Jump to content
Dogomania

CAC-Alytus/Litwa, 12-05-2007


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 258
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']
2/ zgłoszenia wysyłajcie mailem na nr 00370/31579 268 (bez "8" w środku) i potem, np. następnego dnia, zadzwońcie i potwierdźcie. Ja tak zrobiłam i pani (pod tym nr faksowo-telefonicznym) potwierdziłam mi po rosyjsku, że wsio OK. I pan (tez mówiący po rosyjsku) pod nr komórkowym - też wsio OK. Jak będziecie wybierali nr komórkowy - to też bez "8" w środku.
[/quote]
Wysylalas mailem czy faxem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Koleżanki Miłe,
przepraszam, że z mojej strony zapadła taka cisza, ale od piatku kuruję się namiętnie i przez te 4 dni nic innego nie robiłam, tylko leżałam w łóżku.... choróbsko to paskudna rzecz...

1/ dzamal, Bardotka - miejsca w busie jeszcze są. Starczy nawet dla Bardotki:lol:, bo... na razie nikt inny nie wyraził gotowości do jazdy busem do Alytus...

2/ zgłoszenia wysyłajcie mailem na nr 00370/31579 268 (bez "8" w środku) i potem, np. następnego dnia, zadzwońcie i potwierdźcie. Ja tak zrobiłam i pani (pod tym nr faksowo-telefonicznym) potwierdziłam mi po rosyjsku, że wsio OK. I pan (tez mówiący po rosyjsku) pod nr komórkowym - też wsio OK. Jak będziecie wybierali nr komórkowy - to też bez "8" w środku.

3/ nie ma klasy pośredniej!!!

4/ nie będa wysyłane potwierdzenia; płacić można w dzień wystawy (trzeba to im zaznaczyć).

Pzdr.[/quote]

No to w takim razie kurdupelek zgłoszony został:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzamal']

Hawana-mam jeszcze czas do juterka zeby zglosic sie na ta wystawe.Świetnie byłoby gdybym mogła z Toba jechac(i z moim psiakiem).Powiedz mi czy na 100% mnie zabierzesz? No i mam pytanko odnosnie kosztów przejazdu-jaki byłby orientacyjny koszt przejazdu.
Pozdrawiam[/quote]

My mozemy Cie zabrac na 100%. Co do kosztow to nie wiem niczego dokladnie, ale mysle, ze ze rozlozymy tak cene, ze wyjdzie ok. 100 zl. Wlasnie dlatego jedziemy wlasnym autkiem bo wychodzi taniej, niz gdybysmy jechali busem, bo nie musimy oplacic kierowcy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka']Yyyyy, a co to za nowe obyczaje??[/quote]
Pan uprzejmie mi powiedział, że z CAC-ówek nie wysylają potwierdzeń. Tylko na międzynarodówki. Takie maja obyczaje:lol:

[quote name='dorotal']Na Litwie, Łotwie i Estonii nie sa wysylane potwierdzenia z CAC-owek. Z miedzynarodowek sa[/quote]
Tak, tak, tak.

[quote name='dorotal']Wysylalas mailem czy faxem?[/quote]
faksem.

[B]Bardotka [/B]- jak z busem?
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']1zł/km. A ile wypadnie na kazdego z nas, to zalezy od ilości osób w busie. Na razie są 3 osoby (w tym i Ty). Liczę, że jeszcze jedna lub 2 osoby się zgłoszą... Jeszcze troche czasu mamy.:lol:
Pzdr.[/quote]

[FONT=Arial]Rany, tam i z powrotem jest ok. 900km na 3 osoby wychodzi jakbym sama autkiem jechała:placz: Oj, to niech się te osoby zgłaszają bo bryndzowato będzie:crazyeye: [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorota_Fiszer']Nie dam rady tearz przejrzec calego watku,wiec zapytam - jaki bylby koszt busa ? Chcialabym wziac jednego goldena samca :-)[/quote]
Z tego co pisała [B]Asiaczek[/B] 1zł/km, więc z Wa-wy koło 900zł w obie strony. A ile wyjdzie na osobę to zależy od ilości osób które pojadą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorota_Fiszer']Nie dam rady tearz przejrzec calego watku,wiec zapytam - jaki bylby koszt busa ? Chcialabym wziac jednego goldena samca :-)[/quote]
Dorota, jeżeli nikt się nie wycofa, to skłąd jest następujacy:
Bardotka - ? (brak potwierdzenia)
ja + 4 baski w klatce (bagaznik)
Aga + 2 akity jap.
No i Ty.

Alytus - 380 km w jedną stronę. 760 w obie strony. No, ok. 800 km (w zaokrągleniu), dzielimy to na 4 osoby i mamy koszt. czyli ok. 200 zł. od osoby.

Bardotka - odezwij się!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Dorota, jeżeli nikt się nie wycofa, to skłąd jest następujacy:
Bardotka - ? (brak potwierdzenia)
ja + 4 baski w klatce (bagaznik)
Aga + 2 akity jap.
No i Ty.

Alytus - 380 km w jedną stronę. 760 w obie strony. No, ok. 800 km (w zaokrągleniu), dzielimy to na 4 osoby i mamy koszt. czyli ok. 200 zł. od osoby.

Bardotka - odezwij się!
Pzdr.[/quote]

Jestem, jestem:p Do mnie kurna potwierdzenia odpowidzi na watek przychodzą co kilka dni a ja nie codziennie tu zaglądam więc sorki za milczenie:cool3: Ja zgłoszona jestem i jak tylko będzie możłiwość jechania za rozsądne pieniądze to ja oczywiście jadę:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...