Jump to content
Dogomania

pieskie MEMY, MUZYKA, KAMPANIE SPOŁECZNE...


sleepingbyday

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

znalazłam artykuł, jak to w anglii pies przypadkiem powiesił sie na sznurze od telefonu, ale jak się dusił, to zadzwonił na numer alarmowy i jak dyspozytor usłyszał charczenie, ustalił adres i wysłał patrol, który wszed do domu przy pomocy sąsiada z kluczem. pies uratowany.
córka właściciela była zdumiona, opisała psiaka jako głupola, który lubi dziamgać skarpetki :evil_lol:.

[URL]http://www.vetstreet.com/our-pet-experts/dog-strangled-by-phone-cord-saves-his-own-life-by-dialing-emergency-number?WT.mc_id=Outbrain_8283828[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']jeb*am :evil_lol: :D[/QUOTE]

[quote name='Litterka']Prawdziwe do bólu:D[/QUOTE]

[quote name='majuska']pół biedy z tym kotem, ale kalendarz na ścianie jest boski :D[/QUOTE]

[quote name='sleepingbyday']hehe, ech to oko do szczegółów ;-)[/QUOTE]

Hehehe, ciesze się że się podoba :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No, na pewno kot-dawca żyje dłużej niż ten który zostanie w schronisku (mówię o realiach USA, czyli uśmiercaniu zwierząt po okreśłonym czasie, zazwyczaj góra 2 tygodnie). W naszych "układach" byłoby to co najmniej dwuznaczne moralnie, ale przy wyborze: pewna śmierć/być może skrócone życie z jedną nerką........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']o matko, słuchajcie, padłam, posikałam się i pękłam - a to wszystko ze śmiechu:


[video]http://www.smog.pl/wideo/56428/spiace_psynbsp_slodziaki/[/video][/QUOTE]
a mi skóra cierpnie jak to oglądam, zawsze mi się wydaje, że te mimowolne ruchy przez sen to jakieś zaburzenia neurologiczne..... a jak słyszę, że moje psy przez sen takie ruchy wykonują i piszczą przy tym, jakby coś bolało, albo się bały, to delikatnie je budzę, bo mam wrażenie, że śni im się jakiś horror

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...