Jump to content
Dogomania

Gapcia dom może mieć tylko jeden - zostaje u nas do końca świata!


Nutusia

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ellig']Ewa dziekuje, wiesz ,ze Gapcia to moja "slabosc":)[/QUOTE]

Eluś, ona jest absolutnie przekochana! Taki mały Gapuś, którego człowiek chce chronić i pokazywać jej, że człowie może kochać i opiekować się, a nie krzywdzić. Rozwaliła mnie kompletnie tym, że jak ją wzięłam na ręce, to wtuliła się we mnie, zamknęła oczka i przysnęła:-)

[quote name='Nutusia']Ewa - to my dziękujemy! Zdjęcia się z pewnością przydadzą do ogłoszeń. Poczekam aż spokojnie prześlesz mi na maila - wtedy pchnę do Ziutki. A do tego czasu skonstruuję jakiś zgrabny tekścik ;)[/QUOTE]

Nutusiu, dzisiaj wieczorem to zrobię:-) Wczoraj naprawde nie dałam już rady. A jeszcze przede mną wgrywanie filmików:-)

Link to comment
Share on other sites

Nutusiu, świetne są Twoje tymczaski, co jedna to ładniejsza. :loveu: Nie miałam pojęcia, że masz w domu aż tak liczne stadko.

Raz się żyje - ciotka edyseja kupi dziewczynkom jeszcze karmę [SIZE=2]Happy Dog. Albo przeleję pieniądze i sama im zamów, bo znalazłaś w przystępniejszej cenie. Jedzenie podziel wg. potrzeb.[SIZE=2] [/SIZE]Przy tylu głodnych brzuchach nie trzeba się martwić o nadwyżki.[B] [/B][/SIZE]:-)
[B][SIZE=2]
[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Ja też mu zazdroszczę! ;)

Edysejo - piękne dzięki! Fakt - pasibrzuchów u nas pod dostatkiem :) Mi jest wszystko jedno czy kupisz karmę czy wpłacisz na nią pieniądze. Jeśli sama kupuję karmę, zazwyczaj wyszukuje mi najlepszą ofertę Ellig - mistrzyni internetowych promocji ;)
Jeśli tymczasy pójdą do domu (co daj boże AMEN), dostaną trochę karmy w wyprawce, a reszta przejdzie jak zwykle na kolejne bidy, które do mnie zawitają (wraz z posagiem finansowym) i tak to się plecie już... półtora roku :)

Link to comment
Share on other sites

Proszę uprzejmie! :)

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226582-Dumka-po-%C5%BCyciowym-falstarcie-zaczyna-docenia%C4%87-uroki-dzieci%C5%84stwa-w-DT-u-Nutusi?p=19193316#post19193316[/url]

Na stronę wcześniej też warto zajrzeć, by zobaczyć jakie legowisko sobie wymyśliła szalona Dumencja:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Ja też mu zazdroszczę! ;)

Edysejo - piękne dzięki! Fakt - pasibrzuchów u nas pod dostatkiem :) Mi jest wszystko jedno czy kupisz karmę czy wpłacisz na nią pieniądze. Jeśli sama kupuję karmę, zazwyczaj wyszukuje mi najlepszą ofertę Ellig - mistrzyni internetowych promocji ;)
Jeśli tymczasy pójdą do domu (co daj boże AMEN), dostaną trochę karmy w wyprawce, a reszta przejdzie jak zwykle na kolejne bidy, które do mnie zawitają (wraz z posagiem finansowym) i tak to się plecie już... półtora roku :)[/QUOTE]

Niech zatem Ellig przystąpi do poszukiwań. Im większa paka tym korzystniejsza cena za kg także myślę o worku 18 kg. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...