Jump to content
Dogomania

Porzucona na ulicy, popisana markerem,...Figa wróciła do właściciela


agnieszka30

Recommended Posts

  • Replies 411
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To może znów zbiórka pieniążków na dgm, może ktoś dobry wystawi niunię na allegro... nie możesz zostać

Słonko, teraz ta sunia, chyba po okolicy rozeszła się wieść wśród zwierząt, że pomoc im niesiesz w potrzebie i wszystkie bidy Ciebie znajdują :roll:

Link to comment
Share on other sites

agnieszka30, siedziałabyś w domu na doopsku a łazisz nie wiadomo gdzie i szukasz....:evil_lol:
Zrób ładne zdjęcia to wystawię na allegro. Portrecik ma też być, coby morda w całej okazałości wyszła. To tyle moich wymagań, no może jeszcze kilka słów na temat suni, ale teraz to chyba wet najważniejszy

Link to comment
Share on other sites

Byliśmy u weta, narazie dieta( mała najadła sie zapewne śmietnikowych łakoci), oraz tabletka na robale, pewnie ma mnogo...
Siedzi sobie spokojniutka,Edek bardzo ją lubi, byliśmy na spacerze, chodziliśmy po mieście z nadzieją że ktoś ja pozna, nic...okoliczni psiarze nigdy psiaka nie widzieli!
Bardzo prawdopodobne,że podrzucona...
i te bąki...:roll:
jessssu... ale smród!
A ja Beatko właśnie siedzę na doopie, ale mi chyba podrzucili!
Swoją drogą lepiej że podrzucili, jakby miało coś gorszego spotkać.
Zaczekam kilka dni, a jak nic to trzeba małej domku szukać...
Z tym Allegro dobry pomysł, muszę aparat sobie w końcu kupić:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rotek_']agnieszko-sąsiadko:evil_lol: , nie wiedziałam że nie masz cyfrówki. W piątek będę w ś-cy więc jakby co mogę skoczyć zrobić pare fotek....ale to dopiero w piątek. Może do tego czasu znajdziesz kogoś z aparatem[/quote]
no to super, mam nadzieję do piątku kupić, ale jak na złośc rozwaliłam buty na edusiowych spacerkach wyczynowych i..znowu wydatek!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka30'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img380.imageshack.us/img380/2836/dsc002111el5.jpg[/IMG][/URL][/quote]
oj widze ze znalazłaś juz fotografa:evil_lol: ale jakby co polecam sie na przyszłość...oferuje całe sesje fotograficzne

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...