Jump to content
Dogomania

ZAGINIONE BAZARKI, ZAGINIONE LICYTACJE tu spróbujemy sie odnaleść ;) zajrzyj !!!


blackgerl

Recommended Posts

Pewnie jeszcze większość nie zorientowała się że dostaje powiadomienia na maila z powodu otrzymanej np. wiadomości PW i wielu innych rzeczy:

"Metoda powiadomień używana dla odpowiedzi w śledzonych tematach  

  Metoda powiadomień używana dla tematów w śledzonym forum    

Metoda powiadomień używana dla śledzonych tematów dzienna/tygodniowa     

Metoda powiadomień używana dla śledzonych forów dzienna/tygodniowa  "

   

Zmienić trzeba to w USTAWIENIA PROFILU-------> USTAWIENIA POWIADOMIEŃ.

Tam trzeba odznaczyć ptaszki z kratki pod powiadomieniem na maila czyli odznaczyć II rząd kratek:)

ooo rany faktycznie,dzięki b-b za info :)

Link to comment
Share on other sites

Udalo mi sie troche pogrzebac na "starym dogo", az tu nagle wyskoczyla mi czerwona strona z napisem "strona zgloszona jako dokonujaca atakow!" i szlus - wiecej tam wejsc nie moge - a juz bylo tak milo!

niestety to samo dzieje się z listą osób do których można wysyłać zaproszenie na bazarki

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Szukam kontaktu z john_rambo_tymek. Wylicytował kilka fantów na moim bazarku:http://www.dogomania.com/forum/topic/142736-torebkistradivariuszabawki-dla-viki-i-bartusia-do-170914do20tej/

 

Po kilku próbach w koncu udało mi sie wysłac pw ale nie wiem czy do niego dotarła - miałam juz takie probemy ze mi wyskoczyło ze pw wysłane a dana osoba jej nie otrzyamała.John kilka razy dokonywał u mnie zakupoów i nigdy nie było problemu, wiec nie chce zgłaszać go jako nieuczciwego, najprawdopodobniej zapomniał lub zgubił mój bazarek:) Jakby ktos miał z nim jakiś kontakt prosze o cynk:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Witam, 

 

 

kupiłam na bazarku masażer do stóp. Paczka już dawno u mnie, masażer sprawdzony i użyty.

 

Niestety nie pamiętam od kogo kupiłam masażer. Chciałam potwierdzić odebranie przesyłki. 

 

 

Możecie mi pomóc, bo nie mogę znaleźć bazarku...........

Link to comment
Share on other sites

Witam, 

 

 

kupiłam na bazarku masażer do stóp. Paczka już dawno u mnie, masażer sprawdzony i użyty.

 

Niestety nie pamiętam od kogo kupiłam masażer. Chciałam potwierdzić odebranie przesyłki. 

 

 

Możecie mi pomóc, bo nie mogę znaleźć bazarku...........

u Livki :)

http://www.dogomania.com/forum/topic/146506-rozliczamy-na-karm%C4%99-dla-ninki-do-1904-do-godz-2000/#entry16169884

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jakiś czas temu kupiłam 3 książki na bazarku. Bazarek organizowała osoba, która prowadzi hotelik.

 

Pamiętam, ze ta osoba pisała, ze w czerwcu wyjeżdżą i musi swoich podopiecznych gdzieś umieścić.  I dochód z książek miał być właśnie na opłatę dla psiaków. 

 

Nie kojarzę niestety nicku autora bazarku.......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...