Jump to content
Dogomania

ZAGINIONE BAZARKI, ZAGINIONE LICYTACJE tu spróbujemy sie odnaleść ;) zajrzyj !!!


blackgerl

Recommended Posts

Sprobuj tak:

 

Kliknij swoj nick na górze, a jak sie rozwinie menu, kliknij 'Moje ustawienia' - następnie przejdź do 'Ustawienia powiadomień  i tu zaznaczając lub odznaczając ptaszkiem ' konkretne okienka ustawia się powiadomienia.

 

Inna opcja:

 

Klikasz nick (Profil) =>
Moja zawartość =>
następnie otwierasz te wątki, które chcesz mieć w subkrypcji
i klikasz => Śledź ten wątek - powinno zapisać się w Lubiana zawartość :)
 

A skrzynka:

 

Klkasz kolejno: Nick => Menu =>  Komunikator => Moje konwersacje => zaznacz ptaszkiem => Idź

 

Kliknij swoj nick na górze, a jak sie rozwinie menu, kliknij 'Komunikator' - następnie przejdź do 'Moje konwersacje' - zaznaczaj co zbędne ptaszkiem (jakkolwiek by to nie brzmiało :) ) i na koniec na dole kliknij "Idź' ale wiedz, że usuwasz pełną konwersację, czyli usuniesz nie tylko temat, ale wszystkie odpowiedzi na pierwszą wiadomość.

Link to comment
Share on other sites

Nie płacz dziewczyno :)

Zerknij na górę forum, kliknij swój nick, rozwinie Ci sie menu i kliknij wtedy "Moja zawartość' - pewnie co-nieco tam znajdziesz ')

 

dzięki  :rolleyes: tyle póki co udało mi się ogarnąć i co nieco odzyskać  :P ale o większość muszę liczyć na łut szczęścia bo ja coby sobie ułatwić miałam porobione oddzielne katalogi na bazarki licytowane i zapłacone oraz na PW z płatnościami gdzie wrzucałam PW z danymi do przelewów i to wszystko poszło w piz-du  :question:

Link to comment
Share on other sites

memory to ja też proszę o pomoc - nie wiem jak usunąć "0 ostrzeżeń" przy awatarku... :( szukam i nie mogę znaleźć opcji  :hmmmm: )

Tego o ile się domyślam nie da rady usunąć. Tu będą się pewnie pojawiały "ostrzeżenia" od moderatora,

Link to comment
Share on other sites

Tak, w tej wersji skryptu, w ustawieniach podstawowych niektóre czynności są zastrzeżone tylko dla admina, a niektóre dodatkowo dla moderatorów.

W tym najprawdopodobniej usuwanie postów, ostrzeżęń, łączenie i rozdzielanie tematów, określanie ilości emotek i obrazków w poście, wielkość awatarka, pojemności skrzynek  itp.

Niektóre można zmienić lub powiększyć z panelu admina, ale to zależy juz od jego umiejętnosci i dobrej woli ;)

 

A to '0 punktów ostrzeżeń' i tak widzisz tylko pod swoim, a pod innymi chyba nie?

Link to comment
Share on other sites

 

Ciocie nie można wysyłać do niektórych PW (trzeba ustawić opcję włącz komunikator w swoim profilu),proszę sprawdźcie czy macie,bo nie mogę rozliczyć tego bazarku:

 

http://www.dogomania...5092014/page-22

 

Pojemność skrzynki to teraz tylko 50 wiadomości i jeśli ktoś ma ich ze starej więcej to nic się do niego nie wyśle bo ma pełną skrzynkę:)

Link to comment
Share on other sites

memory a może orientujesz się gdzie szukać swoich starych założonych wątków i transkrybowanych wątków. Niestety nie mogę ich znaleźć a szukanie  w  Moja zawartość to jak szukanie igły w stogu siana. 

 

Nie wiem na ile to pomoże, ale można z widoku trochę tego siana wyeliminować :)

Profil => Moja zawartość => w menu po lewej zaznaczyć 'Tylko tematy'

Link to comment
Share on other sites

Wygląda na to, że całą robotę trzeba odwalać od początku. :lmaa:

U góry każego tematu jest takie cuś jak "śledź temat" jeśli dodasz do śledzonych to pojawiają się w "lubiana zawartość".

Masz tam wtedy tylko te tematy, które chcesz subskrybować.

Do tego już doszłam:) Zastanawia mnie tylko to MOJA ZAWARTOŚĆ. Co to jest?

Nie mogę znaleźć zakładki gdzie są moje założone wątki. W profil--->TEMAT  jest tylko 5 ostatnio założonych. Reszty nie widzę i nie wiem gdzie szukać.

Link to comment
Share on other sites

Niewykluczone, że część wsiorbało przy upgradowaniu skryptu.

To się zdarza.

Pozostaje nadzieja, że jeszcze nie wszystkie opcje są przez informatyka włączone, a może gdzieś się znajdzie archiwum.

Jeśli nie, a pamiętasz frazy z tytułów lub tematów, warto wrzucić w gogla, może znaleźć.

 

A sorry - jak wchodzisz w profil?

Jak przez avatar, to nie znajdziesz, ale jak z nicka u góry forum, to przynajmniej część powinna być w "Mojej zawartości'

 

(u mnie jest napis: Wyszukiwanie ograniczone z 12-wrzesień 13)

Link to comment
Share on other sites

Niewykluczone, że część wsiorbało przy upgradowaniu skryptu.

To się zdarza.

Pozostaje nadzieja, że jeszcze nie wszystkie opcje są przez informatyka włączone, a może gdzieś się znajdzie archiwum.

Jeśli nie, a pamiętasz frazy z tytułów lub tematów, warto wrzucić w gogla, może znaleźć.

 

A sorry - jak wchodzisz w profil?

Jak przez avatar, to nie znajdziesz, ale jak z nicka u góry forum, to przynajmniej część powinna być w "Mojej zawartości'

Zrobiłam tak jak poradziłaś MOJA ZAWARTOŚĆ---> TYLKO TEMATY i tu się ukryły moje wątki:D

Teraz tylko znaleźć miejsce pobytu wszystkich subskrybowanych wątków   :jumpie:

Link to comment
Share on other sites

Nie jestem pewna, bo wcześniej przeprowadziłam radykalne porzadki, wiec nie mam skali porównawczej.

Ale wydaje mi się, że 'TYLKO TEMATY' to sa wątki, które załozyłaś osobiście, a TYLKO POSTY, to tematy w których uczestniczyłas pisemnie, zatem możliwe, że te subskrybowane.

 

Inaczej przesiać w chwili obecnej nie potrafie, bo nie mam czego :D

Link to comment
Share on other sites

Pewnie jeszcze większość nie zorientowała się że dostaje powiadomienia na maila z powodu otrzymanej np. wiadomości PW i wielu innych rzeczy:

"Metoda powiadomień używana dla odpowiedzi w śledzonych tematach  

  Metoda powiadomień używana dla tematów w śledzonym forum    

Metoda powiadomień używana dla śledzonych tematów dzienna/tygodniowa     

Metoda powiadomień używana dla śledzonych forów dzienna/tygodniowa  "

   

Zmienić trzeba to w USTAWIENIA PROFILU-------> USTAWIENIA POWIADOMIEŃ.

Tam trzeba odznaczyć ptaszki z kratki pod powiadomieniem na maila czyli odznaczyć II rząd kratek:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...