Jump to content
Dogomania

Max-czy te oczy mogą kłamać? Po dwóch latach w schronisku, teraz we wspaniałym Domku


kalina5648

Recommended Posts

Ja trzymam kciuki za Maxiunia bardzo, bardzo mocno!!!
Maxiu, jest jednym z tych aniołków, które mocno złapały mnie za serce, i powtarzam uparcie, że bedę Mu robiła ogłoszenia do skutku tak samo, jak Nemciowi ze Szczytna i po kilku latach mieszkania w schronie Nemcio pojechał do domku, bo wreszcie ten Ktoś, kto dał Mu domek znalazł Jego ogłoszenie:)
Jak to jest, że jeden psiak znajduje domek szybko, a inny musi długo czekać?
Mam teraz na DT psiaka, który został porzucony i 2 tygodnie koczował na ruchliwej drodze (tam pewnie gdzie Go wyrzucono), i teraz mam o Niego telefony, ale jeden Domek to tak się w Nim zakochał, że pewnie Bąbelek już niedługo pojedzie ode mnie, a ja znów będę za Nim buczeć (bo taki już ze mnie beznadziejny DT)....
Maxiuniu, hopsaj do góry Maleńki i pamiętaj, że w moim sercu masz stałe miejsce:) !!!
Kalinko, spacerek spacerkiem, a ode mnie jak zwykle mnóstwo buziaczków i miziaczków!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 597
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Och Saruniu to super wiadomość, że twojemu na tymczasnie psiakowi na tymczasnie może się poszczęścić :) Ja tez trzymam kciuki za Maxia i myślę, że już niedługo ktoś go pokocha :) Oczywiście jak zawsze Max zostanie wymiziany i wyściskany ( obym tym razem nie straciła nosa :) hahaha żartuję ) :D

Link to comment
Share on other sites

Maxiu, to najlepsze wieści, jakie mogłam przeczytać!!!!!!!!!!!!!!!
:multi::lilangel::klacz::sweetCyb::bigcool::ylsuper::Cool!::cool2::angel::happy1::multi::lilangel::klacz::sweetCyb::bigcool::ylsuper:[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/Cool%21%21.gif[/IMG]:cool2::lilangel::happy1::multi::lilangel::klacz::sweetCyb::bigcool::ylsuper:[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/Cool%21%21.gif[/IMG]:cool2::lilangel::happy1:

Link to comment
Share on other sites

Ja rozsyłam tak:
[CENTER][COLOR=#00ff00][SIZE=7][FONT=georgia][B]Maxio,[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/224448-Czy-te-oczy-Maxa-mog%C4%85-k%C5%82ama%C4%87-Dlaczego-nie-mam-domu/page16"]

[B]Czy te oczy Maxa mogą kłamać? - Dlaczego nie mam domu?
[/B]
[/URL][COLOR=#00ff00][SIZE=4][FONT=georgia][B]po prawie dwóch latach pobytu w schronisku, ma szanasę na domek...
Pomóżmy Mu opuścić schroniskowy kojec i pozwólmy, by nie musiał patrzeć na świat zza krat...[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230739-Bazarek-cegie%C5%82kowy-dla-Maxa-Pom%C3%B3%C5%BCmy-mu-pojecha%C4%87-do-domku-%29-%21"]Bazarek cegiełkowy dla Maxa. Pomóżmy mu pojechać do domku :smile: ![/URL][/B]


[SIZE=7][COLOR=#00ff00][FONT=georgia][B]Podarujmy Maxiowi uśmiech!!![/B][/FONT][/COLOR][/SIZE]

[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Ja też rozsyłam:)

W końcu nadszedł taki dzień, że ktoś wypatrzył psa, który 2 lata czekał na cud. Dom wydaje się być wspaniały, ale potrzeba 400zł na transport do lepszego życia. Zapraszamy dlatego na bazarek cegiełkowy, koszt jednej cegiełki to tylko 10 zł, a tak wiele dla Maxia…

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230739-Bazarek-cegie%C5%82kowy-dla-Maxa-Pom%C3%B3%C5%BCmy-mu-pojecha%C4%87-do-domku-%29-!?p=19521855#post19521855[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula95']Ja też rozsyłam:)

W końcu nadszedł taki dzień, że ktoś wypatrzył psa, który 2 lata czekał na cud. Dom wydaje się być wspaniały, ale potrzeba 400zł na transport do lepszego życia. Zapraszamy dlatego na bazarek cegiełkowy, koszt jednej cegiełki to tylko 10 zł, a tak wiele dla Maxia…

