrakcyjniejszej części tej wielkiej przestrzeni :roll:. Jeśli będzie gorąco trzeba koniecznie pomyśleć o jakiejś osłonie przed słońcem i o wodzie ( a przynajmniej o butelce, żeby było do czego nalać). Łatwiej niektóre rzeczy zostawić na parkingu w samochodzie niż cierpieć na ich niedostatek.
Popytam wśród sąsiadów czy ktoś zna lepiej teren Hipodromu i o jakieś kąpielisko dla czworonogów w okolicy.

Link to comment
Share on other sites

A ja mam prośbę, czy ktoś z Warszawiaków mógłby mi napisać jak bezpośrednio z centrum mogłabym dojechać na wystawę, bo zauważyłam, że w tym roku nie będzie ona tam gdzie była rok temu i trochę nie wiem jak dojechać :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']A ja mam prośbę, czy ktoś z Warszawiaków mógłby mi napisać jak bezpośrednio z centrum mogłabym dojechać na wystawę, bo zauważyłam, że w tym roku nie będzie ona tam gdzie była rok temu i trochę nie wiem jak dojechać :oops:[/QUOTE]Już to było opisywane:


[quote name='Shilomaniak']Dla wszystkich , którzy się zastanawiają jak trafić na wystawę.
Z Dworca Centralnego PKS Mińsk Maz., BAGS/ przystanek w kierunku Mińska pod hotelem Lotu- vis a vis Dworca Al. Jerozolimskie/ a najlepiej przejść do dworca śródmieście - do przejścia raptem 300 m tunelem i pociągiem SKM do stacji Wesoła / kierunek Mińsk Mazowiecki, Sulejówek lub Siedlce/ ze stacji Wesoła jeździ autobus skorelowany z pociągami nr. 198 i wysiąść na przystanku 1 Pułku Praskiego lub przystanek wcześniej tj. Hipodrom- tego nie jestem pewien czy będzie tam wejście, ustalę i uprzejmie doniosę.
Ta wersja jest chyba najszybsza , jazda pociągiem to ok. 20. min i autobus 10 min.
Do Wesołej kursują również pociągi Kolei Mazowieckich, z tym że w tych pociągach nie ma kasowników biletów miejskich i należy kupić bilet np. dobowy , skasować w tramwaju lub autobusie, wsiąść w pociąg ze skasowanym biletem. Zaleta Kolei Mazowieckich , na razie psy jeżdżą gratis, w SKM są kasowniki ale za psa się płaci normalny bilet.
Można też dojechać spod Dworca Centralnego autobusami do metra Politechnika ,wsiąść do autobusu 502 , wysiąść przystanek Sagalii i maszerować kawałek drogi spory na wystawę.
Ponieważ uruchomiono już Dworzec Wschodni, jeśli pociągi którymi jechać będziecie, zatrzymują się na tej stacji, to jest to wersja optymalna, na tym samym dworcu zatrzymują się pociągi SKM i Kolei Maz/ krótsza trasa do przejścia- są kioski z biletami/.
Wesoła to dzielnica W-wy i obowiązują bilety miejskie- najlepiej dobowe ten sam do autobusu i pociągu
Jeśli ktoś jest zainteresowany rozkładem jazdy SKM i autobusu 198 od stacji Wesoła, cenami biletów komunikacji miejskiej wszystko jest na stronie ztm .waw.pl[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

PIES NA MP

Upss, a tyle się ogłaszam :-)
nie zglosilam suki, bo w Polsce to mam aż nadato (kilkanaście CAC, CACIB, ZW. Kl, 2 BOG itd itp) więc oddaję na MP, teraz dopiero znalazłam Twoj post, a nawet dwa odnośnie dania psa na MP,, hm... więc nie wiem, czy można pies na wystawę nie zgłoszony, a na MP można?

Chętnie ją dam, ładnie chodzi z obcymi :-)
[URL="http://www.itske.com"]www.itske.com[/URL]

Edited by Itske
Link to comment
Share on other sites

[quote name='borderterrier']Można jeśli piesek nie jest zgłoszony na wystawę, ale jakiej rasy to psiak ?[/QUOTE]

Raczej pies a nie psiak :-), brała już udział w MP i nawet stanęły na pudle :-)
obejrzyj hienę, podałam jej stronę: [URL="http://www.itske.com"]www.itske.com[/URL] (owczarek holenderski, no hiena :-)
jest właśnie w w-wa, więc jakby co, to możesz z nią wcześniej poćwiczyć, za smaczek tańczy i śpiewa :-),

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...