Jump to content
Dogomania

Hexa moje kochane słoneczko, Shina paskuda i inni :)


*Monia*

Recommended Posts

O nieeeeeeeeeeeeeeeee!

Wiele razy widziałam kolejki przed godz.8 i bieg do koszyków z promocjami, jak tylko się drzwi otworzyły :D

Czyli Lidle mają coś w sobie ;). W Biedronkach takich tłumów nie widziałam.

 

W naszych Lidlach sie nawet biją , mam koleżanki które pracują w Lidlach u nas w mieście , i jedna z nich mi opowiadała jak kiedyś babcia z dziadkiem lali się w kącie sklepu o damską kurtkę !!!!!!!!!!! o mało jej nie rozszarpali ....

hahaha, dobre. A w innych okolicznościach ledwo mogą się ruszać i stękają że nie mają siły ;)

 

A, nie dokonczylam pisać. Przepiśnik wzielam z Disneya z myszka Minnie :D są naklejki, zakladki, przelicznik miar i wag produktow spożywczych, przepisow trochę i podzial na kategorie :D juz trochę poprzeposywalam przepisow :D
kiedy też kupilam torbę dla malej, takie jak do wózków są, za 7zl :D

Naklejki już ponaklejałaś?  :evil_lol:

Też te torby oglądałam, ale stwierdziłam że jednak mi nie będzie potrzebna i nie wzięłam. Tylko nie wiem ile kosztowały bo ceny nigdzie nie było.

Link to comment
Share on other sites

Kedna naklejeczke hahaha :D

nam sie torba przydala bardzo. Do tej od wózka pakujemy ubranka i wsio do przewiniecia a do tej drugiej cale jedzenie, jak jedziemy gdzieś na noc albo na caly dzien :D te wszystkie kaszki, butelki, mleko, podgrzewacz akurat sie mieści :D

Link to comment
Share on other sites

Dziecku mogłaś zostawić :P

 

Ja torbę na początku używałam głównie na psie rzeczy na spacerach, a Maniowe rzeczy wożę teraz w plecaku bo z chustą da radę zarzucić na siebie.

A tak w ogóle się zastanawiam jak w zimę wsadzać dziecko z samochodu do chusty, bo przecież to nie tak jak do wózka że w kocyk i myk szybciutko tylko trzeba się trochę pogimnastykować i wywietrzyć wygrzanego malucha. Chyba lepiej wrzucać w nosidło, bo to można i w samochodzie na siedząco. Chociaż i w chustę mi się w deszcz udało małą upchnąć tylko niezbyt wygodnie jest się miotać na takiej małej powierzchni...

Link to comment
Share on other sites

Helloł :)

 

Miałam jechać na zakupy ale dzidzia miała inne plany i poszła spać. Zawsze coś jej wypada jak ja się przygotuję na wyjazd - a to nawali w pampka, a to się jej uleje, a to pójdzie spać, no wiecznie coś  :evil_lol: . Ale przyszły mi zakupy pocztą, więc dzień miło rozpoczęty  :mdrmed:

Link to comment
Share on other sites

Jak raczy się obudzić, póki co śpi snem kamiennym  :loveu: . No i musi zjeść obiad, jechać w końcu do sklepu, i dopiero po powrocie mogą być zdjęcia ;). Tempo wyjazdowe mam niezłe, nie ma co, może do wieczora wyjadę  :siara:

 

 

Się nie spieszy ważne zeby w ogóle fotki były :D

 

Też miałam zaiar isc dzisiaj do biedronki połazić popatrzec co mają ciekawego i widzisz , kurier mi nie dał pozłazić :P

Link to comment
Share on other sites

Się nie spieszy ważne zeby w ogóle fotki były 

 

Też miałam zaiar isc dzisiaj do biedronki połazić popatrzec co mają ciekawego i widzisz , kurier mi nie dał pozłazić 

Jest zdjęcie z telefonu, robione tuż przed wyjściem  :grins:

 

Kurierzy lubią przyjeżdżać w najmniej odpowiednich momentach ;)

 

A ja zawsze pakowałam Theosia w auto zanim zasnął 

Potem w aucie zasypiał, w sklepie na zakupach nadal spał, droga powrotna spał 

Maniula choćby miała zapałki w oczy wpychać to w samochodzie nie chce zasnąć. Tak uwielbia jeździć że się rozgląda, bawi, gada i stara się utrzymać przytomność za wszelką cenę  :mdrmed: . Od początku tak miała, dopiero jak padnie to śpi, ale też tyle żeby odpocząć i zaraz się budzi żeby czuwać. I po dojechaniu pod dom lubi sobie jeszcze trochę posiedzieć, dzisiaj mi awanturę zrobiła że za szybko ją chciałam wyjąć a mi zimno było i psy tylko szybko wysikałam żeby lecieć do domu. Zwykle się bawię z kundlami po każdym powrocie, więc mała ma czas dla siebie, wyjątków od reguły uparciuch mały nie uznaje i daje to dobitnie do zrozumienia  :motz:

 

 

W tygodniu mogę nawet zakupy robić, żadnych tłumów i kolejek. Szukałam szalika do czapki którą wcześniej kupiłam i nigdzie nie widziałam szalików dziecięcych, żadnych  :question: . Może ślepa jestem... Ale kupiłam kurtkę i spodnie, czyli Mani już zima nie straszna bez względu na to jaka będzie pogoda :).

