Jump to content
Dogomania

Warszawa Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - (CACIB) 7-8.07.2012


izabela.szczepaniak

Recommended Posts

  • Replies 259
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='izabela.szczepaniak']
Czy ktoś już dostał potwierdzenie bo ja tak tylko że w rozwalonej kopercie i chciałam się dopytać co dostali inni czy tylko potwierdzenie i nr czy jeszcze cosik tam było?[/QUOTE]
Ja tez dostałam potwierdzenie w rozwalonej kopercie, ale - na szczęście - wszystko jest: potwierdzenie + dwa numerki:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izabela.szczepaniak']A ja mam nadzieje że będzie na wystawie dostępny jakiś wąż z wodą bo zbiornika chyba tam nie ma.
Dobrze mieli w Ustroniu rzeczka przy wystawie ;)[/QUOTE]

oj przydałoby się... tym bardziej, że na sobotę zapowiadają wysokie temperatury...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cezus80']Ciężko w to uwierzyć ale są już rozstawione tablice informacyjne na temat Wystawy . Zarówno od wjazdu od strony Mińska czy Lublina jak i od Warszawy ;) Ciekawe czy burze i silne wiatry nie zwieją informacji do soboty ;)[/QUOTE]
łał!!!! to jak na zachodzie.

Link to comment
Share on other sites

Będę w sobotę i niedzielę z aparatem, gdyby ktoś chciał jakieś zdjęcia to z chęcią zrobię, oczywiście za darmo, i tak to moje hobby :) Tu można zobaczyć moje niektóre zdjęcia z poprzedniej wystawy: [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.419744694723244.103205.100000631526282&type=3[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Czy mógłby mi ktoś przesłać skan potwierdzenia przyjęcia na wystawę? Chcę zabrać psa szukającego domu w ramach socjalki. Będę bardzo wdzięczna

[B]Agata Szymczak [/B]zapraszam na młodego prezentera i być może pod ring goldenów, ale to jeszcze nie pewne ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Szymczak']Będę w sobotę i niedzielę z aparatem, gdyby ktoś chciał jakieś zdjęcia to z chęcią zrobię, oczywiście za darmo, i tak to moje hobby :) Tu można zobaczyć moje niektóre zdjęcia z poprzedniej wystawy: [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.419744694723244.103205.100000631526282&type=3[/URL][/QUOTE]

Ja chcę!!! odezwę się na pw

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cezus80']Ciężko w to uwierzyć ale są już rozstawione tablice informacyjne na temat Wystawy . Zarówno od wjazdu od strony Mińska czy Lublina jak i od Warszawy ;) Ciekawe czy burze i silne wiatry nie zwieją informacji do soboty ;)[/QUOTE]

Te tablice to raczej tabliczki, jak się człowiek dobrze napnie to zobaczy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shilomaniak']Rzeczywiście zbiornika tam nie ma, córka konie ujeżdżała tam niegdyś i mycie koni tylko wodą z węża, ale muszą być hydranty i mam nadzieję że ktoś zada sobie trudu aby choć trochę ułatwić życie psom i właścicielom.[/QUOTE]

A niech spróbują nie odkręcić (biore klucz francuski ze sobą) to se sama odkręce :diabloti: i założe się że reszta wystawców stanie po mojej stronie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Szymczak']Będę w sobotę i niedzielę z aparatem, gdyby ktoś chciał jakieś zdjęcia to z chęcią zrobię, oczywiście za darmo, i tak to moje hobby :) Tu można zobaczyć moje niektóre zdjęcia z poprzedniej wystawy: [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.419744694723244.103205.100000631526282&type=3[/URL][/QUOTE]

Ja też chcę !!!!!! posyłam PW :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shilomaniak']To jak z autostradami, oznaczenie na zachodzie i u nas , nasza autostrada do granicy np., oraz od granicy do Berlina, ta sama nazwa tylko wygląd jakby nie ten.[/QUOTE]
oj tam. :diabloti: Na Ukrainę pojedź :evil_lol: docenisz polskie drogi!!!!! i to bardzo. :cool3:
Ja sie sporo włóczę po swiecie europejskim po wystawach i do tej pory tylko dobrze oznaczona (że na słupach szosy) byla wystawa w Luxemburgu. Reszta wolna amerykanka...
Woda MUSI być - to jest jeden z wymogów urządzania wystaw. Inna sprawa, ze moze być niezbyt czytelnie oznaczone miejsce gdzie ona jest.... Na krakowskiej miesiąc temu były nawet wystawione specjalne baseniki z wodą dla psów aby się tam schładzały. Było też dużo pojemników z wodą poustawianych w różnych miejscach wystawy.
Na warszawskiej byłam raz - na "stadionie" Gwardii. Tam problem ze znalezieniem wody dla psów nie istniał - była wielka kałuża bo hydrant przeciekał.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...