Jump to content
Dogomania

CAC-Alytus/Litwa, 12-05-2007


Asiaczek

Recommended Posts

[quote name='Agasia']

[B]donywa, Asiaczek, Jagoodka[/B] - gratulacje!!!!

czy byly jakies setery angielskie?[/quote]
Seter angielski
PSY
kl. mł.
LAST MOHICAN OF SLOW FOX
kl. o
IGOR IGNATIUS ELATER

SUKI
kl. mł.
MAGENTA PISTACHIO PRALINE
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 258
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak sobie czytam, co Wyście nawyprawiali w tym Alytaus i stwierdzam, że powinni przed Wami granice pozamykać :p
No, a Asiaczka, to powinni związać i w przydomowej piwniczce uwięzić :evil_lol:

A tak zupełnie na serio, to ogromne gratulacje dla naszej reprezentacji :terazpol:
Miło słyszeć, że w Alytaus znów nas było widać i z tego, co czytałam, również słychać :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NigdyNigdy']Tak sobie czytam, co Wyście nawyprawiali w tym Alytaus i stwierdzam, że powinni przed Wami granice pozamykać :p
No, a Asiaczka, to powinni związać i w przydomowej piwniczce uwięzić :evil_lol:

A tak zupełnie na serio, to ogromne gratulacje dla naszej reprezentacji :terazpol:
Miło słyszeć, że w Alytaus znów nas było widać i z tego, co czytałam, również słychać :loveu:[/quote]
[B]NigdyNigdy [/B]- i vice versa... (co do tej piwniczki). Oj, słychac nas było... Może nie tak, jak w Łodzi, ale na nasze skromne możliwości było całkiem, całkiem. Dał się słyszeć jednak brak wprawy i dlatego uważam, że należy popracowac nad "pracą w podgrupach na wystawach".

Jeżeli dobrze pamiętam, to w 3 grupach zajęliśmy I miejsce (IV, V, VI). A w pozostałych tez było dobrze!:lol:

[quote name='SuperGosia']Oj, to prawda :evil_lol: :loveu: :loveu: :loveu:

Pozdrawiam Bialystok :lol: :terazpol:[/quote]
Aaaa, to w Białymstoku wydawaliście te nadliczbowe lity?:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

I w gr. IX - II BOG zajęla sunia naszej koleżanki z dogo - Lonki :loveu:

BOG IX
[IMG]http://images.littlefriends.multiply.com/image/3/photos/28/500x500/22/IMGP2984.JPG?et=oHWKZ8MpzW3ZLFXdb2m8SA[/IMG]

[IMG]http://images.littlefriends.multiply.com/image/4/photos/28/500x500/15/IMGP2992.JPG?et=jP9iPALMnc%2B7A3Ov5x2Q4w[/IMG]

[IMG]http://images.littlefriends.multiply.com/image/4/photos/28/500x500/16/IMGP3004.JPG?et=JfhxbF9t9osOeaaxX2USuQ[/IMG]

BOG IV: 1. PL 2. LT 3. My (PL) :evil_lol:
[IMG]http://images.littlefriends.multiply.com/image/8/photos/28/500x500/6/IMGP2961.JPG?et=j2GvaSRKNWI3JM%2C4rixIuA[/IMG]

A to fanty (byla też karma, ale jej zdjęcia nie zrobilam :evil_lol: )
[IMG]http://images.littlefriends.multiply.com/image/4/photos/28/500x500/21/IMGP3048.JPG?et=RFu8DLrhUtp6zFw6nnzemA[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial]Oj dopiero dzisiaj do kompa dotarłam.[/FONT]
[FONT=Arial]Ogromne gratki dla wszystkich jeszcze raz (ale tego nigdy za dużo:evil_lol: [/FONT]
[FONT=Arial]Asiaczek, Donya, Magda dzięki za przemiłą wspólną podróż i polecam się na przyszłość:cool3: :loveu: Pozdrawiam wszystkich nowopoznanych - było mi bardzo miło zobaczyć się z Wami oko w oko hihihi[/FONT]
[FONT=Arial]Z naszej strony - Teska skończyła championat Litwy a tym samym Krajów Nadbałtyckich[/FONT]
[FONT=Arial]:laola: :terazpol: [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]NigdyNigdy [/B]- i vice versa... (co do tej piwniczki). Oj, słychac nas było... Może nie tak, jak w Łodzi, ale na nasze skromne możliwości było całkiem, całkiem. Dał się słyszeć jednak brak wprawy i dlatego uważam, że należy popracowac nad "pracą w podgrupach na wystawach".[/quote]

