Jump to content
Dogomania

CAC-Alytus/Litwa, 12-05-2007


Asiaczek

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek']Wiem, wiem, Piotrze-Janie. Szczególnie na BIS-ach...
Ale zupełnie nie mam pomysłu.

Może wstępnie niech punkt zborny będzie przy ringu V gr. FCI (czyli basków syberianów, akit...), co? To może byc dobry pomysł, tym bardziej, że ja przecież upiekę ciasto...
Pzdr.[/quote]

z tego co widziałam nowe info o wystawie to jest tylko 4 sędziów, więc pewnie tylko 4 ringi, więc z każdej strony będzie blisko do ringu z 5gr :))
[B]Asiaczku[/B] a ciasto to bardzo przekonywający argument hihi :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 258
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='cenzo']Po tym jak po raz drugi wyslalam zgloszenie, tym razem na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], niemal od razu otrzymalam potwierdzenie przyjecia. Moze sprobuj do nich napisac - czy otrzymali zgloszenie Twojego psa.[/quote]
dzięki za podpowiedź:calus: napisałam wczoraj maila na [email][email protected][/email] i dziś o świcie dostałam odpowiedź:multi::sweetCyb::Cool!:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']to fajnie, że się poznamy, bo chyba jeszcze się na wystawach nie spotkałyśmy. zastanawiam się tylko czy tego ciacha asiaczka dla wszystkich starczy? może coś dowieźć. co prawda ja nie piekę, ale moja koleżanka robi pyszne ciasta![/quote]
rzeczywiście jakoś wcześniej nie miałyśmy okazji, ale teraz będzie doskonała :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']a wiecie może jak dojechać na teren wystawy, nie znalazłam w necie mapy alytus[/quote]

tu jest mapka :) [url]http://www.maps.lt/newmaps/DesktopDefault.aspx?tabID=3350&alias=maps&lang=lt-LT[/url]
wybierz w pierwszym oknie Alytaus m.sav. a w trzecim oknie wpisz Alytaus Stadionas :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]Jagoodka[/B] - dzięki; już sobie wydrukowałam orientacyjną mapkę.
Pzdr.[/quote]
nie ma za co :) Jak szukałam pół dnia mapki w necie to niech przynajmniej będzie z tego pozytek hihihi :)
Ja jeszcze nie drukowałam, ale też mnie to czeka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='-Magda-']Ja jestem bardzo zainteresowana tym wyjzdem bo mój nie wypalił. Napisłam już do Asiaczka ale jeszcze nic mi nie odpisała, także czekam na informacje.
Ania.[/quote]


OOoo to super:multi: Asiaczek długo w robocie siedzi, ale na pewno zjawi się na forum i odpowie:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='-Magda-']Ja jestem bardzo zainteresowana tym wyjzdem bo mój nie wypalił. Napisłam już do Asiaczka ale jeszcze nic mi nie odpisała, także czekam na informacje.
Ania.[/quote]

Asiaczek będzie bardzo późnym wieczorem ;) Odpowie napewno :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='-Magda-']Ja jestem bardzo zainteresowana tym wyjzdem bo mój nie wypalił. Napisłam już do Asiaczka ale jeszcze nic mi nie odpisała, także czekam na informacje.
Ania.[/quote]
My tez mamy 1 miejsce bo piesek, który miał z nami jechać zachorował :(

Wyjazd jest z [B]Bydgoszczy[/B] około 00.00 lub 01.00

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...