Jump to content
Dogomania

Za stare na miłość??? Staruszki ze Schroniska w Dalabuszkach czekają na cud!


Recommended Posts

  • Replies 885
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Basieńka1997, postaraj się umieścić w pierwszym poście najważniejsze, konkretne informacje o każdej z suczek (wielkość, wiek, stan zdrowia, szczepienia, sterylizacja, charakter, stosunek do innych psów i kotów, upodobania, umiejętność chodzenia na smyczy itd.). Oprócz tekstów do ogłoszeń powinny być takie informacje w pigułce.

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia suniek są i jak będzie tekst do ogłoszeń to zawsze łatwiej i szybciej ogłosić ,nasze dziewczynki :)
dobre efekty daje zamieszczenie ogłoszeń o adopcji w lokalnej gazecie np wyborczej ,trzeba wysłać ogłoszenie ze zdjęciem, takie ogłoszenia są bezpłatne.. np na Wrocław ,możemy wysłać tu ?: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Edited by anica
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewelinaaa']Ja mam takie ogłoszenie dla Leny do wydrukowania i rozwieszenia , tylko nie wiem komu wysłać.[/QUOTE]

Czy któraś z cioteczek mogła by udostępnić swojego maila? Ogłoszenie jest napisane w programie, którego mój komputer nie może odczytać.. :(

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny zbierzecie mi wszystkie zdjęcia (po 6) i teksty do ogłoszeń w jednym poście? Bo zamówiłam (jak dostanę pw z danymi, to wpłacę pieniążki) babuleńkom po 40 ogłoszeń tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227953-Bazarek-ogłoszeniowy-na-tymczasy-(Emil-Kropka-Sisi)-do-30-06-2012-zapraszam!?p=19197678#post19197678[/URL] :)

Edit: aaaa dobra, na pierwszej stronie jest, teraz dojrzałam:)

Link to comment
Share on other sites

Dobra, to jak zadna ciotka nie podaje emaila :), to na tym moim ogłoszeniu do wydrukowania zamieściłam taki tekst dla Leny:

[COLOR=#00b8ff] [FONT=Comic Sans MS, cursive][SIZE=6][B][SIZE=7]SZUKAM DOBREGO DOMU[/SIZE][/B][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#00b8ff] [/COLOR] [FONT=Comic Sans MS, cursive][SIZE=5][B]NA RESZTĘ MOJEGO ŻYCIA...[/B][/SIZE][/FONT]


[COLOR=#ff3333][SIZE=5][B]Nazywam się Lena.[/B][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#ff3333][FONT=Times New Roman, serif][SIZE=5][B]PRZEZ DŁUGI CZAS MIAŁAM DOM . NAGLE WSZYSTKO SIĘ ZMIENIŁO, MÓJ PAN ZMARŁ, A JA TRAFIŁAM DO MIEJSCA W KTÓRYM WCALĘ NIE CHCĘ BYĆ, DO SCHRONISKA...[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman, serif][SIZE=5][B]Teraz mam 10 lat,jestem łagodną, grzeczną starszą suczką, która nadal potrafi bezgranicznie pokochać swojego człowieka. Szukam spokojnej przystani na resztę moich psich lat. Jestem niedużą, ładną, i przyjazną suczką. [/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][FONT=Times New Roman, serif][SIZE=5][B]Do szczęścia potrzeba mi tylko krótkiego spacerku, ciepłego kącika, malutkiej miseczki i dużo miłości. [/B][/SIZE][/FONT]
[COLOR=#0066cc][FONT=Times New Roman, serif][SIZE=5][B]Nie skreślaj mnie, bo jestem stara! Ja też zasługuję na dom![/B][/SIZE][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...