Jump to content
Dogomania

Hexa moje kochane słoneczko, Shina paskuda i inni :)


*Monia*

Recommended Posts

Maniula wstydliwa dziewuszka, nie lubi jak ktoś za długo patrzy ;)

 

Szczeniaczki najlepsze są na zdjęciach :evil_lol:

 

Znalazłam sobie nową zabawę, jak zniknę to znaczy że przepadłam w świecie gier na xboxa :evil_lol: . Stał trochę nieużywany i postanowiłam go odkurzyć :mdrmed:

Link to comment
Share on other sites

Ja kupiłam Maniuli na którąś 'miesięcznicę', ale nie pamiętam już dokładnie czy to 3ci, 4ty czy 5ty miesiąc był. A teraz sama mam zamiar grać. Tylko gry muszę pokupować, bo nie da się z kompa na xboxa zgrac... I ma problem co brać, bo żadna z wypróbowanych nie podoba mi się na tyle żeby wydać kupę kasy, zagrać kilka razy, rzucić w kąt i już do niej nie wrócić.

 

W nogę z kumplami na PS graliśmy niecałe 2 lata temu non stop, nawet kilka razy mi się udało ich ograć, mimo że nie miałam gdzie ćwiczyć a oni mieli na co dzień :mdrmed: . Może jakąś Fifę sobie sprawię :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

To ja już wsiadam i jade :D ale bedziemy łupać :D fajna była też ta część co jeździło się samochodzikami i wywalalo sie z trasy zeby być pierwszym , kurde ale wtedy adrenalina rosla jak juz widziałaś mete a ktoś Cię z bazuki namierzył i wywalił z trasy :D

Link to comment
Share on other sites

Jestem bliska rozwiązania problemu przenoszenia gier z kompa na xboxa, ostatnia kombinacja mi została i mam nadzieję że się uda. Jak się nie uda to trzeba będzie zażyczyć sobie żeby Mani rodzinka kupiła jakieś gry, bo przecież już niedługo (lada moment :megagrin: ) zacznie grać :jumpie: . Sama się nie zdecyduję, jedyna gra którą sobie na próbę ściągnęłam w całości to Sherlock Holmes, reszta to demówki które mi nie pasują.

 

Strzelanki mi się znudziły, wolę gry na kombinowanie albo na tworzenie miast i wojsk a później walczenie z przeciwnikiem np. Age of Empires. Z wiekiem mi nie przeszło zamiłowanie do gierek i czasem sobie coś włączam na kompie.

Link to comment
Share on other sites

Pisałam, ale nie ma tego posta, ciekawe...

 

A pisałam że jestem ciekawa czy jak Maniula będzie miała 11 miesięcy to też jeszcze będą podobni.

 

A tu podobieństwo Maniuliny i Hexy :loveu:  ostrość poszła ale co tam

DSC_2944.JPG

 

 

A teraz maluch idzie jeść 'pyszny' rybny obiad ze słoika bo mama ma lenia i nie będzie gotować :laugh2_2:

Link to comment
Share on other sites

jakie dwa słodziaki 

 

Maniula już zaczyna nabierac takiego poważnego wyrazu twarzy  :loveu:  już niedługo zacznie Ci sie bieganie za nią i uważanie żeby sobie czegoś na głowe nie ściągnęła

Na zdjęciu ich nie słychać więc słodziaki :)

 

Jak coś kombinuje jest bardzo poważna :mdrmed: . Już pełza i próbuje wszystko ciągnąć, ale póki co po kilku upomnieniach na trochę odpuszcza np obrus i leci do krzesła. I leżaczek zostawiła bo paluszek się przygniótł, a mówiłam że będzie 'ała' :nono:

 

te rybne są nie takie złe :D sama ostatnio swojej podjadłam. 

Gdyby nie ten cudowny zapach unoszący się jeszcze długo po jedzeniu wszystko by było super :mdrmed:

 

grzeczny piesek, jedynie głośno piszczy zazdrośnica czym mnie doprowadza do rozstroju nerwowego - nienawidzę jej jęków :madgo:

DSC_2938.JPG

 

DSC_2936.JPG

 

ups, mama przyłapała na psuciu puzzli

DSC_2926.JPG

 

"do mnie mówisz?"

DSC_2928.JPG

 

 

Maniul jest brudas ale nie przebieram po jedzeniu specjalnie do zdjęć, tym bardziej że podłogi i tak wyciera ubrankiem :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...