Bo to pewnie kwestia braku drzewek, za którymi możnaby się schować przed zdziwionym wzrokiem publiczności :evil_lol:
Będzie dobrze- albo zaczniemy wozić ze sobą parawany, albo zaczniemy jeździć z brawami nagranymi na CD :razz:

[quote name='Asiaczek']Jeżeli dobrze pamiętam, to w 3 grupach zajęliśmy I miejsce (IV, V, VI). A w pozostałych tez było dobrze!:lol:[/quote]

WoW! :multi:
Superancko! Jeszcze raz gratuluję :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Jefta - po jakich rodzicach jest ta sunia?

[B]donywa, Asiaczek, Jagoodka[/B] - gratulacje!!!!

czy byly jakies setery angielskie?[/quote]


Bardzo dziękuję :lol: :lol: :lol:
Jeszcze raz gratuluje sukcesów wszystkim rodakom :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Seter angielski
PSY
kl. mł.
LAST MOHICAN OF SLOW FOX
kl. o
IGOR IGNATIUS ELATER

SUKI
kl. mł.
MAGENTA PISTACHIO PRALINE
Pzdr.[/quote]

[QUOTE]Jeżeli chodzi o beagle BRIXI ADEA: o - BARRISTER'S PLAY BILL m - ELIZA PSI EDEN.
Pzdr.[/QUOTE]

Dziekuje!! :multi:

Link to comment
Share on other sites

Tak, za Ch.LT - 25 Euro. Ale za Baltic Winner - nie mam pojęcia!

Wiem tyle, że papiery składa się w tym Związku, na terenie którego otrzymałas 3 Championat. I tylko tyle wiem.:evil_lol:
Przecieraj ścieżki, bo może i mnie ta informacja się przyda...

A wchodziłąś na
[url]www.spaniel.pl[/url]
Może tam coś znajdziesz.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'] Ale za Baltic Winner - nie mam pojęcia!

[/quote]
tyle zeby ci sedzia dal zwyciestwo na wystawie Baltic Winner :evil_lol: W tym roku ta wystawa bedzie na Łotwie w listopadzie
Jesli zas chodzi o Baltic Champion to ja konczylam w Estonii i placiłam 27 euro
Ja oddaje pieniadze i dokumenty przez znajomych Baltów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotal']Jesli zas chodzi o Baltic Champion to ja konczylam w Estonii i placiłam 27 euro
Ja oddaje pieniadze i dokumenty przez znajomych Baltów[/quote]

No właśnie, kurcze każde z tych państw (Łotwa, Litwa, Estonia) biorą inną inną opłatę za Baltic champion - Esti jest chyba najdroższa. Pamiętam, że kiedyś na stronie litweskiej były te info a teraz nie ma:shake:
Napisałam do nich ale milczą:placz:
Wiem że są też jakieś zróżnicowania cenowe jak chce się dyplom z rozetką lub bez - ale co, ile hmmm:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Tak, za Ch.LT - 25 Euro. Ale za Baltic Winner - nie mam pojęcia!

Wiem tyle, że papiery składa się w tym Związku, na terenie którego otrzymałas 3 Championat. I tylko tyle wiem.:evil_lol:

[/quote]

Dobrze Asia, że mnie poprawilaś, bo ktoś mnie w bląd wprowadzil :mad: i kasiorę bym do Vilna wyslala :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...