Jump to content
Dogomania

CAC-Alytus/Litwa, 12-05-2007


Asiaczek

Recommended Posts

[quote name='jefta']Wielkie dzięki!!! poczekam jeszcze do poniedziałku, może przyjdzie... jak nie to zadzwonię (tzn. Tata zadzwoni, bo trochę duka po rosyjsku:lol:) i ewentualnie będę kombinować.[/quote]

Raczej nie przyślą. Lepiej zadzwonić - po polsku bardzo dobrze rozumieją ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 258
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='donya']Raczej nie przyślą. Lepiej zadzwonić - po polsku bardzo dobrze rozumieją ;)[/quote]
Mnie tam przysłali. Wysyłałam zgłoszenie mailem ale na ten adres co był przy litewskiej wersji i napisałam króciutką prosbę o potwierdzenie w języku angielskim. potwierdzenie dostałam na maila 2 czy 3 dni później :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jefta']Jestem początkującym wystawcą i chyba się trochę zakręciłam...
Wysłałam zgłoszenie na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] podany przy wersji angielskiej zaproszenia, a teraz patrzę, że przy wersji litewskiej jest [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
nie dostałam żadnego potwierdzenia (wysyłałam we wtorek i prosiłam o potwierdzenie) i trochę się martwię. czy powinnam wysłać zgłoszenie jeszcze raz na ten drugi adres? bardzo proszę o pomoc!!![/quote]


Wyslalam zgloszenie pod koniec marca, prosilam o potwierdzenie i 2 dni temu z [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] dostalam mail z prosba o ponowne zarejestrowanie psa, tym razem na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] .

Link to comment
Share on other sites

kurcze... dzwoniłam tam i nie dogadałam się ani po polsku ani po angielsku :(
Najpierw Pan oddał słuchawkę Pani która sapała, stękała ale nie mogła nic z siebie wydusić... Czy ktoś może zna litewski i może mi napisać jak zapytać o to czy doszło zgłoszenie? nie wiem już co robić:sadCyber:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jefta']kurcze... dzwoniłam tam i nie dogadałam się ani po polsku ani po angielsku :(
Najpierw Pan oddał słuchawkę Pani która sapała, stękała ale nie mogła nic z siebie wydusić... Czy ktoś może zna litewski i może mi napisać jak zapytać o to czy doszło zgłoszenie? nie wiem już co robić:sadCyber:[/quote]


Po tym jak po raz drugi wyslalam zgloszenie, tym razem na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], niemal od razu otrzymalam potwierdzenie przyjecia. Moze sprobuj do nich napisac - czy otrzymali zgloszenie Twojego psa.

Link to comment
Share on other sites

a, chyba widziałam go na światówce? jak to ten o którym myślę to ładny psiaczek - rośnie nam konkurencja! miło będzie się spotkać, my biegniemy w championach, ale nie wiem czy dobrze zrobiłam, bo na championy nie czuję się jeszcze tak do końca na siłach. do miłego zobaczenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
Ja mogę załozyć czerwoną bluzeczkę... hihihi...
Pzdr.[/quote]
A na jaki kolor się opalasz , na brązowo czy czerwono ?
.... no bo jak na czerwono , to mogą być kłopoty .... :evil_lol:

Ale ja na poważnie . Czasami są takie wystawy , że jest nas jak na lekarstwo i wtedy każdy spotkany rodak cieszy . Ale w wielkim tłumie nie łatwo się rozpoznać . A sama wiesz , że jak zbierze się silna ekipa , to z reguły pomaga . Czasami więcej , czasami mniej , ale zawsze rażniej .

Link to comment
Share on other sites

Wiem, wiem, Piotrze-Janie. Szczególnie na BIS-ach...
Ale zupełnie nie mam pomysłu.

Może wstępnie niech punkt zborny będzie przy ringu V gr. FCI (czyli basków syberianów, akit...), co? To może byc dobry pomysł, tym bardziej, że ja przecież upiekę ciasto...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...