Jump to content
Dogomania

Za stare na miłość??? Staruszki ze Schroniska w Dalabuszkach czekają na cud!


Recommended Posts

  • Replies 885
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przed chwilką dzwoniłam do pani pracującej w schronisku. Lilka po zabiegu czuje się bardzo dobrze. :) Nie było żadnych komplikacji. Wróciła już od p. weterynarz i dzisiaj biegała razem z innymi psiakami. Jedyną rzeczą, która jej się nie podoba jest ubranko, które, niestety, będzie musiała ponosić jeszcze przez następne kilka dni. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AtaO']Dziękuję za zaproszenie, serce mi pęka....jak Wam pomóc Sunieczki...
Wszyscy mamy ten sam problem.... a domków brakuje...
Może zdarzy się cud...trzymam kciuki.
Będę Was odwiedzać kochane staruszki:placz:[/QUOTE]

Ogromnie dziękuję za przybycie! :loveu:

Miejmy nadzieje, że cudne plakaciki cioteczki fochu pomogą i sunieczkom wreszcie się poszczęści. :)
1lipca w naszym schronisku odbędą się Drzwi Otwarte. Może właśnie tam los uśmiechnie się do dziewczynek. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basieńka1997']Ogromnie dziękuję za przybycie! :loveu:

Miejmy nadzieje, że cudne plakaciki cioteczki fochu pomogą i sunieczkom wreszcie się poszczęści. :)
1lipca w naszym schronisku odbędą się Drzwi Otwarte. Może właśnie tam los uśmiechnie się do dziewczynek. :)[/QUOTE]


mam nadzieję, że zdarzy się taki właśnie cud - bo to tak nazwać by trzeba było
już ja wiem, jak jest z adopcjami starszych psiaków - 10 "tymczasów" uzbierałam - wszystko albo stare, albo chore, odzew z ogłoszeń zerowy

niestety - choć serce pęka, możliwości pomocy nie mam:-(
ale zaglądać będę - mam słabość do staruszków

Link to comment
Share on other sites

Serdecznie dziękuję następnej cioteczce, która odwiedziła wątek naszych dziewczynek! :loveu:
Całkowicie Cię rozumiem z tą słabością do staruszków. :) Dla mnie wszystkie psiaki ze schroniska są strasznie wierne i oddane, ale chyba właśnie te starsze bidulki są najcudowniejsze. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basieńka1997']1lipca w naszym schronisku odbędą się Drzwi Otwarte. Może właśnie tam los uśmiechnie się do dziewczynek. :)[/QUOTE]
Och, oby się udało!!!
I dziewczynkom, i Maxiuniowi i Laluni - choć u Niej jak widzę, coś tam jakby drgnęło....
Dziewczyny, miejcie się dobrze! Liluniu, fajnie, że wracasz do zdrówka po zabiegu:)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Trzeba bardzo mocno trzymać kciuki za nasze dziewczynki! [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/QUOTE]
tak jak mówisz! i ogłaszać .. ogłaszać... ogłaszać!
nie wiem jak u Was to wygląda ? organizacyjnie? ... ale Malagos , rozwiesza plakaty.. tam koło siebie lokalnie... i Brunet znalazł domek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']tak jak mówisz! i ogłaszać .. ogłaszać... ogłaszać!
nie wiem jak u Was to wygląda ? organizacyjnie? ... ale Malagos , rozwiesza plakaty.. tam koło siebie lokalnie... i Brunet znalazł domek :)[/QUOTE]

Spróbujcie tak cioteczki. Ludzie starsi na przykład nie siedzą raczej w internecie, też adoptują psiaki, a takie babuleńki są dla nich idealne. Mi własnie jedna cioteczka rozwiesza plakaciki Marianka po Wrocławiu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basieńka1997']Staramy się jak możemy! :) Kolorowych snów dziewczynki! :loveu:[/QUOTE]
i musi być sukces.. musi! może te plakaty rozklejać... tam gdzie kręcą się starsi ludzie ??.....
a póki co ... może wróćmy do tematu banerka.. jeśli ktoś znajdzie chwilę... proszę spróbować poprowadzić mnie, jak go wkleić ,jeśli to możliwe?.. jako drugi?

Link to comment
Share on other sites

Uuuu, ja nie mam zielonego pojęcia, same mi cioteczki kilka tygodni temu tłumaczyły jak się w ogóle wstawia banerek...
Tak, trzeba w szczególności tam, bo to są psiaki, dla których starsza osoba byłaby idealna- nie wymagają długich spacerów, ciągłej zabawy, po prostu chcą być blisko człowieka, mieć jakiegoś towarzysza.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...