Jump to content
Dogomania

Gapcia dom może mieć tylko jeden - zostaje u nas do końca świata!


Nutusia

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nio, bardzo, bardzo!
I w ramach protestu, że zamiarujemy Jej przeprowadzkę, pozbawiła mój kapeć części piętowej ;) Potem jeszcze raz próbowała go przejąć, zabierając spod kanapy, ale przyuważyłam złodziejaszka...

[IMG]http://global.images10.fotosik.pl/1773/b65979f846b9f5be.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia'] O ludzie, zaczyna mnie powoli łapać skurcz żołądka, gdy pomyślę o jej przeprowadzce...[/QUOTE]

nie dziwię się Nutusiu.
Najważniejsze, że jednak Gapiszonek nie jedzie na drugi koniec Polski, tylko będzie blisko Ciebie.
Jak coś będzie nie tak,to zawsze możesz pojechać, doradzić lub zabrać Gapcię z powrotem :)

Aczkolwiek ja wierzę, że będzie wszystko dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

Ja Ciebie Nutusiu rozumiem. Mam ten sam problem, ale póki co nikt nawet nie zapytał o moją Migusię;)Jakby się kto zainteresował to nie wiem......Rozsądek mi podpowiada,że zamykam innym biedom szansę na pobyt u mnie.Z drugiej czy zawsze trzeba kierować sie tylko rozsądkiem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pyrdka']Ja Ciebie Nutusiu rozumiem. Mam ten sam problem, ale póki co nikt nawet nie zapytał o moją Migusię;)Jakby się kto zainteresował to nie wiem......Rozsądek mi podpowiada,że zamykam innym biedom szansę na pobyt u mnie.Z drugiej czy zawsze trzeba kierować sie tylko rozsądkiem?[/QUOTE]
No właśnie ... ;)

Link to comment
Share on other sites

ciocie kochane, mogę Was zaprosić na jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny:

[B]BAZAREK DZIERGANY - KOLEJNA ODSŁONA.
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228728-Dziergam-po-raz-kolejny-dla-Lenki-do-06-07-do-21-00"]KLIK[/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

widzę, że podczas mojej niespełna dwumiesięcznej nieobecności Gapcia znalazła szansę na awans społeczny ;) Będzie Panią na włościach :D Trzymam kciuki za dziewczynkę :kciuki:


[quote name='Ellig']Warto obejrzec filmy, cena no coz, obroze czasami sa w tej cenie, drogo ale jezeli pomaga...

[URL]http://www.helpmydog.pl/video/6,kamizelka_przeciwlekowa_anxietywrap_trade/9,strach_przed_burza_i_fajewerkami_jak_dziala_kamizelka_przeciwlekowa_anxiety_wrap_zobacz_3_rozne_filmy[/URL][/QUOTE]

hmmm... interesujące. Czy ktoś już tego próbował? Faktycznie działa? Cena mniejsza od kennel klatki, a zastosowanie szersze.

Link to comment
Share on other sites

haha, będzie dobrze - mam nadzieję, że Gapcia stanie na wysokości zadania :)

Ja w sobotę wydaję moją tymczasowiczkę Lenkę, też mam obawy, bo jedzie do Poznania, hałas, zgiełk, u nas tego nie ma w takim natężeniu, ale wierzę, że będzie dobrze - trzeba dać szansę, bo domek super :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Gapulinda miala wyjechac dzisiaj okolo 12.................Kciuki trzymam....[/QUOTE]

Gapcie nie zostala, Nutusia jutro dokladnie o tym napisze ale to nie jest kwestia "domku" tylko Gapci, ktora calkowicie "sparalizowalo"....Biedna , kochana psinka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...