Jump to content
Dogomania

pieskie MEMY, MUZYKA, KAMPANIE SPOŁECZNE...


sleepingbyday

Recommended Posts

Dziewczyny..

Widziałam w TV fragment informacji o Matce, która uratowała z pożaru czwórkę swoich dzieci a potem sama zginęła.

Wróciła ratować dobytek. Wydarzenie miało miejsce w sobotę w miejscowości Daliowa.

Chyba wiele osób o tym słyszało.

Ale nie o tym chciałam napisać.

W ostatniej scenie, migawce, pokazane są zgliszcza domu.

I obok buda z uwiązanym na łańcuchu małym, czarnym, kudłatym, spanielkowatym pieskiem,

merdającym ogonem, szczekającym przeraźliwie.

I zastanawiam się, jeżeli on został tam sam, na ruinach paleniska..

Czy jest jakiś sposób, żeby sprawdzić co z nim?

Czy jakaś fundacja która działa na tym terenie mogłaby sprawdzić?

Czy orientujecie się do kogo napisać lub co zrobić?

Link to comment
Share on other sites

czytam na fb, że urząd gminy ma dopilnowac tamtejszej sterylizacji suki. to już naprawdę, trzeba, żeby domy się paliły, żeby gminy zajęły się takimi sprawami. już nie  mówię, ze za wszystkich mają płacić, bo niby dlaczego, ale dopilnowanie wycinki powinno byc gminne. niezależnie, czy się ktoś spali, czy nie./

 

wygląda na to, ze psy zaopiekowane, ludzie jakos też, dadzą radę, ale fakt, że cięzki czas ich czeka, spalenie domu to ogromna trauma. 

Link to comment
Share on other sites

osttanio mam kłopoty ze wstawianiem grafik. ani emotikony, ani zdjecia sie nie pokazują. czasem dostaje info, ż enie mam uprawnień, zeby wrzucac fotkę w danym formacie, a to jest z photobucketa, skąd zawsze wrzucałam - nawet na nowej dogomanii. albo link do wyszukanego image na guglu, tez zawsze działało.

czy ktos wie, o co kaman?

 

a teraz chciałam wrzucić to:

 

http://repostuj.pl/post/psie-madrosci 

Link to comment
Share on other sites

osttanio mam kłopoty ze wstawianiem grafik. ani emotikony, ani zdjecia sie nie pokazują. czasem dostaje info, ż enie mam uprawnień, zeby wrzucac fotkę w danym formacie, a to jest z photobucketa, skąd zawsze wrzucałam - nawet na nowej dogomanii. albo link do wyszukanego image na guglu, tez zawsze działało.

czy ktos wie, o co kaman?

 

a teraz chciałam wrzucić to:

 

http://repostuj.pl/post/psie-madrosci 

 

Nie podoba Ci się nowy interfejs dogo? ;)

Link to comment
Share on other sites

Chodzi o to, że (wg powyższego linka, którego treści zresztą nie widzę...) obrazek nie ma obrazkowego rozszerzenia, czyli, jak by miał na końcu jakiegoś jpg albo gif itp. to by wszedł jako obrazek, a tak, to dogo go nie identyfikuje jako grafiki.

 

 

A o tym słyszeliście...?

http://rzeszow.tvp.pl/18794976/kundelek-frizbi-wrocil-do-domu-po-szesciu-latach

Poryczałam się, jak oglądałam w Teleexpresie kilka dni temu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...