Jump to content
Dogomania

Spanielka i to co z niej zostało-całkowity wrak psa.pomocy!!!


Recommended Posts

[quote name='luizkamor']Rosi czuje się dobrze. Miała robione badania biochemiczne i wyszły dobrze. Miała jedynie trochę podwyższone leukocyty.Weterynarze uważają ze jej wygląd jest winą zaniedbania i niedożywienia.Proponują abyśmy kupiły specjalistyczną karmę.Nastepnie bedzie badanie moczu.Apeluje cały czas o środki na jej leczenie.Może mógłby ktoś zakupic dla niej karmę?

Mała ciągle nie ma domu tymczasowego :-( i jest bardzo samotna :-([/QUOTE]

mysle, ze trzeba odczekac jeszcze badanie moczu, tfu, tfu zeby tylko nie okazalo sie ze ma cos z watroba...albo nerkami
i wtedy zdecydowac czym ja karmic

rozumiem, ze szukamy BDT?

gdzie malutka przebywa do tej pory?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No czekamy na reszte badań. Mała jest w szpitaliku cały czas. Na hotel nas nie stać bo w hotelach mamy już trzy psy po za tym lepiej dla niej by było jakby była z człowiekiem.Dzis dam jakies bardziej profesjonalne info odnośnie jej stanu i rokowań.
śnię o wspaniałym domu tymczasowym dla niej.Mała po tym wszystkim na to zasługuje.

Prosze pomóżcie mi znalezc dla niej jakis bezpieczny kąt.

Sama jej nie moge wziasc bo zwyczajnie nie mam czasu zeby sie zajmowac psem w takim stanie a na stanie mam juz 4 koty i psa.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że dobrze by było sprawdzić poziom hormonu tarczycy. "Przerabiałam" już parę takich przypadków wśród moich tymczasowiczek... Łyse jak kolanko, po podaniu hormonu porastały w oczach! Ile ona może mieć lat? Jak się zapatruje na psie i kocie towarzystwo?...

Link to comment
Share on other sites

Z małą jest wszystko ok. z kazdym dniem wygląda lepiej i jest juz naprawdę bardzo wesoła. Apetyt jej dopisuje i ma ładne kupki. Wszystkie badania wyszły ok. Ma tylko podniesione leukocyty a tak nie pasozytów ani innych chorób wewnętrznych.Sorki ze tak nieprofesjonalnie ale nie jestem od kontaktów z lecznicami wiec czekam na info od kolezanki. Ja małą widze codziennie i naprawde ma się dobrze. Kołtunki jej obcieliśmy. dostaje dwa razy na dzien antybiotyk i masc do uszu oraz dodatki żywieniowe. humor jej dopisuje.

Link to comment
Share on other sites

wczoraj nie moglam wejsc na dogo

a ciekawosc az mnie spalala, zeby sie dowiedziec co u malutkiej...

witac, ze mordeczka juz troche weselsza...
najwazniejsze, ze ma dobry apetyt
jak malutka na spacerkach, umie chodzic na smyczy? jak reaguje na inne psiaki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kava']ale tu taj cisza...

gdzie was ponioslo cioteczki? luizka ?
gdzie sie podziewa zalozycielka watku?[/QUOTE]

Wybaczcie ale tu sie tyle dzieje ze ledwo ogarniam. Mała ma obciete te kołtuny z uszu. Dostaje dwa razy dziennie antybiotyk i masc do uszu. z jedzeniem dostaje tez dodatki żywieniowe. We środe będzie kąpana i trafi do lepszego hotelu gdzie będzie miała swój pokoik i kanapkę poslaną :) Wtedy tez moze właścicielce hotelu uda sie pobrac ten mocz do badania. Ogólnie jej stan sie poprawia i jest juz wesoła. Dzis na spacerku podskakiwała i podgrzyzała z radosci jak szczeniak . Kochani apeluje mimo wszystko o dom tymczasowy bo u nas finansowo krucho a hotel do którego idzie to 20zł dzinnie ale tam wróci szybciej do siebie. Wplyneło na nia tylko 40zł a my znów toniemy w długach. Pomózcie prosze :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...