Jump to content
Dogomania

Porzucona na ulicy, popisana markerem,...Figa wróciła do właściciela


agnieszka30

Recommended Posts

[quote name='Pitty']Jeju Dziewczyny:oops: ...

Niestety chyba Was rozczaruje , ale poza podniesieniem lub "grosikiem"
niewiele moge pomoc:oops::oops:

Seaside , moze na watku Bandiego wstawisz mala prosbe i linke - tak jak wczoraj z Niewidzialna ?Niestety ja nie mam tutaj prawie zadnych znajomych , ktorych moge spytac o dom tymczasowy:-(

Moze Pania Wande Szostak spytac? Szarik mial do niej pojechac...[/quote]
Pitty - Szaruś miał pojecchać do innej Pani Wandy - do przytuliska koło Poznania.
:splat:Ale gwaizdo ty moja- mówiłąm że jakieś oświecenie przynosisz
Magdina działą w tamtym przytulisku i mói,że psy tam dobrze mają - jeśli nic nie wymyślimy to może Pani Wanda małą przyjmie??? :thinkerg:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 411
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Seaside']Pitty - Szaruś miał pojecchać do innej Pani Wandy - do przytuliska koło Poznania.
:splat:Ale gwaizdo ty moja- mówiłąm że jakieś oświecenie przynosisz
Magdina działą w tamtym przytulisku i mói,że psy tam dobrze mają - jeśli nic nie wymyślimy to może Pani Wanda małą przyjmie??? :thinkerg:[/quote]


omeingott - teraz Ty mnie oswiecilas.A ja caly czas myslalam ,ze Pani Wanda "od Szarika" to Pani Wanda Szostak:oops::oops::wallbash: Widac , ze nowa na dogo jestem.

Link to comment
Share on other sites

doszłam do wniosku,że Figa nie znajdzie tymczasu, jakoś tak bywa, że o ten trudno...No i trudno.I tak żyłabym w stresie martwiąc się jak sobie poradzę z czterema dzieciakami, trzema psami...i jeszcze o jej los...
Jedyną perspektywą było schronisko lub ewentualnie hotelik...
Jednak Figa nie nadaje się do takiego życia...
Dlaczego słyszę opinię,że nie poradzą sobie boksery, dobermany, jamniki...
Filigranowa sunia poradzi sobie, tak???
Jest niezwykle delikatna i dystyngowana, garnie się do człowieka,MUSI czuć jego bliskość i ciepło...
Układa się na podusi i robi to z takim wdziękiem...
Mój Edek nadal jest dla niej zagrożeniem...jest zazdrosny, i jest kilkanaście razy większy od niej.
Kiedy bawiłam się z mała, i Figa pokazała ząbki w zabawie, przegonił ją głośnym szczekaniem i do teraz jej pilnuję...
Jestem w tragicznej sytuacji, od poniedziałku córy wracają do szkołu, ja muszę w końcu zarabiać pieniążki, bo jeszcze moment i mi można zakładać skarpetę...
jest źle.Bardzo źle.
Ale nie mogę postąpić inaczej.
Bardzo wszystkich proszę,aby ci co mogą mi pomóc, są w innej sytyacji niż ja- wystąpili z propozycją domu tymczaswego do momentu, aż znajdziemu Fidze dom z prawdziwego zdarzenia.
Nie będzie problemu, jest malutka,ma śliczne pysio...
Potrzeba jedynie trochę czasu...

Link to comment
Share on other sites

A moze nauczysz tego wielkiego psa, ze ta mala nie jest zagrozeniem dla niego, ze Ty Go tak samo kochasz, ze to jest mala kochana sunia. Zawolaj oba psy, usiadz na ziemii razem z nimi zawolaj suczke i w obecnosci tego drugiego psa. Poglaszcz ja i powiedz, ze to jest dobra sunia, jesli pies nie zawarczy pochwal go i daj mu smaczka. Powtarzaj czynnosc za kazdym razem kiedy pies zachowa sie dobrze pochwal Go. On musi byc alfa. Pierwszy je, pierwszy wychodzi na spacer, pierwszy przychodzi na pieszczoty. On nie moze czuc sie zagrozony.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Zawolaj oba psy, usiadz na ziemii razem z nimi zawolaj suczke i w obecnosci tego drugiego psa. Poglaszcz ja i powiedz, ze to jest dobra sunia, jesli pies nie zawarczy pochwal go i daj mu smaczka. Powtarzaj czynnosc za kazdym razem kiedy pies zachowa sie dobrze pochwal Go. On musi byc alfa.[/QUOTE]
Głaskanie w tym momencie suczki nie utwierdza w nim przekonania ze jest alfą. W wiekszosci psów głaskanie innego obcego i nie lubianego w jego obecnosci wzbudza agresję i powoduje jeszcze większy konflikt

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Verdana]LIST DO CZŁOWIEKA

Drogi człowieku, przyjacielu mój!!!

Czy wiesz ile nas jest? Czy Wy ludzie, wiecie o naszym istnieniu? O naszym życiu w zakamarkach i na zapleczach odległych i zapomnianych przez wszystkich schroniskowych boksów? O naszej samotności, rozpaczy, nędzy i ogromnej tęsknocie za utraconym domem? O tym, że się boimy, jesteśmy często głodni, brudni, że miesiącami i latami nie oglądamy słońca, nie pamiętamy już zapachu świeżego powietrza, zapomnieliśmy, co to trawa, patyk, dotyk ręki człowieka. Czy wiecie, że przez te lata pielęgnujemy w sobie pamięć o tych szczęśliwych czasach, kiedy żyliśmy u boku ukochanego człowieka? Czy wiecie, że trwamy tak tylko dla Was, że wciąż wierzymy, ze nas ktoś pokocha? Wierzymy w to do końca, zanim nie odejdziemy samotni i zapomniani, jako kolejne schroniskowe numery... Bóg stworzył nas dla Was, więc czekamy!!![/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Mnie zostawiono całkiem samą na ciemnej klatce schodowej………….[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Wyrzucono jak niepotrzebną rzecz…………[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Zostawiono pamiątkę – niedobrzy ludzie popisali mnie całą flamastrami, a przecież jestem taka malutka i nikomu nie zrobiłabym krzywdy [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]L[/FONT][/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] Boję się…. Tam gdzie byłam traktowano mnie bardzo źle

Kochany człowieku!!!! Ja na Ciebie czekam!!! Zabierz mnie do swojego dobrego domu!!!
Będę Twoim wiernym przyjacielem, odwdzięczę się za każdy wspólny dzień.
Spójrz na moje zdjęcie, nie odwracaj się od niego …. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Nazywam się Figa, jestem malutka i delikatna, garnę się do człowieka i pragnę jego bliskości i miłości………[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Pomóżcie mi!!!
Figa – niczyja[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...