Jump to content
Dogomania

Za stare na miłość??? Staruszki ze Schroniska w Dalabuszkach czekają na cud!


Recommended Posts

  • Replies 885
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lilka jest strasznie kochana, no i uwielbia zabawy z piłeczką! :) Z oddawaniem niestety jet już troszeczkę gorzej, ale cóż, ważne, że ona jest zadowolona. :)

Dzisiaj od 9.00 do 14.00 ciągle biegała. :) Na końcu położyła się w budynku, razem z Kuleczką i całą resztą, i spała jak mops. :) A jak chrapała! :) Ohoho.. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basieńka1997']Lilka jest strasznie kochana, no i uwielbia zabawy z piłeczką! :) Z oddawaniem niestety jet już troszeczkę gorzej, ale cóż, ważne, że ona jest zadowolona. :)

Dzisiaj od 9.00 do 14.00 ciągle biegała. :) Na końcu położyła się w budynku, razem z Kuleczką i całą resztą, i spała jak mops. :) A jak chrapała! :) Ohoho.. :)[/QUOTE]

Ooo, to tak jak mój Bandzior. Jak da się mu zabawkę, to ją bierze w zęby i ucieka. Dla niego to jest świetna zabawa, że on coś kradnie, a ja go gonię, dla mnie szczerze mówiąc już mniejsza ;)
Jak długo!! A Kuleczka i Lenka też śmigały?:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Ooo, to tak jak mój Bandzior. Jak da się mu zabawkę, to ją bierze w zęby i ucieka. Dla niego to jest świetna zabawa, że on coś kradnie, a ja go gonię, dla mnie szczerze mówiąc już mniejsza ;)
Jak długo!! A Kuleczka i Lenka też śmigały?:razz:[/QUOTE]

Kuleczka oczywiście także biegała. :) Lenka niestety nie, niestety nie bardzo akceptuje inne psiaki.. :(

Link to comment
Share on other sites

Odwiedzam kobitki :)
a jak tam stoimy z ogłoszeniami ? do kiedy ? a ten trzeci tekst... teraz mi przyszło do głowy ,czy napisany?
musimy coś robić!... adopcja Cinka po dwóch latach.. chyba dodała.. przynajmniej co niektórym... wiary , nadziei ,że... Nie wolno się poddawać!!!!:B-fly:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']Odwiedzam kobitki :)
a jak tam stoimy z ogłoszeniami ? do kiedy ? a ten trzeci tekst... teraz mi przyszło do głowy ,czy napisany?
musimy coś robić!... adopcja Cinka po dwóch latach.. chyba dodała.. przynajmniej co niektórym... wiary , nadziei ,że... Nie wolno się poddawać!!!!:B-fly:[/QUOTE]

Wszystkie babuleńki mają gdzieś od tygodnia nowe ogłoszenia :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...