Jump to content
Dogomania

Za stare na miłość??? Staruszki ze Schroniska w Dalabuszkach czekają na cud!


Recommended Posts

Odwiedzam moje kochane ślicznotki! :loveu: Nie było mnie przez ostatnie trzy dni i przybywam, aby nadrobić zaległości. :)
anica, wszystkie dziewczynki mają teksty do ogłoszeń (są one zamieszczone w pierwszych postach). Mają też dzięki cioteczce paula_t wykupione pakieciki, w skład których wchodziło 40 ogłoszeń. :)
Niestety nie odebrałam jeszcze żadnego telefonu w sprawie psinek.. :( Miejmy nadzieję, że coś w końcu się ruszy. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 885
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Basieńka1997']Odwiedzam moje kochane ślicznotki! :loveu: Nie było mnie przez ostatnie trzy dni i przybywam, aby nadrobić zaległości. :)
anica, wszystkie dziewczynki mają teksty do ogłoszeń (są one zamieszczone w pierwszych postach). Mają też dzięki cioteczce paula_t wykupione pakieciki, w skład których wchodziło 40 ogłoszeń. :)
Niestety nie odebrałam jeszcze żadnego telefonu w sprawie psinek.. :( Miejmy nadzieję, że coś w końcu się ruszy. :)[/QUOTE]

Mój Mariano ma chyba z 200 i to na dwa województwa jest ogłaszany a były dokładnie 2 telefony. Jeden z pytaniem czy pies sioosia w domu, jak powiedziałam, że generalnie czasem mu się zdarza, bo to psiak, który prawdopodobnie nigdy nie miał domu i musi się przyzwyczaić, w dodatku ma 12 lat i tak jak i ludzie może mieć na starość problemy, to był koniec rozmowy, a drugi telefon to... Marianek na łańcuch....

[quote name='Sarunia-Niunia']Dobranoc dziewczynki:)[/QUOTE]

Się przyłączam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Mój Mariano ma chyba z 200 i to na dwa województwa jest ogłaszany a były dokładnie 2 telefony. Jeden z pytaniem czy pies sioosia w domu, jak powiedziałam, że generalnie czasem mu się zdarza, bo to psiak, który prawdopodobnie nigdy nie miał domu i musi się przyzwyczaić, w dodatku ma 12 lat i tak jak i ludzie może mieć na starość problemy, to był koniec rozmowy, a drugi telefon to... Marianek na łańcuch....
aaaa... to państwu(specjalnie z małej litery) ...dziękujemy :no-no-no:
dla naszych kobitek ma być Wspaniały Domek! :cool2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']aaaa... to państwu(specjalnie z małej litery) ...dziękujemy :no-no-no:
dla naszych kobitek ma być Wspaniały Domek! :cool2:[/QUOTE]

Święte słowa Aniczko... niech spadają sami na łańcuch:angryy:....
A dziewczynkom:loveu: życzymy najwspanialszego domku!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja czasem jak widzę psiaka na łańcuchu, to sobie tak myślę, że bym takiego człowieka, który go uwiązał wzięła i na 15 lat zamknęła w jednym pomieszczeniu i niech chodzi wokół własnej osi....Odzywają się we mnie mordercze instynkty:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Ja czasem jak widzę psiaka na łańcuchu, to sobie tak myślę, że bym takiego człowieka, który go uwiązał wzięła i na 15 lat zamknęła w jednym pomieszczeniu i niech chodzi wokół własnej osi....Odzywają się we mnie mordercze instynkty:angryy:[/QUOTE]

Ze mną jest podobnie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Dunaj_']Jestem na zaproszenie, na ile dam radę będę zgladać, ale jest tak duzo próśb i wątków, że czasu brakuje[/QUOTE]

Serdecznie dziękuję za przybycie na wątek! :)

[quote name='fochu']proszę bardzo link do strony gdzie można pobrać plakaciki dla dziewczynek
[URL]https://picasaweb.google.com/103796478794179477439/17Czerwca2012[/URL][/QUOTE]

Jeszcze raz bardzo dziękuję! :loveu: Plakaty są przepiękne! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...