Jump to content
Dogomania

CAC-Alytus/Litwa, 12-05-2007


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 258
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='narisowa']a ja dumałam, dumałam no i jedziemy, wysyłam zgłoszenie. wie ktoś jak tam konkurencja w seterach gordonach? dużo tego narodu po wystawach?[/quote]

Litwini maja kilka ladnych psow w brytyjskim typie, sa tez takie z domieszka amerykanska. O ile jednak na miedzynarodowkach (np.Wilno) pojawia sie sporo gordonow, to na krajowkach czasami w ogole ich nie ma.

Link to comment
Share on other sites

[B]Asiaczek, gwiezdny-wyslannik[/B] dzięki Wam my też jedziemy :) Ma się ten dar przekonywania.
[B]dzamal[/B] my też ze springerkiem jedziemy (co prawda z walijczykiem, ale springer to zawsze springer :))
Jeżli ktoś chce to możemy zabrać 1 osobę z psiakiem z Białegostoku (ja do Białegostoku ze Śląska jadę pociągiem, a potem autkiem :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']na stronie litewskiej jest podany fax, więc pewnie można wysłać zgłoszenie, ja dziś wysłałam mailem, zobaczymy co dalej. też jadę pierwszy raz[/quote]

A jaki formularz wysyłałaś? Taki zwykły jak jest na nasze polskie wystawy czy jakis inny?
Ania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzamal']Hawana-a może ty masz wolne miejsce i byś mnie z psiakiem zabrała.Do Żnina mam po drodze :)[/quote]
jasne, nie ma problemu. Mamy duze autko ;). Moze zabieze sie z nami jeszcze jedna pani, zobaczymy. Wyjazd będzie najprawdopodobniej z Bydgoszczy, ale nie wiem jeszcze nic konkertnego - jeszcze sporo czasu

Link to comment
Share on other sites

[I]jasne, nie ma problemu. Mamy duze autko ;-). Moze zabieze sie z nami jeszcze jedna pani, zobaczymy. Wyjazd będzie najprawdopodobniej z Bydgoszczy, ale nie wiem jeszcze nic konkertnego - jeszcze sporo czasu[/I]

Hawana-mam jeszcze czas do juterka zeby zglosic sie na ta wystawe.Świetnie byłoby gdybym mogła z Toba jechac(i z moim psiakiem).Powiedz mi czy na 100% mnie zabierzesz? No i mam pytanko odnosnie kosztów przejazdu-jaki byłby orientacyjny koszt przejazdu.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka']Słuchajcie na jaki adres wysyłaliście zgłoszenie, bo chyba moje oczka zawodzą i nie znalazłam na stronie litewskiego związku adresu... :([/quote]
[B]tel./fax.8 315 79268, mobil. 8 682 10066
[/B][EMAIL="[email protected]"][B][email protected][/B][/EMAIL][FONT=Arial][FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#005600][COLOR=#6f6f6f]Registracija iki
[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka'][B]Asiaczek, gwiezdny-wyslannik[/B] dzięki Wam my też jedziemy :) Ma się ten dar przekonywania.
[B]dzamal[/B] my też ze springerkiem jedziemy (co prawda z walijczykiem, ale springer to zawsze springer :))
Jeżli ktoś chce to możemy zabrać 1 osobę z psiakiem z Białegostoku (ja do Białegostoku ze Śląska jadę pociągiem, a potem autkiem :))[/quote]

I bardzo dobrze! Mój rudy wczoraj zakończył championat Litwy i jestem z niego bardzo bardzo dumna, bo on swoje lata ma i po takiej dalekiej i męczącej podróży pięknie się pokazał na grupie ( która była po 17, a na wystawie byliśmy już od 8.30 ) i naprawdę był szczęśliwy z tego, że może się pokazać! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gwiezdny-wyslannik']I bardzo dobrze! Mój rudy wczoraj zakończył championat Litwy i jestem z niego bardzo bardzo dumna, bo on swoje lata ma i po takiej dalekiej i męczącej podróży pięknie się pokazał na grupie ( która była po 17, a na wystawie byliśmy już od 8.30 ) i naprawdę był szczęśliwy z tego, że może się pokazać! :)[/quote]
Super, gratulacje dla Was i mizianki dla Spike'a :)
Właśnie byłam na Waszej stronce i zobaczyłam, że Spike jest praktycznie rówieśnikiem Taresa. Taresik jest niecały miesiąc starszy od Twojego rudzielca. Ale co tam zawsze możemy pojechać jak ja to nazywam rekreacyjnie :)
Wysłałam dzisiaj zgłoszenie mailem i zobaczymy czy przyjmą...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa'][B]tel./fax.8 315 79268, mobil. 8 682 10066[/B]
[EMAIL="[email protected]"][B][email protected][/B][/EMAIL][FONT=Arial][FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#005600][COLOR=#6f6f6f]Registracija iki[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#005600]
[/COLOR][/FONT][/quote]


dostałaś może od nich potwierdzenie po wysłaniu maila? Ja wczoraj wszystko wysłałam ale nie dostałam odpowiedzi....
Ania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='-Magda-']dostałaś może od nich potwierdzenie po wysłaniu maila? Ja wczoraj wszystko wysłałam ale nie dostałam odpowiedzi....
Ania.[/quote]
[B]Magda[/B] ja też wczoraj wysłałam komplet dokumentów i poprosiłam o odpowied czy psiak przyjety, ale też nie dostałam odpowiedzi :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzamal']Asiaczek-miałabyś miejsce (jedno albo dwa)w busie? Nie ma problemu zeby dojechac do Warszawy.
Kasia[/quote]

[quote name='Bardotka']Asiaczek, a dla mnie i kurdupelka znalazłoby się miejsce jeszcze?[/quote]
Koleżanki Miłe,
przepraszam, że z mojej strony zapadła taka cisza, ale od piatku kuruję się namiętnie i przez te 4 dni nic innego nie robiłam, tylko leżałam w łóżku.... choróbsko to paskudna rzecz...

1/ dzamal, Bardotka - miejsca w busie jeszcze są. Starczy nawet dla Bardotki:lol:, bo... na razie nikt inny nie wyraził gotowości do jazdy busem do Alytus...

2/ zgłoszenia wysyłajcie mailem na nr 00370/31579 268 (bez "8" w środku) i potem, np. następnego dnia, zadzwońcie i potwierdźcie. Ja tak zrobiłam i pani (pod tym nr faksowo-telefonicznym) potwierdziłam mi po rosyjsku, że wsio OK. I pan (tez mówiący po rosyjsku) pod nr komórkowym - też wsio OK. Jak będziecie wybierali nr komórkowy - to też bez "8" w środku.

3/ nie ma klasy pośredniej!!!

4/ nie będa wysyłane potwierdzenia; płacić można w dzień wystawy (trzeba to im zaznaczyć).

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...