Moje maleństwo nosi już body w rozmiarze 80 i niektóre są na styk. Jak to możliwe, przecież ona jest okruszek  :mdleje:

 

panna Misia

2014-10-28-334.jpg

Link to comment
Share on other sites

To miał być miś  :mad:   :eviltong:

Kokardka dodana żeby nie było wątpliwości że to "zwierzątko" płci żeńskiej :P

 

Nie trzeba zmniejszać zdjęć, więc wrzucę coś tam niewyraźnego z telefonu

Shinowa nowa chałupka tuż po rozłożeniu

2014-10-07-297.jpg

 

zagrodziłam zejście z łóżka i Mania zyskała nową zabawkę. Shi jak dostała parę razy drzwiczkami w pustą łepetynkę postanowiła się schować

2014-10-18-324.jpg

 

:loveu:  :loveu: moment kiedy można do woli patrzeć na nieuciekającego niemowlaka

2014-09-23-288.jpg

Link to comment
Share on other sites

Wydaję resztki mojej marnej wypłaty :P. Jak wrócę do pracy skończy się wydziwianie bo żłobek sam się nie opłaci...

Jaki? Masz przecież wózek fajny  :eviltong:

Ale będziesz wiece dostawać niż teraz ;)

Wozek mam fajny, ale chce miec dwa fajne :) Moj jest idealny do lasu na dluzze spacery, ale nieidelny do wpakpwywania go do samochodu jak chce na chile do sklepu podjechac. Takze mamaps&papas mamaa nadzzieje, ze niedługo nam ułatwi zycie, bo mam 9 kg córki do noszenia :look3:

 

Ale słodko spi, rozkosza :) Shina ma nowy domek?

Link to comment
Share on other sites

Wyszłam sobie z psem i Kluską, ładna pogodatochciałampospacerować...Kluska w ryk,darła sie cała droge ( comnie na wózek podkusiłona samotny spacer, co?! ) zajechałam spowrotem do domu i spi -.-

Coby nie budzisz to nie rozbierałamm otwoerzyłam okno i spi przy oknie zeby chłodniej było...ah te dziecię.

 

(pouzalałam sie, juz skonczylam ;0 )

Link to comment
Share on other sites

Ale będziesz wiece dostawać niż teraz ;)

Wozek mam fajny, ale chce miec dwa fajne :) Moj jest idealny do lasu na dluzze spacery, ale nieidelny do wpakpwywania go do samochodu jak chce na chile do sklepu podjechac. Takze mamaps&papas mamaa nadzzieje, ze niedługo nam ułatwi zycie, bo mam 9 kg córki do noszenia :look3:

 

Ale słodko spi, rozkosza :) Shina ma nowy domek?

Nie tak wiele więcej bo rozważam skrócenie wymiaru czasu pracy na 7/8 żeby wychodzić max. o 16, bo pracując do 17tej nie mam szans dotrzeć po małą przed 18tą, tym bardziej zimą jak pociąg zaszwankuje  :shake:

Te słodkie zmarszczki tyle ważą? Czym Ty ją karmisz  :evil_lol:

 

Shina zepsuła stary materiałowy domek, później miała 'mały' plastikowy (na zdjęciu poniżej) do którego nie wchodziła do czasu Mani samotnej wędrówki, aż uzbierałam i kupiłam okazyjnie nową klatkę pasującą w miarę wymiarami pod biurko. Jak mnie wnerwia to zamykam żeby mi się nie kręciła pod nogami  :grins:

2014-06-23-217.jpg

 

Wyszłam sobie z psem i Kluską, ładna pogodatochciałampospacerować...Kluska w ryk,darła sie cała droge ( comnie na wózek podkusiłona samotny spacer, co?! ) zajechałam spowrotem do domu i spi -.-

Coby nie budzisz to nie rozbierałamm otwoerzyłam okno i spi przy oknie zeby chłodniej było...ah te dziecię.

 

(pouzalałam sie, juz skonczylam ;0 )

Bo dzieci nie lubią leżeć i gapić się na budkę :P

Moje dziecię śpi od 11, zmęczyło ją pomaganie dziadkowi w bezpiecznym mocowaniu kabelka pod terakotą  :mdrmed:

Link to comment
Share on other sites

Ups , oczywiscie że śliczny misiek miałam napisać  :jumpie:  :loveu:

 

a jaki kocyk ma śliczny Maniulek  :loveu: i tak słodko sobie śpiocha że az miło popatrzeć  :loveu:

 

a Shina biedna , chociaż moze Maniula chce jej głupotki z głowy wytrzasnąć  :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

Nie tak wiele więcej bo rozważam skrócenie wymiaru czasu pracy na 7/8 żeby wychodzić max. o 16, bo pracując do 17tej nie mam szans dotrzeć po małą przed 18tą, tym bardziej zimą jak pociąg zaszwankuje  :shake:

Te słodkie zmarszczki tyle ważą? Czym Ty ją karmisz  :evil_lol:

Nie przestawaj karmić i będziesz mogla godzinę wcześniej wychodzić, a kasa będzie ta sama. Ja tak planuję zrobić.

A Twoja ile wazy? Karmie ja głownie roślinkami :laugh2_2:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...