Jump to content
Dogomania

Warszawa Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - (CACIB) 7-8.07.2012


izabela.szczepaniak

Recommended Posts

  • Replies 259
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Quirk']Z planu wynika, że nie będzie namiotów wokół ringów.
Trochę szkoda, bo nie można będzie śledzić tego, co się dzieje na ringu. Za to dla zwiedzających na pewno to lepsze rozwiązanie :-)[/QUOTE]

No właśnie też mi się tak wydaje. Choć z drugiej strony czy ono jest na tyle duże by pomieścić wszystkich wystawców? Bo przecież wiadomo, że większość przyjedzie z namiotem tym bardziej w taką pogodę.

Link to comment
Share on other sites

Ja to inaczej zrozumiałam: że "pole namiotowe dla wystawców" to miejsce noclegu na terenie wystawy - kto chce, ten może postawić namiot/ przyczepę/ samochód i tam przenocować z soboty na niedzielę.

Natomiast sądzę, że namioty przy ringach normalnie będą ustawiane, jak zawsze ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja podejżewam że te POLE NAMOTOWE dot. noclegu bo jak wcześniej pisałam istnieje możliwość noclegu w camperach za 100 zł i pewnie to tak ujeli.

Jak dla mnie jest nienormalne robić pole namiotowe dla osób wystawiających bo zrobi się jeden bajzel a w dodatku wiele osób jedzie samych z psami i miały by niby kursować między ringiem a namiotem i to w taki upał ? Mimo że na zgłoszeniach jest podana godz. to i tak realia są inne.


Czy ktoś już dostał potwierdzenie bo ja tak tylko że w rozwalonej kopercie i chciałam się dopytać co dostali inni czy tylko potwierdzenie i nr czy jeszcze cosik tam było?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izabela.szczepaniak']Czy ktoś już dostał potwierdzenie bo ja tak tylko że w rozwalonej kopercie i chciałam się dopytać co dostali inni czy tylko potwierdzenie i nr czy jeszcze cosik tam było?[/QUOTE]

My potwierdzenia jeszcze nie dostaliśmy.

edit: A jednak zajrzałam do skrzynki i jest :eviltong: w środku potwierdzenie zgłoszenia i numerek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...