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230739-Bazarek-cegiełkowy-dla-Maxa-Pomóżmy-mu-pojechać-do-domku-)-!?p=19521855#post19521855[/URL][/QUOTE]


Paula jesteś cudowna :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']A skąd dokąd ten transport? Pytam bo ludzie jeżdżą po Polsce i czasami można też przetransportować psiaka przy okazji:-), albo chociaż kawałek przy okazji:-).[/QUOTE]


Ten transoprt jest z Gostynia do Bydgoszczy i płaci się za paliwo w dwie strony :/
a z Bydgoszczy pan zabiera Maxia do Gdańska :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']A skąd dokąd ten transport? Pytam bo ludzie jeżdżą po Polsce i czasami można też przetransportować psiaka przy okazji:-), albo chociaż kawałek przy okazji:-).[/QUOTE]

Z Dalabuszek w Wielkopolsce, do Bydgoszczy:)
Martuniu, a tak przy okazji (jak Cię już widzę); jak tam nasz senior Adaś? Masz jakiś kontakt z Jego domkiem?

Link to comment
Share on other sites

To najlepsza wiadomość jaką tutaj chciałabym przeczytać...
tak cicho... cichutko... powiem tylko ,że w jakiś sposób Dziękuję Saruni-Niuni ...nie wiem jak to nazwać?!.. ale coś jest!!!!
dużo dużo dobrych myśli , ciepła , miłości... wspaniałe fluidy... Zawsze Jej wychodzi :iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']To najlepsza wiadomość jaką tutaj chciałabym przeczytać...
tak cicho... cichutko... powiem tylko ,że w jakiś sposób Dziękuję Saruni-Niuni ...nie wiem jak to nazwać?!.. ale coś jest!!!!
dużo dużo dobrych myśli , ciepła , miłości... wspaniałe fluidy... Zawsze Jej wychodzi :iloveyou:[/QUOTE]

kochane ciocie ja dziękuję wam wszyskim, które tu zawsze były i wspierały mnie i Maxia dziękuję za wszyskie ogłoszenia bez Was było by o wiele ciężej Jeszcze raz dziękuję ♥

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj byłam u Maxia, wyczesałam go porządnie i wymziałam, wyściskałam za wszystkie czasy ♥ Pobawiłam się z nim troszkę na wybiegu i muszę wam powiedzieć że miałam taki plan troszkę go wymęczyć żeby się potem chwilkę przespał jednak ku mojemu zdziwieniu ja byłąm bardzo zmęczona a Max tryskał energią i dalszą chęcią zabawy :) Co do adopcji maxa w poniedziałek albo we wtorek jest wizyta. Pani Beata( tak się nazywa pani od wizyty) powiedziała, że to będzie formalność bo pan bardzo fajny, już jej poopowiadał jak Maxio będzie traktowany czym karmiony i takie tam inne sprawy. Trzymajcie kciuki i zaglądacjie na bazarek cegiełkowy dla Maxia :)

Link to comment
Share on other sites

Zapobiegając pytaniom max będzie mieszkał w bloku, na spacery będzie wychodził 5/6 razy dziennie jeść będzie kotowane jedzenie i suchą karmę:) Pan mi powiedział, że Max ma już uszykowane skarpeteczki na zimę aby mu w łapki zimno nie było :) Czyż to nie urocze? :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalina5648']Zapobiegając pytaniom max będzie mieszkał w bloku, na spacery będzie wychodził 5/6 razy dziennie jeść będzie kotowane jedzenie i suchą karmę:) Pan mi powiedział, że Max ma już uszykowane skarpeteczki na zimę aby mu w łapki zimno nie było :) Czyż to nie urocze? :loveu:[/QUOTE]

to fajnie:)
a na kiedy jest planowany wyjazd?

Link to comment
Share on other sites

Najważniejsze, żeby Maxiunio pojechał do domku (oczywiście, im prędzej tym lepiej:) ), i żeby już zawsze był szczęśliwy!!!
A skoro Pan taki fajny i nawet pomyślał już o skarpeteczkach na zimę, i będzie Maxiowi gotował jedzonko - toż to rokowania na dozgonną miłość!!!
Super Maxiu, bo TY zasłużyłeś na najlepszy domek, Skarbeczku nasz kochany!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...